Skocz do zawartości

Dużo błędów na serwerze dr !!!


KaraMustafaa. ;3

Rekomendowane odpowiedzi

A Więc tak zacznę od kolejki , nadal jest zbugowana ! Gracz co 1 doszedł do końca juz jest 1 aż nie wyjdzie z serwera ...

2 sprawa , kiedyś grałęm Jumperem miałem największy lvl na serwerze ale nagle klasa sie zbugowała nie wiedziałem co sie stało i musiałem grać ninja ! gram ninja wyexpiłem 730 lvl ! i ta klasa też sie zbugowała to co mam zaczynać kolejną klasą grać ? Wkur*iłem sie bo juz miałem 1 taki przypadek a teraz 2 ...

ale to nie tylko mi kiedyś gadałem z graczami przez mikro i sie dowiedziałem że klasy tez im sie bugują nie pamiętam z kim gadałem . Prosze naprawić problem a mi dać jakies "Pocieszenie" "Rękąpęsate" tego co straciłem 2 razy !

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szkoda że nie jestem wróżką ^ ^Jeśli ta nowa kolejka nie będzie działać to w ogóle nie będzie, czemu? Bo wszystkie pluginy (prawie) są ze starej wersji i wcześniej działało więc dziwne by teraz nie działało, a w logach nic nie ma , amxx.pl też nie za bardzo pomaga. Poziom, ja nawet nie wiem o co ci dokładnie chodzi, w skrócie napisałeś że "Klasa ci działa do danego lvl'a", ale w jakich okolicznościach to już chyba zapomniałeś, więc nie jestem w stanie tego naprawić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. w sprawie kolejki to jest tak samo co było wcześniej ale da sie grać ^^ tylko że ten co dojdzie 1 musi zrobić rc by kolejka ruszyła .

a w sprawie klas to było tak wbiłem największy lvl na serwerze klasą Jumper no i grałem grałem i nagle poziom 550 i klasa sie poszła Jeba* że tak sie brzydko wysłowię a o co mi dokładnie chodzi ze słowem Jeba* ( Wszystkie klawisze były pomieszane np : a-skok , spacja-strzal itp .. dałem /reset zresetowałem staty i nic nie pomogło szperałem w ustawieniach zmieniłem wszystko nawet pobrałem tego cs'a którego dałeś w jakimś tam dziale , pobrałem ale nadal ta klasa była jakaś nie takaś ;3 aa wszystkie inne klasy działały normalne , no więc se odpuściłem tą klasę i zaczełem  grać "ninją" grałem grałem i wyexpiłem klase do 730 lvl'a i znów sytuacja sie powtórzyła ( wszystkie ustawienia były pomylone jak wybierałem tą klase i nadodatek punkty do /stat sie same sie dodały np : wiecej gravitki , mniejsza prędkosc , 0 pkt w hp ) dziś wbijam po lajvie na yt i klasa sie odbugowałą nwm od czego to zależy ale mogę byc pewny że będzie tak znów kilka razy . ( ale to juz ci napisze na pw żeby nie robić spamu) .Co do kolejki może zostać taka zbugowana xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do klas, to sprawdź teraz czy wszystko działa poprawnie 

A co do tego poziomu, to po wbiciu tego 750, twój exp był ujemny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Musiałbym zrobić reset, wg mnie tutaj jest wina źle ustawionego przeze mnie expa.

Sprawdzę to dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak próbowałem , raz działa a raz nie np : na Ninji zadziałało , a na Jumperze nie .

@@Edit : a tak wogle przy okazji sie zapytam , bo każdy ma większe lvl'e na serwerze jedni 1174 jedni 1104 to każdy dostał jakiś prezent czy co ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Gotowe.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności