Jump to content

ZbigniewStonoga

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 22h 18m 22s

Community Reputation

63 Dobry

About ZbigniewStonoga

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Pandoskonaly
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JB CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561198150876977

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. Ja ci 7 razy mówiłem dostaniesz UB po przejściu mutacji myślisz że po miesiącu załóżmy nikt nie pamięta i dostaniesz ub? Kolejny raz i ostatni mam nadzieję że ci pisze, dostałeś bana na CT za masowe skargi na ciebie że prowadzisz monotonnienie do tego nirogarnianie i wejście do CT na tej samej mapie co zrobiłeś któregoś fk z rzędu, obserwowałem cie przegioles więc cie przeniosłem a ty po 2/4 rundach wbijasz do CT ponownie. Więc nie zasmiecaj podań i nie podbijaj postow tym sobie. @psikus18 ps.PIsze z telefonu sr za błędy
 2. Wywaliłem cie z ct za freekila czy tam mass fk dająć ci ostatnią szanse na poprawe więc jeden błąd i ban ct. Dostawałem na ciebie mase skarg że monotone słąbe i popełniasz błędy więc jak wlazłeś do ct na tej samej mapie co wywaliłem cie było przegięciem puki mutacji nie przejdziesz jak dlamnie ban na ct zostaje.
 3. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @Kursor2k● Najlepszy gracz serwera:● Najbardziej aktywna osoba na serwerze:-● Najlepszy administrator: @Tuptusiowy @Makselele● Najlepszy strażnik: @freshman● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @Medve● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @Bester● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO :-● Największa gaduła na serwerze: @Medve @Elegancki Memek● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: myszmiki● Najlepszy buntownik na serwerze: @hirociax● Najmniej buntujący się więzień:-● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @hirociax● Najlepszy gang serwera:● Największy lizus serwera: @cyprianeq● Największy zgrywus na serwerze: @Doro● Największy mądrala serwera: @Doro
 4. Ta aktywność w kratkę jest taka średnia bym powiedział co do złego dnia każdy może mieć taki, są osoby nerwowe też tego nie zmienisz tak jak ja i pomimo tego jakoś jestem w tej administracji bo reszta rzeczy jest dobrze wracając do twojego podania jestem za okresem próbnym dla memka podczas którego poprawisz aktywność na stałą.
 5. Gdy pisałem ci na nie pod poprzednim podanie i radziłem abyś napisał znacznie później miałem na myśli miesiąc minimum a nie tydzień po zamknięciu podania także dalej jestem na NIE dla mnie brakuje ci wiarygodności cały czas po tamtej akcji.
 6. Freshman według mnie będziesz dobrym kandydatem na administratora tylko troszkę swój zapalnik wnerwienia przestaw dalej i będzie gito bo po za tym zastrzeżeń do ciebie nie mam. -Mutacja jest -rozpoznawalny -ogarniasz ct -znasz regulamin TAK.
 7. Żartujesz sobie tym podaniem czy co ? zaledwie 18 dni temu napisałeś rezygnacje z funkcji administratora a 8 sierpnia pisałeś pożganie z sieci. A nagle po 11 od pisania pożegnania chcesz wrócić do administracji dla mnie na NIE przecież znowu możesz sobie od tak wyjść teraz to ci proponuje poczekać znaczny okres czasu zanim postanowisz napisać podanie. Na takie rzeczy to się pisze nieobecność a nie rezygnacje. @Scroll a co to ma do rzeczy jeżeli musiałeś przerwać grę to piszesz nieobecność i tyle z powodem wtedy byś mógł spokojnie odpocząć i załatwić to co mogło wpłynąć na twoją decyzje.
 8. Jestem kompletnie przeciwny twojej kandydaturze na guarda. Twoje zachowanie wcześniej jakie pokazywałeś wprost mi pokazało z jaką osobą mam do czynienia, z osobą która nie umie się zachować z brakiem szacunku do osób starszych itp. Skoro pokazywałeś takie zachowanie i to dość niedawno w sumie, jesteś skłonny dalej do takich zachowań więc argumenty za tym że się zmienił są kompletnie bezsensu.
 9. Nara rasta trzymaj się chłopie
 10. 1.Nick:ZbigniwStonoga (Pandoskonaly) 2.Serwer: Jb CSGO 3.Ranga:Admin (Podkreślam admin ostatnio było małe nieporuzumienie :D) 4.Link do tematu:
 11. 1. Nick:PanDoskonaly 2. Imię:Dominik 3. Wiek:18 4. Znajomość Sourcebans (1-10):9/10 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Przez psc jeżeli trzeba na ten moment jestem wstanie 7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/527159 8. Parę słów o sobie: Mam na imię Dominik mieszkam w najpiękniejszym mieście w naszym kraju Radom :D. Aktualnie uczęszczam do zespołu szkół technicznych imienia Tadeusza Kościuszki do klasy zawodowej na kierunku operator obrabiarek skrawających wiąże z tym zawodem nadzieje na dalszy rozówj osobisty oraz zainteresowań kręcące wokół tegoż zawodu. Interesuje się historią dość ogolnie ale przede wszystkim okresem II Wojny światowej. Jeżeli można to nazwać hobby to lubie spędzać dużo czasu na komputerze grajać w gry wszelakiej maści aczkolwiek najbardziej lubie strategie i fps.9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem:Chciałbym wrócić do starej funkcji pilnowania porządku na serwerze co sprawia mi przyjemność gdy wszystko jest jak w zegareczku :D. 10. Steam_ID:STEAM_0:1:9530562411. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1:30h-5h zależy jakie będe miał zajęcia wymuszone bądź nie wymuszone. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze w wakacje gram prawie cały dzień w wybrane dni czyli wtorek czwartek sobota od około 11 do 15 mnie niema ogólnie weekend też mniej czasu w wakacje na granie poświęcam bo wtedy wychodzę z znajomymi. Co do roku szkolnego to raczej tak standardowo po szkole oraz prawie całe weekendy chyba że wyjdę gdzieś. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1386h na serwerze 694h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):U nas raz guarda i 2 razy admina oraz na innej sieci junior admina.
 12. Nick na serwerze:PanDoskonałyGameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/527159ilość godzin:4
 13. ZbigniewStonoga

  Propozycje

  Proponuję dodanie nowego systemu pod nazwą. ,,trening,, dało by to możliwość gracza nie posiadający gangu wyrównać szansę z osobami w gangu wymaksowanym już wyjaśniam o co chodzi. Np pod Komeda.!trening otwierało by się menu ulepszenia swojej postaci wyłącznie za respekt i w przystępnych cenach dla szerego gracza na serwerze miał by tam możliwość rozwoju połowy tego co w gangu czyli hp max 10 grawitacja o 5 i szybkość o 5 poziomów itd . Ale zaraz ktoś pomyśli po co to przecież możesz to mieć plus gang i by się mijalo z celem, a otóż jeżeli się da nie wiem czy się da tak oskryptowac dlatego podczas dołączenia do gangu trening nie dawał już bonusów ale w wypadku opuszczenia gangu aby progres został przywrócony mam nadzieję że wam się pomysł spodoba Sr za błędy pisze z telefonu.
 14. Nick na serwerze:PanDoskonałyGameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/527159ilość godzin:4
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines