Skocz do zawartości

skarga na admina Next


weaken.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Weaken.

2.Nick admina/gracza który zawinił: Next
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: około godziny 19;20
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Screeny są pod tym linkiem ( moje ss) : http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/9563-ss-by-weaken/ , demko: http://253315.cgs.pukawka.pl/hltv-1307141854-de_inferno-1373820840-1373822400.zip świadkowie: FoX, Niesamowity ,Riot i inni gracze. http://253315.cgs.pukawka.pl/hltv-1307141854-de_inferno-1373820840-1373822400.zip hltv - koło 20 minuty , sprawdźcie gracza weaken (mnie) jak będzie akcja na matrixie.
Sytuacja wyglądała mniej więcej tak: Grałem na serwerze przez jakieś 10 minut. Admin zbanował mnie przez jedną akcje nawet nie wszedł na specta , nie popatrzył , od razu dał bana. Akcja wyglądała mniej więcej tak: Leciałem na mały , bo tam była podłożona paka i na matrixie za skrzyniami kampił nasz kochany admin Next ,któremu wystawała lufa więc go zeskanowałem. Podbiegłem do paki patrze: wrzuć ss na forum ( ban ). Wszyscy którzy wtedy grali wyśmiali admina i napisali: Lufa Ci wystawała hahaha (coś takiego) rozumiem ,że admin może sie pomylić ale nie w taki sposób ,że nawet graczy nie sprawdza tylko od razu daje bana, wg mnie admin powinien przynajmniej na tego specta wejść i na chwile popatrzeć na gracza ,a nie od razu daje bana. Ogólnie admin daje bany za drobnostki. Niesamowity sie już o tym przekonał. Prosze o wyciągniecie wniosków. I zrobić coś temu adminowi , bo naprawdę gra na nerwach połowie serwa, nie tylko mi.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Nie wszedłem na specta tu się zgadzam.

Lecz nie wszedłem bo miałem już kilka "skarg" na u@ żeby ty miałeś prawdopodobnie WH, i potej akcji byłem jeszcze bardziej przekonany.

Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma teraz ok jestes adminem i twoj obowiazek reagowac na u@ pisalem ci kilka razy na  kilku mapach zebs kogos ogarnol to ani razy na spekta nie wbiles musialem pisac po innego admina spamujesz cel jest prosty paka/hosty w kazdej rundzie jak jest jeszcze 1:30 do konca rundy slapujesz bez powodu banujesz bez powodu arogancji jestes . i moim zdainem niedoswiadczony . wiec powinienies stracic adma albo chociaz zawiesic :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma teraz ok jestes adminem i twoj obowiazek reagowac na u@ pisalem ci kilka razy na  kilku mapach zebs kogos ogarnol to ani razy na spekta nie wbiles musialem pisac po innego admina spamujesz cel jest prosty paka/hosty w kazdej rundzie jak jest jeszcze 1:30 do konca rundy slapujesz bez powodu banujesz bez powodu arogancji jestes . i moim zdainem niedoswiadczony . wiec powinienies stracic adma albo chociaz zawiesic :)

Nie ładnie tak kłamać... 

1. Slapuje dlatego że na respie kampią zamiast do paki.

2. Banuje bez powodu? Do dlatego że ciebie zabiłem bo klnołeś na u@.

3. Nie pisze na 1:30, tylko o 0:50 / 0:40

 

Więc nie pisz gówien o mnie bo twój kolega dostał bana ty już po jego stronie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra;) ja wiem swoje ty wiesz swoje cioto to nie przeklenstwo  cioto :)

Hehe, ale może sobie nie życzę żebyś pisał tego do mnie a tym bardziej na u@...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie życze banowania , bez sprawdzenia tylko z powodu: bo ktoś mi napisał na U@ , admina obowiązkiem jest to sprawdzić. I według mnie kickować/banować za cioto , to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na  Ss napisales 1. Byłem na specie i patrzyłem na innego typka i potem na ciebie bo ktoś już wcześniej pisał na u@ o tobie.

2. Pozdro.

 

Czysto,UB.

 

// Zamykam

a tu

OK.

Nie wszedłem na specta tu się zgadzam.

Lecz nie wszedłem bo miałem już kilka "skarg" na u@ żeby ty miałeś prawdopodobnie WH, i potej akcji byłem jeszcze bardziej przekonany.

Mój błąd.

hmm :) kto tu kłamca <333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, Byłem na specie patrzyłem na niego potem wszedłem ponownie do gry, a potem jak walnął mi banie przez skrzynkę to odrazu na specta i ss...

Zresztą na ss widać że na specie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamek z powodu spamu, dostałeś ssy wstaw je i nie płacz a niesamowity dostaje warna za obrażanie i radze nauczyć się znaczenia słów których używasz bo ciota jest to obraźliwe określenie homoseksualisty czyli nazwanie człowieka ciotą jest obrazą i drugi za spam, next również warn za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności