Skocz do zawartości

Podanie o Admina Ja!?


Ja!?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:FFA2. Nick:Ja!?3. Imię:Krzysiek4. Wiek:165. Znajomość Amxx(0/10):86. Mikrofon(Tak/Nie):Tak7. Składka(Tak/Nie):Tak8. Czas spędzony na forum:15h około9. Opisać siebie:Miły , kulturalny , lubię grać w piłkę nożną , itp. same dobre rzeczy :D10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ chcę wam pomóc ogarnąc serwer itp. Banować cziterów itd.11. Linki do reklam:SMS12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy;Sprawdzam , a następnie jeżeli jestem pewien , że miał cheaty to ban perm .-Gdy ktoś nadużywa micro; ban na 5 min , jęzeli wróci i nadal to robi to na 30 min -Nadużywa Kultury na serwerze; to co wyżej13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Steam 

Wymagania:~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej) (TAK)~Mikrofon(nie wymagane aż tak) (TAK)~Minimum 30 godzin gry na Serwerze (NIE całe)~Kultura (TAK)~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu (TAK)~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM (TAK)~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) (TAK)~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera (TAK)~Reklamowanie Serwerów (SMS czyli TAK)~ONLY STEAM (TAK)Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podanka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [FFA] Cs-Classic.pl [V.I.P] | | Pukawka.plFFaPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności