Skocz do zawartości

Carly Redaktorką?


Carly

Rekomendowane odpowiedzi

Imie :NMam na imię KarolinaWiek :Mam 16 latIlość spędzanego czasu na forum (w godzinach) :Około 32 godziny, ale cały czas rośnie . Doświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) :Duże, prowadziłam gazetkę szkolną :)Znajomość z większością użytkowników:Myślę, że znam większość osób, najlepiej Blipa i Andre xD Dlaczego ja ?No więc mam bardzo dobrą ortografie i prowadziłam gazetkę szkolną . Jest mało redaktorów, którym chcę pomóc . Chcę również zapoznać innych użytkowników z sobą poprzez wywiady.Minimum postów 60(małe wyjątki)JestCo najmniej 10h na forum(wyjątki)JestDobra znajomość ortografii(obowiązkowo)JestCo najmniej 20 dni na forum.(obowiązkowo)Byłam u was na Przemie długo, jest wyjątek wielkości okruszka, nawet nie zauważycie :PMinimalny wiek 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Składasz dwa podania na raz i poza tym nie umiesz napisać zamiast nazywam się to mam na imię, bo taka jest poprawna forma.

 

 

Za to ty masz redaktora, a nic prawie nie robisz, ona ma dużo czasu i coś zdziała. Pozdro. | Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: PrzyjętaJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności