Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

ej zróbmy tak zeby trzy czy cztery pierwsze osoby z najlepszymi fragami okolo 10 min przed koncem mogły nominować mapki a glosowac moga wszyscy pomysl z Andrzejem kiedys bede pro spodobala mi sie ta rozkmina:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybak , nie lubię sie kłócić . Wolę się kochać. Więc szybkie info. Graba ;*

 

 

 

Jesli chcesz sie wykazac postaw swoj serwer pochwal sie osiagnieciami z tymi swoimi nowatorskimi "nowymi" pomyslami ja na dzien dzisiejszy ci mowie ze ci sie to nie sprzeda i ile wydasz na serwer to i tak nie go rozkrecisz. 

 

Małe sprostowanie. Miałem swoją sieć top10 w polsce ;) . Cs-Duo . Więc jeżeli nie wiesz to nie mów. Pozdrawiam z Seksownej norwegi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamuj ;p Malcio Lyzeczko Tranu ja cie rozumiem ale niestety czasem trzeba cos wytlumaczyc dobitnie niektorym osoba bo w inny sposob tego nie zrozumieja, to nominowanie map wsumie dobry pomysl ale szukalem takiego pluginu i nie moge cos znalesc moze h@ sie na ten temat wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ej, ej a czemu?Malcio pomyślałeś o innych? Może chcieliby pograć klasami od lvl'a .Reset lvl będzie ale na pewno nie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malcio narazie nie ma konkursu ze beda premki za wbicie 350 moze przy resecie , cos rozdamy  1.Blaze 2.Killerek 3.malcio   narazie taka jest kolejnosc i nie martw sie o to tego nikt napewno nie zapomni , co do resetu robienie resetu co miesiac to dla mnie glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 1/20 z m4 jest strasznie glupie gralem na czyms takim i byla straszna lipa... raz szedles pojechales polowe teamu a raz nikogo sie zabic nie dalo.

 

w zycie wejdzie wiele nowych klas i perkow takze chcial bym dodac cos od siebie cos co jest latwe do zrobienia np:

 

perk: zmartwychwstanie

opis: 1/2-1/4 na odrodzenie sie po zgonie

 

perk: sekret mordercy

opis: posiadasz ubranie wroga i zadajesz podwojne obrazenia w plecy(zaskoczenie wroga)

 

perk: jetpack

opis: masz zmniejszona grawitacje

 

perk: moc boga

opis: 150 int albo 75 zdrowia 75 wytrzymalosci zalezy od klasy albo 100 kondycji w zaleznosci od klasy. Ciekawe...

 

perk: cale wyposazenie

opis: awp, ak, m4, m3 ,mp5

 

klasa: Saper

opis: 2 miny 75dmg+int

bronie: p90 elite

 

klasa: BunnyHopper

opis: auto BH podwojny skok 75/255 widzialnosci

bronie: kosa 1/3

 

klasa: minisnajper

opis: ma 1/11 na natychmiastowe zabicie z aug z ktorego ma rowniez +5 dmg

bronie: aug elite

 

to sa tylko moje propozycje lubie je wymyslac jak wam sie nie podobaja to dalej... komentujcie :P

 

@edit

Rybak co myslisz o klasycznych nazwach poszczegolnych klas? np nie szeregowiec tylko lekaz lub medyk, albo zamiast obronca to Rambo, zeby bylo wiadome czym grac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 1/20 z m4 jest strasznie glupie gralem na czyms takim i byla straszna lipa... raz szedles pojechales polowe teamu a raz nikogo sie zabic nie dalo.

@ jakie 1/20 m4? nikt takiego czegos nie dodaje nie wiem skad ty to bierzesz

w zycie wejdzie wiele nowych klas i perkow takze chcial bym dodac cos od siebie cos co jest latwe do zrobienia np:

 

perk: zmartwychwstanie

opis: 1/2-1/4 na odrodzenie sie po zgonie      @ yyy zrobilem taki perk i bedzie ? nie wiem po co kopiujesz

 

perk: sekret mordercy

opis: posiadasz ubranie wroga i zadajesz podwojne obrazenia w plecy(zaskoczenie wroga)  @ Zrobiony

 

perk: jetpack

opis: masz zmniejszona grawitacje  @ Moze dodamy

 

perk: moc boga

opis: 150 int albo 75 zdrowia 75 wytrzymalosci zalezy od klasy albo 100 kondycji w zaleznosci od klasy. Ciekawe...  @ nie 

 

perk: cale wyposazenie

opis: awp, ak, m4, m3 ,mp5  @ Zrobiony

 

klasa: Saper

opis: 2 miny 75dmg+int @ jest klasa z minami....

bronie: p90 elite

 

klasa: BunnyHopper

opis: auto BH podwojny skok 75/255 widzialnosci  @ jest nozownik z kosa + niewidocznoscia , auto bh i 2x skok za duzo. 

bronie: kosa 1/3

 

klasa: minisnajper

opis: ma 1/11 na natychmiastowe zabicie z aug z ktorego ma rowniez +5 dmg  @ nie

bronie: aug elite

 

to sa tylko moje propozycje lubie je wymyslac jak wam sie nie podobaja to dalej... komentujcie :P

 

@edit

Rybak co myslisz o klasycznych nazwach poszczegolnych klas? np nie szeregowiec tylko lekaz lub medyk, albo zamiast obronca to Rambo, zeby bylo wiadome czym grac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:zamiast dodawac to ulepszyc pare klas.Terminator - ak47 i skoks w powietrzu. Dodac mu galila oraz he.Klasa z m4a1 i 2 flash to jest slabiutka jak zwyklaa na ffa. Dac famasa + he.Pemium - slabe jak na premki,moze dlatego nikt ni mi nie gra.Bede dodawal nowe klasy , prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:zamiast dodawac to ulepszyc pare klas.Terminator - ak47 i skoks w powietrzu. Dodac mu galila oraz he.Klasa z m4a1 i 2 flash to jest slabiutka jak zwyklaa na ffa. Dac famasa + he.Pemium - slabe jak na premki,moze dlatego nikt ni mi nie gra.Bede dodawal nowe klasy , prosze o opinie.

yyyyyy.. nikt nie gra premkami ? ja powiem Ci tyle co wejde na serwer gra bardzo duzo premium.Co do klas dodawanie broni do tych klas nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie to jest hard cod a ja wejde sobie na inny cod odrazu wychodze jak widze 200 lv a klasy z jakimis samolotami lub 1/15 z m4 premki 1/1 z awp co to za gra by była szybko by sie zje... klasy sa dobre jak na cod hard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać takie mapy sa lepsze bo są większe od wiochy itd ale nie za duze ponieważ w nocy mozna powiedzizeć niema zbynio map snow dew wiocha i italy

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/60/

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/364/

http://cs.gamebanana.com/maps/175547

http://cs.gamebanana.com/maps/175486 taa mapa jest 2x jak zwykly poolday :)

 a tu z 3 wieksze mapy na dzien

http://cs.gamebanana.com/maps/166836

http://cs.gamebanana.com/maps/166456

http://cs.gamebanana.com/maps/165997

mozna powiedziec ze przemyslalem mapy jak na cod 350  chociaż żeby sie pojawilo dd2x2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male mapy tyylko jak bedzie malo osob na serwerze ,bo Beda sie sami zabijac przez malo ilosc respow. Poco CI 5 razy dust? Bedzie na serwerze gar w jedna mape. Gralem na inne serwerowni i byl snow 3 razy pod rzad i mowie Tod brzydnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Koniec sezonu[14.08]Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności