Jump to content

ZbigniewStonoga

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ZbigniewStonoga last won the day on February 6 2020

ZbigniewStonoga had the most liked content!

Community Reputation

100 Pomocniczy

About ZbigniewStonoga

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Pandoskonaly
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JB CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561198150876977

Recent Profile Visitors

2,036 profile views
 1. Twój nick: Pandoskonaly Nick podejrzanego*:K.R Dane podejrzanego [SID]* :STEAM_1:0:542452064 Data (dzien, gg:mm) zajścia: 13.04.2020 8:35 Twój dowód*:http://414339.node43.pukawka.pl/dem-cs_wiocha_go_big-1586759584-1586761148.zip Rodzaj cheata*:Aimbot Nazwa mapki:cs_wiocha_go_big Czasy podejrzanych akcji*:Cała mapa IP /Nazwa serwera: codmod 201
 2. Wiek:18 Nick w mc: PanDoskonaly W czym chcesz pomóc: Gdzie będzie potrzebna pomoc będę miał możliwość taką to się pojwie.
 3. Nick:PanDoskonałyPowód rezygnacji:Brak chęci do gry na ten czasCos od siebie:Nie będę się rozpisywał jak się fajnie współpracowało itd bo kto wie z kim mi się fajnie gadało ten wie z kim chciał bym dalej współpracować, powrócę za parę miesięcy jak zawsze i pewnie znowu pomogę trochę w ogaranianu serwera. Powodzenia w pilnowania serwera .
 4. @Nyro a teraz spójrz z strony doświadczonego gracza który w jakiś sposób utracił dostęp do swojego konta i lubi grać w CT musi aż 20-40h przegrać by móc znowu być w CT dla osób które nie grają dużo to nawet morze być miesiąc.
 5. ● Najlepszy prowadzący na serwerze:-● Najlepszy gracz serwera: @kRR● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @offen● Najlepszy administrator:-● Najlepszy strażnik: @Toxic1● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @aassingo● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @SnuFFy● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO :-● Największa gaduła na serwerze: @SnuFFy● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @Doro● Najlepszy buntownik na serwerze: @kRR● Najmniej buntujący się więzień:-● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze:-● Najlepszy gang serwera:-● Największy lizus serwera: @cyprianeq● Największy zgrywus na serwerze: @Poldek● Największy mądrala serwera:-
 6. Stare dobre gildie z różnymi rodzaju warpami dla urozmajcenia rozgrywki to chyba najlepsza propozycja rozgrywki. Sklepy w postaci vilagerów na spawnie gdzie można by kupić wszystko oraz wszystko sprzedać i może jako płatne magazyny za sms lub dużą ilość waluty zdobytej ze sprzedaży itemów. I tak od siebie dodam bo kiedyś widziałem fajny plugin na rzucane tnt łączyło się je ze szmaragdem i można było je rzucić na około 5 kratek .
 7. Nick:PandoskonalyPowód:Odpoczynek od serwera Czas nieobecności:26.10-2.11Coś od siebie:-
 8. A ktoś ci zabrania xd ? Pytasz się graczy czy chcą monojaila czy coś i kto do ct jeżeli masz ct któe ogarnia i większość ludzi ze zgodą na mapę to ci nikt nie broni.
 9. Jeżeli coś się działo strasznego poważne łamanie regulaminu itd to służy do tego dział skarg w którym umieszczasz demko opis sytuacji i kiedy dokładnie się to działo. Dając do skarg admini mają szanse rozpatrzeć to co się tam stało na demku i ukarać odpowiednie osoby.
 10. Z tego co pamiętam to zabawa właśnie specjalnie niema kosy aby utrudnić CT dorwanie tt oraz aby miał szansę na ucieczkę jakimkolwiek. A ta propozycja chyba przewija się raz na jakiś czas bo nie raz ktoś już o tym trąbil.
 11. Imię: DominikNick: PandoskonalyWiek: 18Znajomość SourceBans (1-10): 9/10 Zawsze można się pomylić.Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Rozszerzył bym czas jaki przebywam na serwerze do 3-4h na serwerze dziennie jeżeli nic ważniejszego mi nie przerwieSTEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198150876977/Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Posiadałem [email protected] na blackhouse Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Posiadając opiekuna zmienił bym dogłębnie regulamin aby był w 100% przejrzysty nie było w nim żadnych luk ,funkcjonowanie administracji po przez wprowadzenie nowego systemu adminów,wymagań dla każdej z rang i ilośći na poszczególnych stanowiskach tak aby na serwerze zawsze był członek administracji który będzie mógł pomagać graczom a w przypadku Strażników gdyby nie mogli kogoś ukarać raportowali wszystko do wyższych administratorów. Do tego przywrócenie spontanicznych eventów na serwerze i ogólne zwiększenie częstotliwości eventów. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie pelnie funkcje admina na serwerze.Dlaczego akurat Ty: Mam wiele ciekawych pomysłów jak rozruszać serwer aby było na nim coraz więcej graczy,do tego wydaje mi się ze mam dobry kontakt z graczami którzy często mówią co się dzieje na serwerze i co się im nie podoba w funkcjonowaniu serwera jak i administracji dzięki czemu po uzgodnieniu z głownym opiekunem będe mógł szybko reagować i wprowadzać potrzebne zmiany jeżeli będą możliwe i sensowne.Przede wszystkim zależy mi na serwerze aby się rozwijał oraz była na nim odpowiednia atmosfera :D.
 12. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @Kursor2k● Najlepszy gracz serwera:● Najbardziej aktywna osoba na serwerze:-● Najlepszy administrator: @Tuptusiowy @Makselele● Najlepszy strażnik: @freshman● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Medve● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @Bester● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO :-● Największa gaduła na serwerze: @Medve @Elegancki Memek● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: myszmiki● Najlepszy buntownik na serwerze: @hirociax● Najmniej buntujący się więzień:-● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @hirociax● Najlepszy gang serwera:● Największy lizus serwera: @cyprianeq● Największy zgrywus na serwerze: @Doro● Największy mądrala serwera: @Doro
 13. 1.Nick:ZbigniwStonoga (Pandoskonaly) 2.Serwer: Jb CSGO 3.Ranga:Admin (Podkreślam admin ostatnio było małe nieporuzumienie :D) 4.Link do tematu:
 14. Nick na serwerze:PanDoskonałyGameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/527159ilość godzin:4
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines