OptimusPrim

DeathRun
 • Content Count

  219
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  27d 1h 32m 54s

OptimusPrim last won the day on May 8

OptimusPrim had the most liked content!

About OptimusPrim

 • Rank
  Bywalec

Informacje o Profilu

 • Nick
  OptimusPrim
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 350
  DeathRun
 • Zainteresowania
  Gry akcji i strzelanki Cs 1.6 Lol Mt2

Recent Profile Visitors

2237 profile views
 1. OptimusPrim

  Typ Pracy: Avatar Wymiary: Forum Render, Stock:- Napis/y: OptimusMeister Tematyka: Yuri Boyka / Hugh Jackman / Robert Downey Jr. Kolorystka: Wedle uznania Inne: Plusik za każdą pracę.
 2. OptimusPrim

  To tyle w temacie
 3. OptimusPrim

  Na nie -GT niby po 4h a max z twoich 2 dni gry to 114 minut -Konto pod podanie -/+ Wiek Jak dla mnie to pograj chwile i spróbuj znowu ale w szybkiej rekrutacji bo jest otwarta.
 4. OptimusPrim

  Jako stary wyga troszku pogrzebałem. W styczniu 2017 roku miałeś 16 lat czyli wychodzi na to że stanąłeś w rozwoju albo bynajmniej robisz nas fchuja. Z twojego zdj z pokazcie swoje mordeczki szacujac po wygladasz max 14-15 lat. Po twoim GT nie widze tych 1-4h 6-8h. W reszte wywalone jak dla mnie możesz być adminem bo i tak pewnie kilku zaniedługo ubyje a może pomożesz zaradzić coś naciulową liczbą graczy.
 5. OptimusPrim

  11
 6. Typ Pracy: Avatar Wymiary: Forum/Steam Render, Stock:- Napis/y: OptimusMeister Tematyka: Hugh Jackman ewentualnie postacie z cygaro Kolorystka: Wedle uznania Inne: Plusik za każdą pracę.
 7. OptimusPrim

  11
 8. OptimusPrim

  Skarga bez dowodów klasa. Sytuacja wyglądała tak. Jakiś typo był w TT ja 1 w kolejce Zbawiciel 2. Zabiłem terroryste po czym ja zostałem terro i jeszcze w czasie trwania tej rundy wystrzeliłeś we mnie cały magazynek z mp5. Co do tego że byłeś 1 to raz na mape jak na FB pisałem. Myślisz że jesteś nie wiadomo kto bo dodasz 300pkt w kondycje i biegasz jak kura za chlebem. Poczytaj sobie na temat stref i dodaj do tego moje 500-999 fps a następnym razem do skargi dołóż dowody albo chociaż świadków.
 9. OptimusPrim

  11
 10. OptimusPrim

  11
 11. Typ Pracy: AvatarWymiary: Forum/SteamRender, Stock:-Napis/y: OptimusMeisterTematyka: Robert Downey JrKolorystka: Wedle uznaniaInne: Coś w stylu tego avka Plusik za każdą pracę.
 12. OptimusPrim

  Nick: @VORDEN Powód: Od czasu jego powrotu serwer znowu powraca do dawnej świetności. VORDEN stara się by na serwerze panowała dobra atmosfera. Szybko reaguje zarówno na forum i w grze. Wprowadził wiele urozmaiceń które przyciągają graczy na serwer np. losowanie VIP. Myślę że jest odpowiednią osobą na tą prestiżowe wyróżnienie.
 13. OptimusPrim

  11
 14. OptimusPrim

  Na nie -Ogólnie to tak pląta się po serwie -No i botek z niego A tak serio to na TAK +AMX się poduczy chłopak +GT szału nie ma dupy nie urywa ale w wakacje każdy się przyda +Staż +Chopok wie co robi Poffodzonka BotQ
 15. OptimusPrim

  Na nie Jest botem Nie potrafi grać w lige legend. A tak na serio to TAK GT+ Wiek+ Amx go nauczę ^.^ Staż+