Skocz do zawartości

[P]inder[S]on - skarga


Pan B.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: tararararara

2.Nick admina/gracza który zawinił: [P]inderon
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 20.06.2013 - 18:12:13 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): poproszę link do hltv cod'a z mapy de_dust
6.Opis sytuacji: dostałem bana za "cele mapy". Po pierwsze, nie gram od wczoraj w cs'a. Wiem co to są cele mapy, wiem ile na to mam czasu i w miarę możliwości zawsze je wykonuje. Niby nic, 5 minut bana, ale chodzi o zasady. Opis sytuacji: gram w tt, zostałem bodajże sam na 3 ct (na demie będzie), idę po paczke (używam radaru) do trupa, słyszę ct - to logiczne że nie wyjdę na pałę (kamikaze) skoro mam czas (jakieś 50sek!!!). Eliminacja jednego ct, i zaraz drugiego, szukam paki (cały czas w trupie , tam gdzie mam ją zaznaczoną na radarze - peło trupów i nie mogłem jej dostrzec). I słysze w głębi kolejnego ct (ostatniego) więc go zabiłem. TT wygrało rundę, a ja dostałem bana za cele mapy... No aż ciśnie mnie żeby powiedzieć pare słów od serca...
Może ban już minął, ale nie pisze o UB, tylko o reprymende dla admina nadużywającego uprawnien.
 
PS: Myślenie ON Panie Adminie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie podniosłeś paki ani razu choć przechodziłeś 4 razy na dnia2.Skargi do 3h Nie podlegają skardze3.Pisałem cele mapy wolałeś Fragi rozumie rank itp. oki4.Jest HLTV zobacz sobie5.I zaczyni przestrzegać Regulamin

6.I dajesz skargę tylko dla tego ze miałeś 30+/ na 5/7 Fraga i dedaI jakie tu myślenie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie podniosłeś paki ani razu choć przechodziłeś 4 razy na dnia2.Skargi do 3h Nie podlegają skardze3.Pisałem cele mapy wolałeś Fragi rozumie rank itp. oki4.Jest HLTV zobacz sobie5.I zaczyni przestrzegać Regulamin

6.I dajesz skargę tylko dla tego ze miałeś 30+/ na 5/7 Fraga i dedaI jakie tu myślenie ? 

1. Napisałem, nie widziałem jej. Krążyłem w miejscu gdzie miałem ją na radarze. Było dużo trupów i nie mogłem jej dostrzec - na demie będzie widać jak patrze się w ziemię w poszukiwaniu jej.

2. Skargi nie podlegają skardze... Raczej bany do 3h nie podlegają skardze, ale ok. Nie jest to skarga na bana, tylko na Twoje zachowanie.

3. Wiem że pisałeś - miałem na całym ekranie "cele mapy". I szukałem paki. A jeżeli chodzi o rank - zazdrościsz? Nie gram dla ranku...

4. podaj mi link - znalazłem tylko hltv ffa, cod'a jakoś nie mogę.

5. Przestrzegam.

6. Nie wyrobie... Chuj ze statami! Czy napisałem / płakałem że popsułeś mi staty / straciłem perk / bądź exp na koniec mapy? Nie. Chodzi o to że uznajesz coś takiego za niewykonywanie celów mapy... Regulamin czytałem: 

2.9 Obowiązkiem gracza, jest realizowanie scenariusza mapy (podkładanie/rozbrajanie bomby, uwolnienie/obrona zakładników). Sposób realizacji, jest dowolny, (rush, niezależnie od strony konfliktu, obrona na pozycjach, cichy atak, itp.)

Co miałem zrobić? Czekać aż 3 ct mnie zabije?

 

Nie chcę Cie obrażać, ale tak, chodzi tu o myślenie.

 

 

@edit: http://www.youtube.com/watch?v=TIdL0KA6dyY&feature=youtu.be - dana akcja (słaba jakość). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez czlowieku ogarnij admini to nie roboty nawet najlepszym sie zdarza , a co do pindersona ma swoje lata i napewno nie chcialo by mu sie dawac bana jesli bys wszystko ok robil tymczasem tak jak wyzej bany do 3h nie podlegaja skardze niech to ktos /cl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności