Skocz do zawartości

podanie vienio


vI3nIo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: cod mod2. Nick: vI3nIo3. Imię: Bartek4. Wiek: 215. Znajomość Amxx(0/10): 9.56. Mikrofon(Tak/Nie): nie7. Składka(Tak/Nie): nie (jak bd potrzeba to bedzie)8. Czas spędzony na forum: 2d 14h 9m 59s9. Opisać siebie: mam 189 cm wzrostu.....  :P10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: hmm glowny powod jest taki ze duzo gram a czesto brakuje adminow , mialem swoja serwerownie takze raczej bede w stanie zapanowac nad jednym serwerem :)11. Linki do reklam:

1) http://www.home-edit...mode=post&f=21212. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; ss/demko (jak ktos perfidnie bd mi latac na sh czy cos to pomacham na dowidzenia)-Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzezenie/kick/ban 5 min -Nadużywa Kultury na serwerze;kick/ban 5 , 30 min13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): ns 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie .Może i spełniasz wymagania ,ale nie przekonało mnie to podanie .

 

To jest moje zdanie ,, pisać możesz sobie co chcesz Yamakashi i tak tego nie zmienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie . 

Może i spełniasz wymagania ,ale nie przekonało mnie to podanie .

A co cię tu ma przekonywać podanie jak ma wymagania gra na servie ma kulturę to czemu szansy nie można dać

ps złożysz kiedyś podanie na pewno będę na NIE z tego samego powodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: PISZ NA PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności