MM.

VIP
 • Content count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 1h 49m 27s

About MM.

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 05/23/99

Informacje o Profilu

 • Nick
  MM.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  DeathRun
  Only DD2
 • Lokacja
  Kujawy
 • Zainteresowania
  Snooker
  Piłka Nożna
  E-sport
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/id/Davosek/

Metody kontaktu

 • Snapchat
  tennormalny

Recent Profile Visitors

1827 profile views
 1. Nie dostaniesz admina od razu po powrocie, mimo, że nim byłeś. Pograłeś tylko kilka godzin, więc twoje GT cie wyklucza. Na nie.
 2. Gościu wyzywasz na chacie, to dostajesz bana na 5 min za kulturę, a tekst za tekst jak dobrze pamiętam "kurwa dawaj więcej bana" coś takiego, to za to Ci przedłużyłem. Pozdrawiam @vBengvBrosv wstawiłem się za Tobą, bo widziałem całą akcje: Cofałeś z trupa przez tt na long i Cie złapali na tt - cała sytuacja. @vBengvBrosv wiem, że nie jest, ale ban za kulturę jest mój. Obserwowałem trochę chat, prosiłem o kulturę bindem "na serverze obowiązuje kulutra", ale nic nie dało. :/
 3. Nie widzę swoich jak i u innych osób rang na telefonie. Nie wiem czy to błąd, czy chwilowy bug, bo wcześniej miałem jeszcze rangę VIP, a po odświeżeniu mi zniknęła.
 4. Jest kilka osób z którymi chciałbym się spotkać. Oni wiedzą o kogo chodzi. @ŁukaszxD skoro byś "poznała" to masz coś nie tak z głosem koleżanko.
 5. Do zamknięcia, dziękuję
 6. Nie będę Cie przepraszał, skracanie to skracanie, nie interesuję mnie czy rozpędzałeś się, czy robiłeś coś innego. SKRACANIE = BAN 3H, nie ważne czy robiłeś to dla rozpędu czy nie. Tyle w temacie. Na przyszłość będziesz wiedział, że nie można, a jeśli chciałbyś coś takiego zrobić, spytaj admina na [email protected] czy się zgadza.
 7. Ten błąd pojawia się także przy pisaniu nowej wiadomości lub zmianie sygnaturki.
 8. 100 lat
 9. Jest dużo taki osób: @ElPabloDeLaBori @Sznycelek @Araaab @Trojka @Mercus** @PIOTR_xD @Zygi @Nemciooo @Broxzur @Ten Brzydki @Rapcio i wiele innych. Jest też osoba dzięki której zostałem na CSC i którą lubię najbardziej, dziękuję @Wercia.
 10. Kocham :mp3::ba:

  1. Zygi

   Zygi

   ale rok 2015 czy utwór xD? 

  2. MM.

   MM.

   Śmieszek się znalazł :3:D 

 11. Mam mały pomysł, ale nie wiem czy dobry. Wzięło by się osobę ze zmienny ip(Które by chciała współpracować) i wchodziła by na różne serwery, i reklamowała nasz DD2 bindem typu: "Zapraszam na Only DD2 cs-classic.pl, znajdziecie tam losowego VIP'a na mape, skiny do broni i kos. TU IP" Osoba taka za pomoc mogłaby dostać VIP'a na miesiąc.
 12. Dobry pomysł, jak każdy Twój
 13. Pierwsze: Jak najbardziej za, Drugie: Jak najbardziej za, Trzecie: Na moje jest to nie potrzebne, większość graczy VIP wyrzuca bronie na respie, Czwarte: Jak najbardziej za, Piąte: Odpada.... to jest Only DD2, po co robić z niego FFA?
 14. Jestem na tak: -aktywny -GT -pomocny -ogarnięty -miał admina -składka
 15. Skoro zbliżają się święta, to może każdy będzie mógł jednorazowo ustawić sobie tytuł np. jak ma @Kasia! "Pani Stanowcza.". Oczywiście byłby do tego specjalny temat, gdzie każdy wpisałby co by chciał mieć ustawione. Z tego co wiem Administrator może zmieniać tytuły. @Kasia! Warn warnem, można go odpracować/wykupić i nie każdy go posiada/będzie posiadał. Moim zdaniem zmiana tytułu jest ciekawszym pomysłem.