Jump to content

Twix!

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6d 19h 13m 15s

Community Reputation

38 Nowicjusz

4 Followers

About Twix!

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 08/25/1993

Informacje o Profilu

 • Nick
  TwixCS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  5
 • Lokacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

1,056 profile views

 1. WBIJASZ NA DD2?

   

 2. Po pierwsze skarga powinna zostać z automatu odrzucona, ponieważ oczy bolą, jak czyta się Twoją "skargę" ... Druga sprawa, dostałeś kick'a za przebywanie na respie dłużej, niż przewiduje regulamin, a napisane jest jasno i wyraźnie "1:30" Ballin i Kawiarenki <3 nie jest administratorem, więc według mnie, skarga została napisana bez sensu. Pozdrawiam
 3. Tak, jak w poprzednim podaniu, jestem na NIE. - Wiek. - Jesteś konfliktową osobą, chamską i bezczelną. - Używałeś haxów na Naszej sieci.
 4. Oczywiście, że będę na TAK. + AMX. + Spore doświadczenie. + Mikrofon. + Przyda się ktoś ogarnięty.
 5. Na dole w legendzie grup, jest wszystko oprócz "administrator serwera". Pozdrawiam.
 6. 1. Twój nick: Twix! 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba):Only dd2 3. Ranga: Admin ODD2 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 7. Siwy ! Zacznę od początku ... + AMX. + Fajnie rozpisanie podanie. + Jesteś bardzo ogarnięty. Jestem na TAK ! ps. W gratisie nie ma VIP'a.
 8. Jestem na TAK ! + Ogarnięty. + AMX. + GT.
 9. 1. Nick: TwixCS 2. Imię: Łukasz 3. Wiek: 24 4. Znajomość AMX (1-10): 5/6 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka: Tak. 7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/TwixCS/193.33.177.101:27156/ 8. Parę słów o sobie **: Czołem, od złożenia mojego pierwszego podania, raczej nic się nie zmieniło. Coraz częściej zacząłem wchodzić na forum, co stało się już codziennością, tak jak poranna kawa i papieros na kibelku. W dalszym ciągu pracuję w sklepie obuwniczym, żonie już nie pomagam, ale dalej doskonale gotuje. Przygoda z Counter Strike, również przerodziła się w nałóg, bez którego ciężko jest funkcjonować, po prostu wchodzisz, bo czegoś Ci brakuje. Podanie składam z tego względu, że dalej jest mało osób na stanowisku administratora, a nocą ciężko się gra z cziterem. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tutaj nic nie będę zmieniał ...Chciałbym zostać administratorem ponieważ, zależy mi na pomocy swoim kolegom, oraz koleżankom w pilnowaniu porządku na serwerze, oraz dopieszczaniu go tak, aby każdy z miłą chęcią wracał. Wchodzę często późnym wieczorem i nie ma żadnego z moderatorów, wtedy gracze pozwalają sobie na używanie haxów, co uniemożliwia dobrą zabawę innym graczom. 10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198147504374/ 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcić około 2-4 godziny, czasami dłużej. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: Rano około 2-3 godzin, a wieczorem różnie, od 18 bez limitu. 13. Staż w Counter-Strike 1.6: 11 miesięcy 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem.
 10. Nick: TwixCSNowy nick: Twix!Czemu chcesz zmienić nick?: Nowy wygląd, nowy ja.
 11. TS3 to zło. Postaram się być. Pozdrawiam.
 12. Chyba żartujesz ... - GT porażka. - Grałeś odpalony na tej sieci. Jestem na NIE.
 13. Twix!

  Propozycje rs

  Jeszcze podsumowania efektywności administratorów nie ma, a Ty o RS'ach piszesz ... :D
 14. Skoro powstał już taki temat, a wydaje się być ważny, ponieważ zaczyna się dziać coś złego, jeśli jest to któraś z kolei skarga na opiekuna serwera, to i ja się wypowiem. Ogólnie rzecz biorąc, to Fryzjer nie jest złą osobą, a jedynie zagubioną z tego względu, że w momencie, gdy odszedł Mistrz z pozycji opiekuna, a zastąpił go Fryzjer, to wszystkie obowiązki spadły na niego. Być może było to za wcześnie na taką decyzję, lub po prostu była to zła decyzja, aby ww. osoba zajęła tak ważne stanowisko. Nie chciałbym bronić, ani oskarżać Fryzjera, ale jego zachowanie czasami jest niedojrzałe, a mianowicie chodzi mi o to, co napisał SpiochuxD. Niepoparte niczym oskarżenia o łamaniu regulaminu, stwierdzenia, że ktoś robi coś źle, bez podawania powodu, jak również zabieranie funkcji administratora, bez żadnej informacji o tym, co według mnie jest dziecinnym zachowaniem. Każda dorosła osoba, która ma odrobinę oleju w głowie, oraz trochę odwagi po prostu napisałaby o tym nawet w wiadomości prywatnej, a nie po fakcie dokonanym tekst: "Twix Ty wiesz dlaczego". Również chwalenie się na SB tym, że zrobiło się porządki z adminami na dd2, jest niedojrzałym zachowaniem, ponieważ co chciał tym osiągnąć ? Pokazać innym, że ma władzę ? Nie tędy droga, bo opiekun, zastępca, jak i administrator ma być dla graczy, a nie przeciwko ... Jestem za tym, aby Fryzjer dostał upomnienie, lub przynajmniej poważnie zastanowił się nad tym czy na pewno chce być tym opiekunem, bo idąc tą drogą, większość administratorów zacznie odchodzić, ponieważ nikt nie da sobą pomiatać, a serwer opustoszeje. Serwer tworzymy "my" gracze, użytkownicy, a jesteśmy tylko ludźmi, więc nie pozwólmy się traktować, jak zło konieczne. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines