Skocz do zawartości

Podanie - Blejk.


Blejk.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA

2. Nick: Blejk.3. Imię: Dominik4. Wiek: 165. Znajomość Amxx(0/10): 86. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.7. Składka(Tak/Nie): Nie. ;c8. Czas spędzony na forum: Zarejestrowałem się dzisiaj, ale postaram się dużo udzielać.9. Opisać siebie: Miły, spokojny, ogarnięty.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Dlatego, że widzę sporo cheaterów.11. Linki do reklam: Nie zrobiłem, ale mogę robić dziennie po 5 :)12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Sprawdzę go dokładnie, a następnie jeśli będzie miał WH - dam ss`y, a jeśli Aimbota - zbanuję. -Gdy ktoś nadużywa micro; Ostrzegę go, a jeśli sytuacja się powtórzy to zbanuję na 5 minut. -Nadużywa Kultury na serwerze; Ostrzegę, a następnie ukaram.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /Może późniejJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [FFA] Cs-Classic.pl [V.I.P] | | Pukawka.plFFaPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności