Skocz do zawartości

MONKA SKARGA


d-_-b :D

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: d-_-b

2.Nick admina/gracza który zawinił: <warrior> monka
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 6.30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): mam screeny że była podszywka  
 
 
6.Opis sytuacji:Gram .. gram nagle miałem bardzo duży ping wiec wyszedłem z servera wyłączyłem c-s'a 
wszedłem na server cod'a i nagle patrze ze podszywka a wiec tak zrobiłem screeny tak aby widać było ze jestem "podszywka" !
 
Lecz niestety admin monka wszedł na server i poprosiłem o zbanowanie mojej podszywki  
 
Na początku ban poszedł dla podszywki a później nagle ja dostałem bana ... nie wiadomo za co.
Proszę w tym temacie też o wczesne UB gdyż dostałem bana na tydzień
 
EDIT
 
Rozumiem cb ale jeśli ktoś nie może wykupić rezerwacji ? to co ma zrobić ?
Edytowane przez d-_-b :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie wiem co to za idiotyczny pomysł żeby banować podszywki, chcesz żeby ci nikt nie wbijał, wykup sobie rezerwacje skąd ktoś ma wiedzieć kto jest prawdziwym właścicielem nicku, a kto nie. -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne sposoby żeby rozpoznać czy to podszywka to mikro i steam. Skąd admin ma wiedzieć jaśli ktoś gra na ns który gracz to podszywka. A napisał podszywka =forum pewnie żebyś zgłosił się z tym na forum. Masz ub temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak wół jest "rezerwacja nicku" za darmo. Pisałem ci to setki razy, a skoro tego nie rozumiesz to już nie moja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności