Skocz do zawartości

skarga na admina enq.


LYSEK Z POKLADU IDY.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  ŁYSEK Z POKLADU IDY.

2.Nick admina/gracza który zawinił:  enq.
3.Admin/Gracz :  enq.
4.Data i godzina:  05.07.2013 - 07.05 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://speedy.sh/zNHJF/lysek..rar  zrobione screeny..
6.Opis sytuacji: Graliśmy na mapie fy_pool_day i słaby gracz enq. :) wyłapał 2 razy skana prosto w głowę przez ścianę po czym zrespił się na respie przeciwnika i jak go zabiłem od razu dostałem bana, bez wchodzenia na specta nic. perm i już z dupy..  
To już nie pierwszy raz jak admin banuje choć nie potrafi nawet dobrze sprawdzić gracza oganijcie się trochę bo serwer fajny ale co jak admini nie ogarniają.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga słuszna należy się ostrzeżenie dla admina, ale zastanawia mnie to czemu na ss'y enq jest na czerwono ?? i nie używałeś przypadkiem hacka o nazwie Lambert - ten czit pomaga odróznic tt i ct, tt odznacza się na czerwono a ct na niebiesko ? 

 

 

P.S.   Enq jak dajesz bana to pisz wyraźne powody dlaczego a nie jak wczoraj daleś bana kolesiowi a Powód: Chyba nie. ... co chyba nie ? albo Powód: pa pa** , piszesz Powód: pa pa/ Czitujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jesli ct ma szpiega i ma ubranie tt to jak bedziesz go widzial ?I co do enq. zgadzam sie admin nic nie umie poza banowaniem co do skargi skarga nie sluszna ss'y zrobione wstaw do dzialu "Prosba o UB" a nie robisz z tego skarge to skoro ja mialem robione 5x ss'y to mam za kazdym razem pisac skarge ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również dziwnie to wygląda, a co do skargi to słuszna bo enq nawet nie patrzy czasami na kolesia jak robi ssy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie patrze jak patrze :) czasami patrze tylko jak mnie zabije ;) np na poczatku rundy kiedy moge gracza przez cala mape zobaczec i np jak włacza i wyłacza wh robie screeny podczas gry proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i w paru przypadkach nie wszedlem na specta ale napisalem jak robilem :) jak zadecyduje h@ tak sie do tego dostosuje :) . Jestesmy ludzmi i kazdy moze zawinic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dlatego przepraszam za to i powiedzialem ze kazdy popełnia błedy ja popelnilem ten i obiecuje ze sie nie powtorzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy skarga słuszna? Moim zdaniem NIE, wiele razy jestem u enqa i razem obczajamy ludzi którzy zap***** na czitach i to mają info takie w które jest trrudno uwierzyć a jednak sie okazuje że screeny są czyste i goscie dostają UB. Co do tych screenów LYSEK powinien się buźka wypowiedzieć bo moim zdaniem UB nie powinno być . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ze ktos jest dobry w przerabianu zdj no to super zrobimy mu ss przerobi sobie i tyle gra dalej na wh bo wie ze nic mu nie zrobimy :) normalne to jest dla Ciebie ersi czy nie ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mattFTW opcja edytuj.Co do modeli to ulatwiaja gre chocby w ciemnosciach lepiej widac graczy szybciej rozpoznaje ct/tt i szybszy reaklcja do sztrzalu wiec moim zdaniem albo usowa modele i odpracowuje bana a jak nie to perm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Te modele graczy mają zniknąć to po 1

Po 2 admin ma obowiązek wejść na spect i popatrzeć na gracza i jeśli wtedy wywnioskuje że ma to "WH" to może dać ss'y.

Jeśli admin żyje lub dopiero co umarł i daje ss'y graczowi to jest to idiotyzm i należy się ostrzeżenie

 

 

 

Ostrzeżenie na zachęta, a Pana proszę o wstawienie ss'ow bo admin ma prawo dać ss'y, tylko że w tym przypadku zrobił to źle

 

Jeśli te modele na tych screen'ach się nie zmienią UB drugim razem nie dostaniesz bo ja nie toleruje tego typu zmian wyglądu w cs'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności