Skocz do zawartości

nie Ogar ;)


avesome.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: avesome.

Nick admina/gracza który zawinił: nie wiem

Admin/Gracz : admin - nick jest ukryty więc nie wiem 
Data i godzina: 27.06.2013- 15:50
Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie: TytanNiebios,enq dużo ich było ten kto bedzie miał coś do napisania to napisze.
Opis sytuacji: Nie chce być konfidentem ale admin przesadził, gram sobie spokojnie nie udzielając sie nic do czasu gdy wszedł na serwer nijaki "Free" dzieciak może z 11 lat miał wiadome bez mutacji zaczoł sie tam z kimś wyzywać podczas gdy grałem runde i nic nie słyszałem , wkurzyłem sie i powiedziałem mu nie grzeczne "zamknij się" a on mi coś tam chamskiego zaczoł odpowiadać i powiedziałem adminowi żeby go ogarnoł bo sie nie da grać , po chwili patrze "Ban" za "Kulture" na 30 min po czym tamten gracz "Free" nie dostał bana , proszę  o wyjaśnienie tego bana , dziękuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale nawet te pol godziny grania dostał bana za nic taka jest prawda ze slowo "mogliscie by zamknac te mordy" ban odrazu ? moze ostrzezenie albo chociaz 5 min bana jak dla mnie to glupota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Bany do 3h nie podlegają skargom.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności