Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

grzechu ale ty masz pomysły ale nie dodawajcie za dużo tego bo mozna przez to zrypać serw ;) tak tylko ze rakieciarz ma dwie rakiety i jak trafi od razu bierze cale hp i lepiej by bylo zmniejszyc bo ma dwie rakiety ale robcie co chcecie to tylko moja glowa nie:P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu taki perk jest do wykonania ktory opisales i jestem w stanie to zrobic , zrobic a dzialac to jedno , mozna zrobic ale serwer raczej tego nie ogarnie , jesli wiecej niz 3 graczy mialo by go w tym samym czasie crash guaranted ^ ^ Wymyslac mozna duzo , a powtarzac sie trzeba jeszcze wiecej ze beda nowe perki , nowe klasy ALE W NOWYM SEZONIE NR 3  teraz mozna zmieniac dana klase perk ktore juz sa na serwerze , rakiety i miny zostana takie jakie sa specjalnie sa tak zrobione zeby klasa rakieciarz miala jakis SENS , to zabija na 2 rakiety jesli miala by zabiajc na 3 ktorych nie ma nikt z tej klasy by nie skorzystal i taka jest prosta zasada. Osoby ktore patrza tylko na swoja klase nie na to co ludzia sie spodoba, nowym i starym i czy to przyniesie korzysci w sensie grywalnosci na serwerze roznimi klasami niech nie pisze propozycji bo to bezcelowe.

 

"MLOT" - da sie zrobic ale narazie nie dlaczego ? pisze wyzej , jesli by byl zrobiony to troche na innej zasadzie i napewno nie zadawalby takiego dmg jak napisales.

 

"Wechikuł czasu" - to sie pojawi ale w nowym sezonie

 

"Skarpetki boga?"lol - Znow myslisz tylko o swojej klasie RUSHER zeby szybciej biegac strasznie ci na tym zalezy z tego co widze , mimo to powtarzam jest juz perk ktory daje kondycje i to wystarczy.

 

"Dynamit" - sezon 3 ale czy bedzie zalezy od H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

co  wy na dodanie kleju do granatów ? oczywiście taki perek. polegał by na tym, że gdy osoba rzuci granat on zostanie przyklejony do tego czego dotknie wliczając graczy, zastanawiałem się jeszcze nad tym żeby w zestawie w tym perku był może He i Flesz, bo mało osób ma granatniki w klasie czy ma vipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale my nie jesteśmy innymi cod'ami i to takie dodatki pogarszają grę i właśnie przez takie serwery mod Call Of Duty już nie jest takim modem tylko jakimś gównem z nazwą "COD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs-classic to cs-classic denerwuja mnie propozycje ktore widzialem na necie albo propozycje bo " na innych sieciach " co nas to interesuje nasz serwer ma byc masowka jak 99 % w sieci ? To ma byc unikalny serwer z unikalnymi klasami , i unikalna rozgrywka i taki teraz jest napewno nie bedziemy wprowadzac rzeczy ktore mialby by to zepsuc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja bym zrobil kącik żeby se można na ryby iść;D nie a tak serio mozna pomyslec nad jakims jeziorkiem gosc sie pali a tu wskakuje do wody i juz jest git:D

ten serwer ma być jedyny więc nie ma co odgapiac od innych codow:D Piona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodać Klany 

System expa w grupie 

 

To najgorszy śmieć dostępny w necie, widziałem to na cs-w****** i jest to jedno wielkie gówno

 

 

Perki premium 

Po co? By znowu był płacz że premium jest nie do pokonania?

 

2 sloty na perk -> NIE

 

 

Ja nie chce mieć kopi tamtego czegoś bo tam jest jeden wielki syf, te gildie się bugują, a perk premium (Pewnie chodzi ci oto że ktoś go zdobywa i ma premke) to następny szit który u nich nie działa i jest głupotą ludzką.

Po co premki za darmo ? Są konkurs, co jakiś czas dodaje kody które można wymieć na premki/vipy ^ ^.Za cod'a nie płacę 80 zł czy jeszcze mniej i na pewno nie będzie następnych dodatków które będą ułatwiały wam grę bo wtedy premki i vipy odlecą w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie zrozumiec jedna rzecz ludzie ten serwer nie jest kopia " masowek z internetu " ktore sa pobugowane na kazda strone i smieszne tutaj nie ma bugow a i tak narzekacie chcecie wprowadzac rzeczy ktore zepsuja tylko serwer a na takie cos pozwolic nie mozna bo na ten serwer po 1 poszlo za duzo wysilku i czasu zeby go zrobic wielu osob po 2 za duzo to kosztowalo zeby byl jaki jest Tak jak wam obiecalem w nowym sezonie bedzie kilka nowych klas , nowych perkow do nowego sezonu daleko ale ja juz nad tym pracuje. Wprowadzanie takich rzeczy jak 2 perki to  idiotyzm takie cos to mozna dac na coda 45k nie na 350... Perki premium ?...... Bylby tylko placz jak wspomniano up jak to VIP czy premium nie ma lepiej..

 

Jak juz bedzie rozmowa z H@ kiedy zrobic nowy sezon to tydzien wczesniej bedziecie mieli temat w odpowiednim dziale gdzie kazdy bedzie mogl napisac klase / perk swojego pomyslu wdlg. wzoru i napewno cos z tych propozycji bedzie wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- słaby jesteś . Dosłownie subayyy ;f

 

klany na cs-wa#####.pl To masz racje gówno jakich mało ;0.

Mi chodzi u coś zupełnie innego ,dużo bardziej i dużo lepiej rozwiniętego ;)

Szczególy ci zdradzić moge jak do mnie wieczorem zadzownisz <3.

 

system - jest to cos zajebistego. mozesz zaprosić 2 osoby do pt (dróżyny) I exp leci wam na 3 ;).

 

perki premium - były by to lepsze perki które mołgy by zdobyć tylko osoby które mają premke/vipa.a

 

sory za błędy ale pisze na telefonie 

 

 

redtube.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- słaby jesteś . Dosłownie subayyy ;f

 

klany na cs-wa#####.pl To masz racje gówno jakich mało ;0.

Mi chodzi u coś zupełnie innego ,dużo bardziej i dużo lepiej rozwiniętego ;)

Szczególy ci zdradzić moge jak do mnie wieczorem zadzownisz <3.

 

system - jest to cos zajebistego. mozesz zaprosić 2 osoby do pt (dróżyny) I exp leci wam na 3 ;).

 

perki premium - były by to lepsze perki które mołgy by zdobyć tylko osoby które mają premke/vipa.a

 

sory za błędy ale pisze na telefonie 

 

 

redtube.com

 

System ? PT? a co to jest metin2 ? wez mnie czlowieku nie rozsmieszaj i nie proponuj rzeczy ktore nie pasuja do takiego mod'a idz z tym na diablo moda albo na metina.....

 

PREMIUM PERKI - TAK 1/1 Z M4A1 <33 i niech maja tylko vipy a wszyscy ci to graja dla przyjemnosci i akurat nie maja hajsu na premke , vipa zala sie na forum i odejda z serwera niektorym to naprawde brak wyobrazni ? czy tylko udajecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wychodzę z założenia , że lepiej serwer zrobić coś unikalnego i wyjebanego , gdyż w tych czasach gracze to kupują . Więc staram się oferować coś nowatorskiego na serwer , a twoje założenie jest troszkę idiotyczne. Cały czas pieprzysz , że nie chcecie robić kolejnej masówki , a jak oferuje się coś fajnego /nowego , czegoś nie posiada żaden inny serwer  , wyśmiewasz mnie? Dziwne. 

 

2. Widać jakie masz pojęcie o grze. Czy ja dałem do zrozumienia , że te perki mają miec taki bonusy jak 1/1 z m4 , 100000hp , czy chuj wie co? Pomyśl zanim coś napiszesz. Mówiłem o czymś takim jak 1/20 z m4 np.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale to "coś" ma przypominać mod Call Of Duty a nie DiabloModa

 

Przecież to nawet już nie będzie podobne do tegeo moda który aktualnie mamy ^ ^

 

Co do perków to przecież wtedy normalny gracz będzie gadał i składał skargi że grać się nie da, no chyba że perki mają być takie same tylko dostęp do nich ma mieć osoba z VIPEM(czyt. premium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wychodzę z założenia , że lepiej serwer zrobić coś unikalnego i wyjebanego , gdyż w tych czasach gracze to kupują . Więc staram się oferować coś nowatorskiego na serwer , a twoje założenie jest troszkę idiotyczne. Cały czas pieprzysz , że nie chcecie robić kolejnej masówki , a jak oferuje się coś fajnego /nowego , czegoś nie posiada żaden inny serwer  , wyśmiewasz mnie? Dziwne. 

 

2. Widać jakie masz pojęcie o grze. Czy ja dałem do zrozumienia , że te perki mają miec taki bonusy jak 1/1 z m4 , 100000hp , czy chuj wie co? Pomyśl zanim coś napiszesz. Mówiłem o czymś takim jak 1/20 z m4 np.. 

 

 

Po 1. wikipedia i przeczytaj o znaczeniu słowa "ironia"

Po 2. Troche szacunku bo "troche" rzeczy na tym serwerze wyszlo od mojej osoby a gracze sobie to chwala, wiec raczej pojecie mam

po 3. Nowatorskie nowe? ja nie bede tutaj mowil o sieci ktora ma takie gowno na serwerze , to ma byc COD MOD - CALL OF DUTY A NIE PARTY NA CZARNE KU*WA ORKI ZA PRZEPROSZENIEM W METINIE WIEC OGARNIJ TA SWOJA PROPOZYCJE BO OWSZEM JEST SMIESZNA.

po 4. Jesli chcesz sie wykazac postaw swoj serwer pochwal sie osiagnieciami z tymi swoimi nowatorskimi "nowymi" pomyslami ja na dzien dzisiejszy ci mowie ze ci sie to nie sprzeda i ile wydasz na serwer to i tak nie go rozkrecisz.

 

 

I na koniec powiem ci tyle zagraj na tym serwerze przynajmniej godzine pozniej proponuj jakies zmiany ludzie graja od 2 miesiecy po pare godzin dziennie nie jest to do nich ani troche monotonne , gra na naszym serwerze jest mobilna i przyjemna, a nowosci ktore przygotowuje na nastepny sezon sprawia ze bedzie jeszcze przyjemniej TYLE ODEMNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności