Skocz do zawartości

Nie poddam się.


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:14
Kontakt (GG/e-mail/steam):

GG 32531925

e-mail: [email protected]

steam:TripleN2
Kiedy zaczynałeś grę w cs:1,5roku temu.
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów:Dobre.
Ile masz wolnego czasu?:Bardzo dużo 6-7h
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Ponieważ już od dłuższego czasu staram się o to stanowisko, dużo osób prosi o UB a ludzie z UBTeam nie zawsze mają czas i chciałbym to zmienić :).
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):

CD Hack 7.1

BadBoy


Wymagania

- 50 postów Jest
- 50 godzin na forum Jest
- Minimum 15 lat Nie ma
- Minimum 2 miesiące na forum Jest

 

Tutaj info dla Karola:

Karol nie poddam się.

Będę składał podania dotąd aż mnie nie przyjmiesz :).

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na chwile obecną na nie . Przepraszam , ale nie składaj ciągle poczekaj  np. miesiąc bo będzie Cię ciągle odrzucał . Chyba nigdzie Ci się nie spieszy z tym ub więc moje zdanie , abyś odczekał jakiś czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się trochę rozwinę 

 

Plusy: 

  • [*]posty są  [*]godziny są  [*]2 miesiące są 

Minusy:

  • [*]co chwile piszesz podania [*]wypowiadasz się w swoim podaniu [*]nie masz 15 lat

Jak sam widzisz Jest tyle samo minusów i plusów. Znam Cię i wiem że sobie byś poradził na tym stanowisku ale muszę być na nie, nie obraź się ale Karol kazał konsekwentnie oceniać podania i kandydatów. Powody masz wyżej ale nie poddawaj się, poczekaj z tym podaniem 2 tygodnie, przemyśl niektóre rzeczy i napisz je ale za czas który ci podałem. Najbardziej przeszkadza wiek ale jak na 14 lat zachowujesz się odpowiedzialnie. Także ja na chwilę obecną jestem na Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIE 

powód jest tylko jeden składasz podania co tydzień,,,,,,, złóż podanie za miesiąć na pewno zostaniesz przyjęty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dalej w  ciebie nie wierzę, nie widzę żadnego uzasadnionego powodu dla którego miałbym ci dodać tą rangę.

Wiek i te twoje zachowanie które jest wg mnie dziecinne, taka ranga powinna być dla osób ogarniętych, ja potem czytać skarg nie zamierzam.

W skrócie ,wg mnie nie nadajesz się na razie na to stanowisko.

Patrz na swoją rangę (Redaktor) ^ ^,  masz ją w dupie więc pewnie ją też niedługo stracisz, po co ci następna ranga skoro nie ogarniesz tej którą masz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności