Skocz do zawartości

UnBan Team v2


Waryjat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:15
Kontakt (GG/e-mail/steam):

GG:10908034

E-Mail:[email protected]

Steam:tajpan166
Kiedy zaczynałeś grę w cs:7 lat temu na ns, a na steam jadę od 2k6
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów:Sędzia główny na AntyCheat.pl, kilka swoich serverów oraz kilka razy unban team na innych forach.
Ile masz wolnego czasu?:6h w zależności od tego czy gdzieś nie wyjedzam.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Bo jest mało osób na tym forum które znają się na rozpoznawania czitów itp itd, zresztą wiele osób mnie chwali za to co robię więc pomyślałem że skoro jestem w tym dobry mogę wam pomóc.

Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):

Aimbot (pixe AB -Czyli aim bot który celuje tylko w dany pixel, na dobrych ustawieniach trudny do wykrycia Engine AB - Aim który celuje w wektory, ten aim jest łatwo wykrywalny) WallHack ( ESP jest łatwy do przerobienia dlatego trzeba się dobrze przyglądać pixelom które są woku postaci ponieważ ss może być przerobiony a czas i wartość ss mogą być takie same) SpeedHack to chyba każdy wie co to jest :D


Wymagania

- 50 postów Jest
- 50 godzin na forum Jest
- Minimum 15 lat Jest
- Minimum 2 miesiące na forum Jest

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, ponieważ od ostatniego złożenia mojego podania staram się poprawić obecność i udzielanie się na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral w strone nie 

sam mi napisales w podaniu ze mam za mala aktywnosc na forum zdaje mi sie dlatego bo ty chciales zlozyc ale to nie na tym po

jestes 1 mies dluzej o demnie( a ja mam wieksza aktywnosc :)   ledwo wyluskales 50 h :( sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Jeszcze na NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności