Jump to content

Twix!

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6d 19h 13m 15s

Community Reputation

38 Nowicjusz

4 Followers

About Twix!

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 08/25/1993

Informacje o Profilu

 • Nick
  TwixCS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Lokacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

1,002 profile views

 1. WBIJASZ NA DD2?

   

 2. Po pierwsze skarga powinna zostać z automatu odrzucona, ponieważ oczy bolą, jak czyta się Twoją "skargę" ... Druga sprawa, dostałeś kick'a za przebywanie na respie dłużej, niż przewiduje regulamin, a napisane jest jasno i wyraźnie "1:30" Ballin i Kawiarenki <3 nie jest administratorem, więc według mnie, skarga została napisana bez sensu. Pozdrawiam
 3. Tak, jak w poprzednim podaniu, jestem na NIE. - Wiek. - Jesteś konfliktową osobą, chamską i bezczelną. - Używałeś haxów na Naszej sieci.
 4. Oczywiście, że będę na TAK. + AMX. + Spore doświadczenie. + Mikrofon. + Przyda się ktoś ogarnięty.
 5. Na dole w legendzie grup, jest wszystko oprócz "administrator serwera". Pozdrawiam.
 6. 1. Twój nick: Twix! 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba):Only dd2 3. Ranga: Admin ODD2 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 7. Siwy ! Zacznę od początku ... + AMX. + Fajnie rozpisanie podanie. + Jesteś bardzo ogarnięty. Jestem na TAK ! ps. W gratisie nie ma VIP'a.
 8. Jestem na TAK ! + Ogarnięty. + AMX. + GT.
 9. 1. Nick: TwixCS 2. Imię: Łukasz 3. Wiek: 24 4. Znajomość AMX (1-10): 5/6 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka: Tak. 7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/TwixCS/193.33.177.101:27156/ 8. Parę słów o sobie **: Czołem, od złożenia mojego pierwszego podania, raczej nic się nie zmieniło. Coraz częściej zacząłem wchodzić na forum, co stało się już codziennością, tak jak poranna kawa i papieros na kibelku. W dalszym ciągu pracuję w sklepie obuwniczym, żonie już nie pomagam, ale dalej doskonale gotuje. Przygoda z Counter Strike, również przerodziła się w nałóg, bez którego ciężko jest funkcjonować, po prostu wchodzisz, bo czegoś Ci brakuje. Podanie składam z tego względu, że dalej jest mało osób na stanowisku administratora, a nocą ciężko się gra z cziterem. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tutaj nic nie będę zmieniał ...Chciałbym zostać administratorem ponieważ, zależy mi na pomocy swoim kolegom, oraz koleżankom w pilnowaniu porządku na serwerze, oraz dopieszczaniu go tak, aby każdy z miłą chęcią wracał. Wchodzę często późnym wieczorem i nie ma żadnego z moderatorów, wtedy gracze pozwalają sobie na używanie haxów, co uniemożliwia dobrą zabawę innym graczom. 10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198147504374/ 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Mogę poświęcić około 2-4 godziny, czasami dłużej. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: Rano około 2-3 godzin, a wieczorem różnie, od 18 bez limitu. 13. Staż w Counter-Strike 1.6: 11 miesięcy 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem.
 10. Nick: TwixCSNowy nick: Twix!Czemu chcesz zmienić nick?: Nowy wygląd, nowy ja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines