Jump to content

KaLiBeReK

Użytkownik
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  18h 52m 18s

Community Reputation

4 Neutralny

About KaLiBeReK

 • Other groups Użytkownik
  Użytkownik
 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 01/31/1998

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Nie Określono
 • Lokacja
  Płock

Metody kontaktu

 • GG
  36575138
 1. http://www40.zippyshare.com/v/elRIQv7n/file.html Kilkanaście propozycji RS na święta ode mnie, wszystko gotowe już Można coś wybrać )
 2. Mam ten sam problem tyle, że na XP. Jak mi się to pokazuje, to po prostu wciskam ESC i wracam do menu, komunikat się chowa, po czym znów wracam do gry i gram normalnie o.O Nie wiem co to za problem, ale reinstall Steama i Cs nie pomaga.
 3. Typ Pracy: Sygnatura. Wymiary: Forumowe. Render, Stock:http://uploads3.yugioh.com/show/1/logo/default/yugioh-series.jpg?1371695175 Napis/y: Goku. Tematyka: Yu-Gi-Oh Kolorystka: Jakieś mroczne tło. Inne: Napis jakąś fajną czcionką ; ) Wzor Typ Pracy: - Tu piszemy jaki rodzaj pracy chcemy np. Avatar, Sygnatura itp. Wymiary: - Podajemy dokladne wymiary np 100x100 Render, Stock: - Obrazek jaki chcesz miec w pracy Napis/y: - Napis/y jakie chcesz miec na pracy Tematyka: - Tematyka Pracy Kolorystka: - Kolory ktore powinny znalezc sie w tej pracy Inne: - Informacje dla wykonywajacego INFORMACJE: -Zlecenia Darmowe dotycza pojedynczych prac. -Zlecenia Darmowe piszemy raz na tydzien. -Osoby ktore maja na koncie warna nie zostanie wykonane. -Jezeli zlecenie nie zostanie wykonane przez 7 dni zostanie zamkniete. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie musisz miec 20 postow. -Na pracy musi byc napis :Cs-Classic.pl. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie, musisz byc zarejestrowany min. 7 dni na forum. -Praca musi zostac dodana na nasz IHost. -Ustawienie pracy na awatar badz sygnature uwaza sie za wykonanie zlecenia.
 4. Dziękuję wszystkim za avatary, dla mnie bomba . Poleciały lajki. Proszę o zamknięcie tematu.
 5. Typ Pracy: Avatar. Wymiary: Forumowe. Render, Stock:- Napis/y: Goku. (czerwony, jakaś fajna czcionka) Tematyka:Dragon Ball, a konkretnie Goku SSJ3 Kolorystka:Dowolna. Inne:- Wzor Typ Pracy: - Tu piszemy jaki rodzaj pracy chcemy np. Avatar, Sygnatura itp. Wymiary: - Podajemy dokladne wymiary np 100x100 Render, Stock: - Obrazek jaki chcesz miec w pracy Napis/y: - Napis/y jakie chcesz miec na pracy Tematyka: - Tematyka Pracy Kolorystka: - Kolory ktore powinny znalezc sie w tej pracy Inne: - Informacje dla wykonywajacego INFORMACJE: -Zlecenia Darmowe dotycza pojedynczych prac. -Zlecenia Darmowe piszemy raz na tydzien. -Osoby ktore maja na koncie warna nie zostanie wykonane. -Jezeli zlecenie nie zostanie wykonane przez 7 dni zostanie zamkniete. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie musisz miec 20 postow. -Na pracy musi byc napis :Cs-Classic.pl. -Jezeli chcesz zlozyc zlecenie, musisz byc zarejestrowany min. 7 dni na forum. -Praca musi zostac dodana na nasz IHost. -Ustawienie pracy na awatar badz sygnature uwaza sie za wykonanie zlecenia.
 6. KaLiBeReK

  Powrót ;d

  Siema , witam ponownie elite Cs-Classic . Grałem tu u was , byłem adminem xd . To było w grudniu i styczniu , lecz później odszedłem z serwerowni i od gry w Counter Strike . Jednka teraz powróciłem i zamierzam pograć u was na serwerach . Może mnie ktoś pamięta , może nie xd Jeszcze raz witam was wszystkich ;d
 7. 1. przeczyść kompa 2. przeskanuj komputer 3. dokup ramu .4. Format5. Wylaczaj programy typu gg, skype , utorrentInnych opcji nie ma , ja po formacie mam tak szybkiego kompa .
 8. Szukam gotowej paczki AMX Zombie Moda , ale jakiegoś dobrego zombie moda . za pomoc browarek
 9. KaLiBeReK

  NADROBIŁEM

  1. Brak reklam .2. Od siebie coś więcej np. opisz siebie .3. NS4. Podejrzewam , że gra na WH . Nie wstawił ssów Nie
 10. KaLiBeReK

  Rezygnacja

  Nick:KaLiBeReK Powód rezygnacji:Mało czasu / Problemy prywatne / Chęć zrobienia własnego serweraCoś od siebie:Przepraszam , że rezygnuje z admina DR i Cod 8k + DM, ale mam mało czasu , problemy prywatne i chce postawić własny serv minecraft . Mam tu dużo kolegów i nie zamierzam odchodzić z sieci , jest tu super , ja rezygnuje tylko z admina .
 11. KaLiBeReK

  Propozycja

  LuBiS`_, ale jak bedzie /free to co ci da USP ?
 12. 1. Rodzaj grafiki:Sygnatura 2. Kolorystyka:Obojętnie 3. Tematyka:Devil May Cry 4 - Nero 4. Wymiary: dopasowane do sygnatury 5. Napis:migający lub jakiś fajny : KaLiBeReK 6. Dodatkowo:Animacja lub zwykłe ładnie przerobione
 13. KaLiBeReK

  Klan

  Ciekawa propozycja , można do klanu ? :DEdit:// Nie chce , jak trzeba być w top15 ;/
 14. KaLiBeReK

  Prosza o ubnana

  A gdzie są ssy ? Od razu mówię , że ten gracz nie zasłużył na UB . Dlaczego? Oto historia :Grałem na serwie 2-3 dni temu i dostałem skarge na niego od gracza na [email protected] . Od razu wszedłem na specta i chciałem mu się przyjrzeć . Włączyłem w amx mod menu ssy i wziąłem kamerę na gracza . A ten gracz cały czas patrzył w ziemię , żeby mu nie zrobiono ssów . Czekałem aż uciekł . Potem wbiłem na inny nick i zobaczyłem , że gra . Zmieniłem nick , wbiłem do gry i zrobiłem ssy . Teraz czekam na ssy , a jak nie to proszę [email protected] , żeby nie dawal UB
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines