Skocz do zawartości

Skarga


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Siwy

Data zdarzenia: dziś (15.06)

Osoba na którą chcesz złożyć skargę: Blip 

Opis sytuacji: Dostałem warna za "brak kultury na sb/obraza", napisałem tylko "gumis ty czicie jebany :D" bo dostał screeny :) Każdy idiota widzi że to nie jest obraza a naśmiewanie się :) Ale J@ Blip od razu warna wali, jak by był taki czujny i wszystkim tak dawał a nie tylko mi. Była taka sprawa też blip akurat z endżi, koleżanką blipa coś tam na SB zaspamiła "blip ty (też w formie obrazy ale nie pamiętam co dokładnie). Jak masz być taki sprawiedliwy to wal każdemu a nie tylko mi warny za takie coś.

 

Dowód: Dla modków + Historia warnów / moja historia ShoutBox 
"..

                                                                                     

  Gość (15 czerwiec 2013 - 10:11 )haha gumis

Gość (14 czerwiec 2013 - 11:03 )możesz, leć grać dalej na wh 

Gość (14 czerwiec 2013 - 11:03 )ale mi laguje neta

Gość (14 czerwiec 2013 - 11:02 )sam sobie daj Gość

(14 czerwiec 2013 - 11:00 )gumis ty czicie jebany !

.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Siwuś .... nikt nie będzie dawał wyjątków ,dla Ciebie ,żaden z modków nie siedzi 24/7 i nigdzie nie ma całkowitej sprawiedliwości ,aczkolwiek jest regulamin SB ,ty sobie z  niego kpisz , i piszesz ,że to naśmiewanie się ?

2. Zaśmiecanie nielogicznymi, nie wnoszącymi nic do ogólnej dyskusji wypowiedziami będzie surowo karane.

3. Zakaz przeklinania.

Nie rób z siebie ,kozła ofiarnego ... Sam jesteś sobie winny !

Skarga nie słuszna .

P.S nie pisz mi tu ,że nie mam racji ,bo niestety taka jest prawda ,jaką napisałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Myśl co robisz a nie będzie takich sytuacji.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności