Skocz do zawartości

Informacje - Sierpień - Wrzesień


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Informacje - Sierpień - Wrzesień

 

Witam, w tym temacie będę informował o tym co zostało zmienione na sieci (forum / serwery).

 

 

01.08.2016 - 04.08.2016

  • Na forum zaktualizowano parę działów.
  • Poprawiono niektóre z modyfikacji na forum, a dokładniej ich uprawnienia.
  • Przeprowadzono wiele gruntownych zmian na COD CS:GO, które z początku nie zakończyły sie powodzeniem, ale w niedługim czasie wszystko zostanie naprawione, oto kilka z ważniejszych zmian
    - Dodano system monet
    - Dodano system wytrzymałości perków
    - Dodano parę nowych klas i perków
    - W tym temacie znajdziecie więcej informacji http://forum.cs-classic.pl/topic/47099-zmiany-na-serwerze-call-of-duty-csgo/#entry303939

06.08.2016 - 07.08.2016

  • Naniesiono poprawki na serwerach cs 1.6
  • Zaktualizowano serwer COD CS:GO
  • Dodano system nagród na serwerach CS:GO (Only DD2, New Diablo Mod, Call of Duty)

07.08.2016 - 08.08.2016

  • KOLEJNE POPRAWKI - tym razem na serwerach CS:GO. Zaktualizowałem pluginy, usunąłem zbędne informację - tyczy się to serwerów DD2 CS:GO, COD CS:GO
  • Dodano system nagród na serwery CS 1.6! Tyczy się to serwerów Only DD2, COD 350, ZM oraz JB. ZAPRASZAM DO GRY!

15.08.2016 - 05.09.2016

  • Aktualizacja systemu nagród na serwerach CS:GO i CS 1.6
  • Aktualizacja forum, dodanie nowych modyfikacji i zaktualizowanie uprawnień
  • Zaktualizowanie strony głównej Cs-Classic
  • Dodano TOP5 Shoutersow

08.09.2016-19.09.2016

  • Nowy system banowania
  • Prace nad forum
    Poprawiono niektóre elementy kolorystyczne na forum
    Dodano modyfikację, która pokazuje kto odwiedził nas w ciagu 24 godzin
    Przywrócono profil steam
    Zaktualizowano link do Listy ScreenShot
    Dodano listę aktywnych VIP
    Zaktualizowano menu
    Udało się załatać problem z "crashami" bazy
    Naprawiono błąd cookie bar (podwójne menu)
    Po kliknięciu w avatar na SB, kopiuje jego nick tak jak w przypadku @
    Poprawki SEO
    Usunięto kalendarz - zbędny
    Biała wersja stylu nie jest już dostępna w opcji "Zmień skin"
    Poprawiono cały dział "AntiCheat - Zgłoszenia cheaterów" - zaktualizowano poddziały, naprawiono błąd z .css oraz dziwnym podpisem na dole subfor (poddziałów), a także przeniesiono i zaktualizowano WSZYSTKIE tematy
    Zaktualizowano uprawnienia do działów
    Zaktualizowano ustawienia modyfikacji na forum
    Zaktualizowano dostępne znaki w nicku na forum
    Poprawki w tabeli serwerów

21.09.2016

  • Dodano TapaTalk

27.09.2016

  • Kolejne poprawki na forum, mające za zadanie przyśpieszyć wysyłanie wiadomości
  • Zaktualizowano dostępne style na forum
  • Zaktualizowano czas w amxbans
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Jako iż wersje 3.4 nie jest kompatybilna (według Google) z wersją mobilną - google uważa, że strona nie jest dostosowana do telefonów - postanowiłem jakoś działać i znalazłem zastępstwo na ten problem. Na dniach pojawi się TapaTalk na forum

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ale ja nigdzie nie napisałem, że go wyłączyłem, napisałem, że nie jest dostępny do wyboru. Zostawiłem go osobom, które dalej na nim siedzą.

Za jakiś czas i tak zostanie wyłączona. Najpierw jednak chcę dokończyć wszystko co związane z czarnym stylem.

 

Aktualizowanie obydwu stylów jest dla mnie uciążliwe, dlatego olałem biały, ale zostawiłem go dla osób, które jednak chcą korzystać z niego, bo uważają, że jest "przyjemniejszy" dla oka"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to ja też chcę z powrotem biały styl :D

Mam małą uwagę. Jak naciskasz przy serwerze CS:GO MOD na ikonę amxbansa to przenosi na http://classicowyamxbans.gameclan.pl/ban_list.php. Trzeba poprawić na nowego amxbansa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Osoby, które mają problem z forum, korzystając z telefonu, proszone są o sprawdzenie ponownie problemu

Dodano tapatalk

pre_1474461656__14397359_122123534463263

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Podsumowanie

 

 

Zacznę może od tego, że w od sierpnia zmieniono naprawdę wiele rzeczy na sieci, od forum po serwery. Ważną zmianą jest niewątpliwie nowy system banowania, który w jakimś stopniu ograniczył liczbę "odpałów" ze zmiennym IP. Forum także zostało zmienione, można rzecz, że od A do Z. Stało się one "przyjemniejsze" dla wyszukiwarek, a także dla Was, bo na forum dodano tapatalk, który umożliwia korzystanie z forum w łatwiejszy sposób. Kolejnymi ważnymi zmianami (o których pewnie mało kto wie) są poprawki przy prawie wszystkich serwerach.

Od sierpnia pracowałem przy prawie każdym serwerze, zaczynając od COD CS:GO, kończą (prawie) na ZM 1.6. Na COD CS:GO stale poprawiano klasy, perki, które miały poprawić sytuację serwera, niestety na razie serwer prezentuje się słabo, ale mam nadzieję, że następny miesiąc (październik) okaże się bardzo dobrym dla tego serwera i uda nam się przywrócić go do życia. Teraz może trochę słów o Only DD2 CS 1.6, który powoli upadał. Zmniejszono na nim sloty i sytuacja wyglądała naprawdę słabo, no i oczywiście zmianie uległa też administracja serwera (w tym przypadku admini i opiekuni). Na szczęście po paru tygodniach udało się przywrócić serwer do w miarę dobrego stanu (choć nie ukrywam, że przed nami jeszcze trochę roboty by wrócić do tego co było kiedyś) i już teraz serwer prezentuje się naprawdę dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Mniejszym, większym zmianą uległ serwer DeathRun, gdzie poprawiałem zgłoszone mi błędy i poprawi, nie było tego dużo, nie były one aż tak istotne, poza jednym ważnym dniem, jakim jest 18.08.2016. Tego dnia dodano nowy sezon, zmieniono w nim klasy i perki oraz poprawiono resztę pluginów, to była dość znacząca zmiana, bo wszystko zostało napisane od nowa. Serwer CS:GO mod poza mniejszymi update'ami nie zmienił się, choć nie ukrywam, że nie jestem zadowolony z tego jak teraz wygląda sam mod (twórca projektu całkowicie go olał i teraz licencja jest za darmo). Planuje też napisać ten mod od nowa dla naszej sieci z dodaniem nowych rzeczy. Jailbreak, co by tu o nim powiedzieć, no na pewno zmieniło się na nim trochę i na pewno trochę powrócił do żywych. Mam nadzieję, że serwer wróci na dawne tory i będzie się prezentował naprawdę dobrze. AIM/AWP został zastąpiony, starym, dobrym FFA, który jak na razie powolutku wraca do żywych i może jeszcze w październiku uda nam się go doprowadzić do porządku. COD 350 także uległ wielu zmianom i niedawno nawet odbył się na nim reset. Zmian było sporo, głównie w klasach i perkach, no i dodano na niego system skinów, które można kupować. Będzie on rozwijany, więc to kolejna fajna sprawa dla osób, które miały sporo monet. Na koniec zostawiam Zombie Moda, który jeszcze nie został ogarnięty do końca, wszystko jest prawie gotowe, ale zostały jeszcze pewne drobiazgi, które mam nadzieję, niedługo zostaną załatane.

 

Wspomniałem tutaj o zmianach, które nastąpiły i o których wiem, starałem się pisać mało, ale wyszło jak zawsze :)
Pragnę podziękować opiekunom za pracę włożoną w dany serwer, a także graczom którzy pomagają w rozwoju tychże serwerów.

Mam nadzieję, że dalej będziemy sobie nawzajem pomagać i każdy będzie dbał oto by dany serwer się rozwijał.

 

Jak widać po pierwszym poście tego tematu, zmian było naprawdę sporo. Zostało jeszcze parę niedociągnięć, które mam nadzieję uda się jak najszybciej załatać, ale uważam, że prezentuje się to lepiej niż wcześniej.

 

 

W tym czasie przeprowadzono też zbiórki, z czego najważniejsza pozwoliła nam na razie na opłacenie forum, licencji pluginów.
W tej chwili zbieramy na licencje Team Speak 3 oraz na reklamę serwerów. Link do zbiórki
Każda z tych zbiórek pozwala nam się rozwijać coraz bardziej, a więc chciałbym z tego miejsca jeszcze raz podziękować KAŻDEMU kto dorzucił swoja cegiełkę do tego.

 

 

To co jest jeszcze ważne, to sprawa Team Speak 3. Serwer bardzo się rozwinął i zmierza w dobrym kierunku, myślę, że uda nam się zamknąć rok z rekordem 130 osób. Z tego miejsca chciałbym podziękować każdej osobie, która starała się jakoś wesprzeć ten serwer, tworząc różnego rodzaju konkursy, eventy, itd. Oby tak było zawsze! :D

 

Dodatkowo chciałbym jeszcze podziękować każdej innej osobie, która bierze udział w rozwijaniu danego kącika na forum. To bardzo ważne by każdy z działów był moderowany i zadbany. Wyniki tych prac widać gołym okiem, bo aktywność na forum zwiększa się, powoli ale zwiększa i zmierza w dobrym kierunku.

 

 

 

Plany na przyszłość

 

Teraz trochę o planach, które powinny zostać wdrożone do końca roku

  1. Zakup licencji na TS3 - początek listopada
  2. Skończenie prac przy ZM - początek października
  3. Całkowite załatanie tego problemu z długim wysłaniem wiadomości - tutaj nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że do końca miesiąca uda się to jakoś zmniejszyć lub "załatać"
  4. Rozkręcić serwer cs 1.6. Zakup reklamy na wszystkie serwery i rozkręcanie powoli ich - do końca roku
  5. Rozkręcić COD CS:GO oraz NDM CS:GO - chcę się zająć nimi jak najszybciej po skończeniu prac przy serwerach cs 1.6. Przyznam szczerze, że smutne jest to, że takie serwery stoją puste.
  6. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany na forum, tak by naprawdę zachęcić ludzi do rejestrowania się na forum (pobieranie jakiś ciekawych rzeczy, np: z działu AMX Mod X i Sourcemod) oraz do pisania postów, udzielania się, tak by ta społeczność się rozwijała, a nie stała w miejscu
  7. Poprawienie sklepu shop.cs-classic.pl, a najchętniej chciałbym zlecić komuś napisanie czegoś nowego, co zawierałoby także jakiś Helpdesk (system zgłoszeń), tak bym mógł jeszcze lepiej Wam pomagać. No i oczywiście przydałby się "automat" dla serwerów CS:Go, bo aktualny sklep nie obsługuje sourcemod.
  8. Pewnie coś się znajdzie niedługo

 

To takie moje luźne przemyślenia o godzinie (prawie) 2:00.

.

Ostatnimi czasy spędzałem sporo czasu przy sieci, zwłaszcza przy serwerach, przez co jestem już trochę tym zmęczony, więc moja aktywność teraz będzie trochę mniejsza. 

 

Liczę oczywiście na Waszą pomoc, bo sam na pewno dużo nie zdziałam

Pozostaje mi tylko podziękować jeszcze raz każdemu za to iż wybraliście akurat tę sieć i mam nadzieję, że pozostaniecie tutaj jak najdłużej!  :klania:

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zakończone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności