Skocz do zawartości

Skarga na "Palinderson"


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Fresh

2.Nick admina/gracza który zawinił: [P]inderon

 

3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 2 Czerwca 2013r. około 17:10
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
 
Świadkowie : Rybak, Laki ( Admini ), i inni gracze np. "Honda" itd.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1922944098'
[AMXBans] Twoje IP: '83.20.172.71'
[AMXBans] ===============================================

 

6.Opis sytuacji: Jak zawsze wbijam na serva i sobie gram, mówię "Siemano Adolf" i nikomu to nieprzeszkadza i mi odpowiadają "Siema / Siemka" a jak na złość ten "admin" daje mi bana 5min "Mikro", spoko, wbijam znów powiedziałem jeszcze raz "Siemano Adolf" i znów mi odpowiedzieli,napisałem mu na U@ że to totalny nieogar i nupek .Specjalnie mi dał bana. Po czym Ban na 3h "Obraza" za takie coś 3h ? Proszę o upomnienie admina lub odebraniem mu go.
 
 
 
P.S: Tak wiem skargi do 3h niepodlegają ale ten "admin" tylko nim się bawi.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadużywanie Mikrofonu jest zabronione Dawałem ci ostrzeżenia 2 razy potem dostałeś bana na 5 min a później wchodzi i mówisz jest nob Pinder... cos tam nawet Dokładnie czytać nie potrafisz skoro tak prosty nick umiesz napisać z błędem

Tak owszem oni potwierdza ze tak pisałeś i następnym razem czytaj regulamin 

 

 

po pierwsze nie Spamuj za to jest warn Ostrzeżenia za Mikro pisałem jak wół na środku ekranu 

Edytowane przez PinderSon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory freshu lubie cie ale faktycznie siedzialem wtedy na spec i pilnowalem , pinder dawal ci ostrzezenie zebys nie puszczal tych rzeczy pozniej dal ci bana , a pozniej faktycznie napisales " nob " ale czy to warte jest 3h nie wiem.... nie chce sie mieszac w  wasze klotnie wyjasniajcie sobie miedzy sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło że ja też wtedy grałem.Widziałem zajście oraz to że napisałeś "nob pinder" więc nie mów że tak nie było tyle odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też bo za "noob" już leci ban na 3h ? Najwyżej 1h nawet jeżeli to jest kierowane do admina. 

 

 

//Fresh wejdź na GG (sory że tutaj ale jak wiecie mam bana na SB ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawał byś powodu do dania ci bana to byś go nie dostał. "twoi" świadkowie mówią że obraziłeś więc skarga bez podstawna na 2 raz myśl co robisz i co piszesz. cl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: wyjasnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności