Skocz do zawartości

Skarga na enq.


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: CoBrA

2.Nick admina/gracza który zawinił: enq.
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 11 lipca godz 12:04
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie
6.Opis sytuacji: chciałbym złożyć skarge na admina enq. ponieważ wali bany nie wiadomo za co, ostatnio miałem perk co ma się 1 HE na runde, ktoś rzucił 1 HE a potem ja swojego, a potem patrze ze dostałem bana za dokupywanie HE. Ale odpusciłem ale dziś na mapie assualt, wlazlem do tego szyldu zabiłem typa wyszedłem na dach i zabiłem enq i dostałem bana za kampienie w szyldzie... no śmiech na sali... to jest strasznie irytujące. Zrobcie coś z nim bo nie idzie wytrzymać.
 
[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Reason: 'kampa w szybie'[AMXBans] Duration: '5 minutes'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'[AMXBans] Your IP: '178.36.16.58'[AMXBans] =======================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 dokupywales he :) ciekawee jak z 1 he zrobily ci sie 3 pewnie jakas magia ;) pisaly mi 3 osoby chyba na u@ ze kampisz w szybie nie 1 runde juz wiec dostaleś bana na 5 min . 5 minut idzie wytrzymac a po 2 bany do 3 h nie podlegaja skardze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupywałem chyba ci sie coś przyśniło typie :/ jak aj wgl do szyldu nie wchodziłem :/ przy szyldzie kampiłem jak juz coś ale nie w... to co ci inni mowia to odrazu wieżysz? super... nienadajesz sie na admina dziecko :/ ale pisze zeby inni wiedzieli ze jestes "pro" admin :/ zal mi twojego adminowania, zero ogaru... banujesz za nic bo ci ktos pow... sam sprawdzaj czy ktos winny a nie na słowo innych :) pozdro typie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie podlega do 3 h

ale jeżeli byles w TT to miales cele pilnowac hosty czyli moze kampic (pilnowac ich) 

Sciagnij demko z tej mapy i tyle z hltv cod mod i sprawdz dokladnie wtedy je wrzuc jezeli nie kampiles w tym "kanale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod sygna cod 350 lv jest hltv nacisnij wybierz mape na jakiej grales( pobierz ja)

czyli assculat czy jakos tak wrzuc w cstrike wejdz w cs otworz console napisz playdemo i nazwe demka ogladnij i wstaw je tu 

klopot z glowy pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mam paru zaufanych ludzi na serwerze a wiem jak sie zachowujesz na mapkach wiec mam podstawy zeby im wierzyc :) typu (TXT, KAMP W SZYBACH , HE NA RESPA , HE PRZY ZRESPIENIU SIE U WROGA) ciesz sie ze nie dostales ode mnie dzis bana za rzucenie he na respa wroga przy zrespieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

txt nigdy nie wchodziłem :) masz dowody ze wchodziłem? :) nie wieć się zamknij, w szyldzie kampic się zdarza ale akurat nie dziś :) He na respa też nie rzucam, przy zrespieniu to jak inni rzucaja to ja też bo mnie to denerwuje :) a ostatnia sytuacja na dd2 to na zakonczenie mapy szybko myslałem ze to flesh a to he bylo :) to nie było specjalnie :) więc możesz mi naskoczyć, zaraz wrzuce demko z mapy assault i ci udowodnie ze nie kampiłem tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ze banujesz za nic to jest irytujące strasznie! masz nobie demko i sb zobacz czy kampiłem :)http://www73.zippyshare.com/v/97792857/file.html

powinni cie wywalić na pysk z adminowania bo się nie nadajesz :) faktycznie masz zaufanych graczy, tacy co glupoty gadają a ty łykasz wszystko jak młody pelikan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech wywala jejku ;) ja robie co do mnie nalezy :) tyle w moim temacie powtarzam dalej ze skargi do 3h nie podlegaja skardze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargi do 3h nie podlegają skardze ;]

 

bany do 3h nie podlegają skardze

 

dajcie mi Link na forum gdzie jest napisane że bany do 3h nie podlegają skardze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też jakoś się nie doczytałem tego ze skarga na banie poniżej 3 godz sie nie liczy :) skąd wy to wzieliście? :) na poczekaniu wymyśliliście? skarga jaknajbardziej słuszna bo jak się nie nadaje do adminowania to niech się za to nie bierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz niech ktos mi napisze gdzie pisze że bany do 3h podlegają skargom, TERAZ

 

Czekam na osoby które tak pisały, jeśli tego nie znajdą, lecą warny

 

 

Czekam na jakieś skrócone demko w którym będzie pokazana ta akcja,a  ze sklepiku usuwam HE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mam paru zaufanych ludzi na serwerze a wiem jak sie zachowujesz na mapkach wiec mam podstawy zeby im wierzyc :) typu (TXT, KAMP W SZYBACH , HE NA RESPA , HE PRZY ZRESPIENIU SIE U WROGA) ciesz sie ze nie dostales ode mnie dzis bana za rzucenie he na respa wroga przy zrespieniu :)

16. Admin nie może banować "na słowo". Należy wpierw sprawdzić winę gracza.

 

Czytałeś regulamin ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem :) skoro prawie na kazdej mapie cos odpie.... na assulcie nie raz w szybie siedzial he na respa itp co ja bede sie powtarzać zreszta jak tak to ma wygladac ze banuje za cos czego nie wolno robic i ten zbanowany ma fochy bo mu nie pasuje i co chwile maja byc na mnie skargi to ja moze podziekuje z posady Admina :) chociaz wszystko zalezy od Buźki tyle ode mnie ja juz co mialem napisac napisalem Amen :)

EDIT: Buźka nawet TRM mi mowil ze bany do 3h nie podlegaja skardze , duzo osob mi tak mowilo ale nickow ci nie podam bo mam slaba pamiec xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności