Skocz do zawartości

Daniek


RossH.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: RossH.

2.Nick admina/gracza który zawinił: Daniek
3.Admin/Gracz : Gracz
4.Data i godzina: 16-06-2013 ok. 10:55
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:Koleś najpierw się podszywał(udowadniam to na 2 i 3 ss) a potem jak ja powiedziałem że to jest Daniek to zaczął mnie wyzywać(1 ss) więc proszę o bana dla tego gracza ^^
o to jego steam id :  STEAM_0:0:35835754 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to tak nie podszywałem się bo nie mam po co, na pierwszym ssie widać obraze o.0, to bardzo dziwne nie widzę abym kierował to wprost do Ciebie ale uznawaj to za obrazę, tak napisałem to możecie mi dać bana za obrazę , ale podszywać się nie podszywałem rozmawiałem z SZERMANEM to brat no life i on mówił że to podszywka ale nie ja, bo mam ssy jak ja Rossh, NO LIFE. i szerman wszyscy jesteśmy na serwerze i może wtedy to także ja byłem? (ss patrz dół). A tak poza tym nie jedna osoba ma taki avatar i steam co nie? Nie wiemy na jakim SID był wtedy no life więc jaki to dowód że to byłem ja, wiele osób jest z takim avatarem.

 

http://www.speedyshare.com/jTRyE/ssy.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz steama to sam wiesz że po lewej stronie od nicku jest twój avatar ze steama a na drugim ss widać twój avatar ;)

Jak sam wiesz na tym serwerze mają 4-6 osób ma steama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ty masz tylko taki avatar na serwerze więc po co zadajesz takie pytania poczekajmy na opiekuna lub h@ serwera :)

również pod screenami można zobaczyć date i godzine robienia screenów więc jak bym miał oszukać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze szczerze skarga bezsensu. Może Daniek chciał sobie zmienić nick na NoLiffe?

Po drugie oboje dostajecie warna za spam. Edytujcie posty a nie spamujecie ciągle.

Po trzecie nie masz żadnego dowodu RossH, że się podszywał bo może tak jak już mówiłem chciał zmienić nick.

Po czwarte po co mamy mu dawać bana jak będzie on trwał jeden dzień? Zbawi cię ten dzień?

Skargi powinno się pisać gdy gość zasługuje na permanentnego bana.

Jeżeli cięto zbawi RossH można mu dać bana za obrazę na 30 minut tylko nie wiem co to zmieni.

Na SS'ach nie widać by ta obraza była kierowana do ciebie więc szczerze nie masz żadnych dowodów.

 

Zamykam, gdyż skarga bezsensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#3 [DeathRun] Cs-Classic.pl [Klasy] | Pukawka.plDRSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności