Skocz do zawartości

plugin


rn?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem, że skoro często jest resetowany ranking to można by wgrać bf2rank - oczywiście bez odznak. Bardzo mi się podobają rangi w tym pluginie które zmieniają się gdy zabijamy coraz więcej wrogów ale to pewnie większość wie :) Uważam, że będzie do fajne urozmaicenie rozrywki tymbardziej, że nie trzeba samemu przerabiać pluginu bf2 ponieważ takie przeróbki już są i można je pobrać z amxx.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Oczywiście, jeśli zostanie na samych rangach :) Na wszelki wypadek dla tych, co będą mieli rangi na środku ekranu - hud_centerid 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona amxx.pl jest tymczasowo niedostępna, prosze nie zamykać tematu. Będę codziennie sprawdzał i jak tylko będzie działać podam link do pobrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest plugin całego bf2 i go nie dodam, ale mam plugin z samymi rangami który troszkę edytowałem wgram go jak wymyślicie jakieś twórcze nazwy. nazw ma być 22. najlepiej żeby kilka osób dało propozycje i wybierzemy najlepszą ( możecie zrobić temat z propozycjami rang i później ankietą/głosowaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale można tam chyba wyłączyć te wszystkie właściwości i pozostaną same rangi.

 

Mam już odpowiedni plugin. czytaj ze zrozumieniem. | Blip ^

Edytowane przez ßĻĨ¶ ٩(-̮̮̃-̃)۶
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Temat uważam za wyczerpany, propozycje w temacie który podał rn?Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [FFA] Cs-Classic.pl [V.I.P] | | Pukawka.plFFaOgólne" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności