ZbigniewStonoga

Użytkownik
 • Content count

  20
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 15h 16m 39s

About ZbigniewStonoga

Informacje o Profilu

 • Nick
  Pandoskonaly
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JB CS:GO
 • Steam Custom URL
  76561198150876977

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. ZbigniewStonoga

  Bot no oczywiście że na Tak miałeś już guarda sprawdzałeś a przydał by się kolejny doświadczony guard bo często ich nie ma na serwerze co się kończy patologią i darciem się przez dzieci. Ale licze żę bendziesz o wiele aktywniejszy np rano często nie ma guardów.
 2. ZbigniewStonoga

  Tak sobie pomyślałem a może by usunąć superciężką i ciężką kamizelke dla ct jest troche przesadzona zwłaszcza na pojedynkach i tt ma odrazu mniejsze szanse bo musi wpakować 2 razy więcej w ct który ją nosi na pojedynku kto za ? To może jeżeli się da ustawić limit do ilu osób w CT można ją kupować tak jak powiedziałeś np do 2 jak już 3 osoby zablokować bo jednak 3-4 CT w supercierzkiej to przesada
 3. ZbigniewStonoga

  Ale on był w ct tak na marginesie.
 4. ZbigniewStonoga

  Cóż mam powiedzieć no jak widać się pomyliłem każdy sie myli zdarza się byłem pewny co do tego że ty mnie uderzyłeś bo mi twój nick podświetlił się. Przepraszam cie za to i dziękuje za uświadomienie mnie co do błędu Żywi nie widzą czatu dla martwych więc nie miałęm jak to zauważyć mogłeś to w ,,!fk,, wkleić wtedy prawdopobnie bym juz zaragował odrodził cie oraz przeprosił za fk.
 5. ZbigniewStonoga

  Byłem wtedy wyzywał ale to według mnie było w formie bardziej żartobliwej zresztą kim kolwiek on był nie znał Polskiego i nawet pewnie nie wiedział o co chodzi więc damnie o bezsensu pisanie skargi xd P.S sr za błędy.
 6. ZbigniewStonoga

  Swoje 5 groszy też dorzucę a co. Jestem za okresem próbnym dla Hesa nie bende wymieniał plusów i minusów, jest dobrym materiałem na guarda. Chociaż odwalił głupote po stracie guarda. Człowiek na błędach się uczy wienc raczej drugi raz nie popełni tych samych. Najwyżej inne popełni ;P Ps Pisze na fonie sr za błędy
 7. ZbigniewStonoga

  Fikus ma racje brakuje mi tych map jako zapalony garcz mc
 8. ZbigniewStonoga

  No cóż hucznie kumplu Tak to dobra decyzja +wiek +miałeś guarda +Mutacja +miły +składka +rozpoznawalny (sr za błędy na fonie pisze)
 9. ZbigniewStonoga

  Fikus kumplu drogi oczywiście że na tak +aktywność +miałeś guarda +miły +rozpoznawalny -Mutacja -Składka -No i te ostatnie bany
 10. ZbigniewStonoga

  Pozwolę sobie zacytować ,,Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna" Nie posiadasz 20 postów ,pięciu dni spędzonych na serwerze i 16 lat chyba już staczy.
 11. ZbigniewStonoga

  Do trzech razy sztuka się mawia. A wienc ostatnią szanse można mu dać
 12. ZbigniewStonoga

  Oczywiście że tak byłeś już guardem a i dobrze się wywiązywałeś z swoich zobowiązań
 13. ZbigniewStonoga

  Bocika oczywiście że tak +Strasznie aktywny co wbije to go widzę +Regulamin +Miły można pogadać i pośmiać +Sprawne mikro,mutacja,wiek +I oczywiście pomaga nowym graczom -Składka
 14. ZbigniewStonoga

  +Mutacja +CT +Kultura +Miły +Znany -Składka Oczywiście że na tak :D.
 15. ZbigniewStonoga

  1. Nick:Pandoskonaly 2. Imię:Dominik 3. Wiek:16 4. Znajomość Sourcebans (1-10):6/10 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Tak(Jeżeli jest możliwość płatności psc) 7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/527159 8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Dominik chodzę do 3 gimnazjum interesuje się historią(widać czasem po mnie gdy gram :D ).Lubie grać w gry komputerowe głownie w CS:GO ale nie tylko między innymi gram w Wota i wszytko pochodne od firmy Wargaming. Interesuje się trochę komputerami więc lubię czasem przy nim podłubać.Gram również w gry karciane typu Magic the gathering oraz rożnego rodzaju gry RPG. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**:Ponieważ na serwerze są często momenty gdzie nie ma guardów co powoduje duże napięcie na serwerze i negatywne rozładowywanie go przez niektóre osoby.W skrócie chce zostać guardem by pilnować porządku i pomaganiu nowym graczom. 10. Steam_ID:STEAM_0:1:95305624 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Na tygodniu 3-5h dziennie.Weekendy nawet 10h jak coś się nie stanie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze zazwyczaj po szkole i nauce tak mniej więcej od 15/16 do 20 w weekendy średnio jestem w stanie określić w końcu weekend ktoś morze przyjść niespodziewanie:D ale jeżeli nie to większość dnia.(Poza piątkiem mam korki :D + możliwość kary od rodzićów) 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Moje godziny w cs wyglądają w ten sposób (511 h i z tego około 175h na jailu) 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie (Trzeba zacząć gdzieś pierwszy raz) @Edit_1 Tomek nie problem jest trochę posiedzieć na internecie i się nauczyć ;) .