Skocz do zawartości

Dodatkowy Exp + Usunięcie używania pułapek przez CT


DDK

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko co wy na to żeby dodać dodatkowy exp dla pierwszych 3osob ktore jako pierwsze dobiegnął do "konca" "mety" i kolejna propozycja to usunięcie mozliwosci uzywania pułapek gdy jet free przez CT ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł by za przejście mapki był exp ale dla każdego zależnie od czasu np. na arctic ktoś przejdzie z czasem do 15 miejsca w rank dostanie więcej a cała reszta mniej. Nie jestem pewien czy się da zrobić tak by na free CT nie używało pułapek.

 

@edit Aha Chil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zdecydowanie na TAK . Dobry pomysł :)

2. Dokładnie , jest to można powiedzieć , że błąd amx . Nie powinno tak być , że gdy CT dojdzie na free może odpalić pułapki graczom którzy to jeszcze przechodzą . 

Dobrze , że o tym napisałeś !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wpisywał ktoś z was w ogóle /free?  Bo ja wpisałem i jakoś mi blokowało użycie pułapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Exp za Pierwsze 3 Miejsca ale ciekawe czy to sie niebedzie bugowalo . Ale mogl by byc exp ale ze za fragi jak na CodMod'ach

 

1  Miejsce 32 fragi 300 Expa

2  Miejsce 23 fragi 200 Expa

3  Miejsce 10 Fragow 150 expa

 

@Edit  Ja aby dałem propozycje  Mi tam niezalezy ile bedzie czy to bedzie 100.000 czy 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł . Lepiej zrobić tak , że kto dojdzie pierwszy po zabiciu oprócz expa , który ma się zawsze , żeby był dodatkowy dla zwycięzcy rundy . Bo gdyby było za dojście można by się było dawać terrorystom i by się nabijało exp za dojście . 

 

Co do Turbo89 . Nie sądzisz , że 100-300 expa to by było za mało na deathrunie ? Na 451 poziomie dostaje 2600 expa za wygranie rundy , a i tak wskakuje ledwo pare % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na pewno nie będzie exp'a dla osób które przejdą mapę, no chyba że ktoś ma na tyle czasu i umiejętności by to wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności