Jump to content

maikeru

Użytkownik
 • Content Count

  578
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  15d 20h 17m 23s

Community Reputation

176 Pomocniczy

About maikeru

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday 01/27/1994

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Steam Custom URL
  STEAM_0:1:20955320

Recent Profile Visitors

2,165 profile views

 1. To chyba było 2 anime po Naruto jakie oglądałem
 2. Jestem na tak, steam, wiek, amx ogarnia, składka też jest tylko denerwuje mnie w tobie jedna rzecz, że nie potrafisz czasem się zachować i klniesz przez mikro to jest twój minus!
 3. Podanie do zamknięcia za złamanie regulaminu.Następnym razem używaj opcji Edytuj. Ale mimo to jestem na Tak: Czas na serwerze, składka, wiek.
 4. Takie anime to mi sie podoba Recenzja tez dobrze wprowadza leci +
 5. Dzięki za gre na FFA powodzenia
 6. Powodzenia w życiu ! szkoda że nie mieliśmy okazji pograć
 7. maikeru

  Pożegnanko :P

  Trzymaj się Danielu ! Dzięki za gre i powodzenia w przyszłości jak będę w LBN to może się ustawimy na piwko 5!
 8. Spoko przygoda, akcja ale romans ? No ja też uwielbiałem to anime będąc dzieckiem ale romansu jakoś w nim nie widziałem Anna podkochiwała się może w Yo ale nie było to jakoś w większy sposób pokazane (bynajmniej tak mi się wydaje). Co do samego anime to fakt jest godne uwagi w szczególności akcja która rozgrywa się w tej wiosce (nie pamiętam jak się pisze) Króla duchów. No i oczywiście Amitamaru do MIECZA xDDD to tak jak w Tabaludze - Jakubie ! Zrób mi loda xD hahahahaha
 9. Jestem na NIE na serwerze nigdy nie widziałem by ktoś z takim nickiem grał. Sądząc po twoim podaniu to nie masz 20 lat, nie przesiadujesz tyle godzin na serwerze, konto pod podanie.
 10. Słaby amx, mała aktywność na forum, słabe zainteresowanie serwerem- jestem na nie.
 11. Tak jak pozostali jestem na tak. Spełniasz wymagania i masz doświadczenia a dobrych ludzi nigdy mało. Na pewno się przydasz. Aktywny, steam, ogarniety amx.
 12. Również na tak, aktywny, znajomość amx, wiek. Przyda się kolejna para oczu do łapania cziterów i pilnowania porządku.
 13. Myślę, że jeszcze trochę poćwiczy amx i będzie cacy na tę chwile mogę powiedzieć, że w skali od 1 do 10 Wiola spisuje się na 7. Plusem jest duża aktywność.
 14. Gratuluje chłopaki i dziewczyny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines