Jump to content

Patrykk

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8h 30m 19s

Community Reputation

3 Neutralny

About Patrykk

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  fLov
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Free for all CS:GO
  Call of Duty 201 CS:GO
 • Steam Custom URL
  plok

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Twój nick: fLov Wiek: 14, niedługo 15 Kilka słów o Tobie: Na imię mam Patryk i chodzę do 8a. Interesuje się sportem oraz grami takimi ja Counter - Strike. Prowadzę zdrowy tryb życia. Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Ponieważ, lubię sobie spokojnie pograć, a niektóre osoby np. Wyzywają innych itp. Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Tak Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Dobra/7-10 Staż w grze: 4 lata na starym koncie Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/fLov/193.33.176.143:27015/ Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Dni Robocze - 2h Weekend - 4-6h Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak
 2. Twój nick: Patrykk Wiek: w tym roku 15 lat Kilka słów o Tobie: W tym roku kończę gimnazjum. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. Moją ulubioną grą komputerową jest Counter Strike 1.6. Bardzo lubię jeść i spać. Jestem miłym oraz pogodnym człowiekiem. Bardzo lubię pomagać innym. 😝 Dlaczego starasz się o tę funkcję?: W czasie, w którym gram administracji brak i mnie denerwuje, że inni gracze skracają i pchają się do /top15. Każda dodatkowa para rąk się sprzyda. Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: 8 / 10 Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 8 / 10 Staż w grze: 2,5 lata Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Patrykk Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):Dni robocze: 2 godz, Weekendy: 5 godz. Czy uiścisz składkę adminowską?: TAK Jeśli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam.
 3. Twój nick: Patrykk Wiek: w tym roku 15 lat Kilka słów o Tobie: W tym roku kończę gimnazjum. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. Moją ulubioną grą komputerową jest Counter Strike 1.6. Bardzo lubię jeść i spać. Jestem miłym oraz pogodnym człowiekiem. Bardzo lubię pomagać innym. 😝 Dlaczego starasz się o tę funkcję?: W czasie, w którym gram administracji brak i mnie denerwuje, że inni gracze skracają i pchają się do /top15. Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: 8 / 10 Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 8 / 10 Staż w grze:2 lata Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Patrykk Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):Dni robocze: 2 godz, Weekendy: 5 godz. Czy uiścisz składkę adminowską?: TAK Jeśli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam.
 4. Twój nick: Patrykk Wiek: w tym roku 15 lat Kilka słów o Tobie: W tym roku kończę gimnazjum. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. Moją ulubioną grą komputerową jest Counter Strike 1.6. Bardzo lubię jeść i spać. Jestem miłym oraz pogodnym człowiekiem. Bardzo lubię pomagać innym. 😝(Y) Dlaczego starasz się o tę funkcję?: W czasie, w którym gram administracji brak i mnie denerwuje, że inni gracze skracają i pchają się do /top15. Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: 5 / 10 Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 5 / 10 Staż w grze:2 lata Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Patrykk Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):Dni robocze: 2 godz, Weekendy: 5 godz. Czy uiścisz składkę adminowską?: TAK Jeśli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam.
 5. Twój nick: Patrykk Wiek: w tym roku 15 lat Kilka słów o Tobie: W tym roku kończę gimnazjum. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. Moją ulubioną grą komputerową jest Counter Strike 1.6. Bardzo lubię jeść i spać. Jestem miłym oraz pogodnym człowiekiem. Bardzo lubię pomagać innym. W mojej klasie było 8 osób, ale dołączył do nas nowy chłopak.😝(Y) Dlaczego starasz się o tę funkcję?: W czasie, w którym gram administracji brak i mnie denerwuje, że inni gracze skracają i pchają się do /top15. Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: 5 / 10 Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 5 / 10 Staż w grze:2 lata Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Patrykk Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):Dni robocze: 2 godz, Weekendy: 5 godz. Czy uiścisz składkę adminowską?: TAK Jeśli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam.
 6. Twój nick: Patrykk Wiek: w tym roku 15 lat Kilka słów o Tobie: W tym roku kończę gimnazjum. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. Moją ulubioną grą komputerową jest Counter Strike 1.6. Bardzo lubię jeść i spać. Dlaczego starasz się o tę funkcję?: W czasie, w którym gram administracji brak i mnie denerwuje, że inni gracze skracają i pchają się do /top15. Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: 5 / 10 Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): 5 / 10 Staż w grze:2 lata Link do Twojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Patrykk Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):Dni robocze: 2 godz, Weekendy: 5 godz. Czy uiścisz składkę adminowską?: TAK Jeśli o czymś zapomniałem to bardzo przepraszam.
 7. Nick: Patrykk Wiek: 15 lat Kilka słów o mnie: Mam na imię Patryk i bardzo lubię sport. Jednak lubię też grę w CS 1.6 któremu poświęcam około 5 godzin. Interesuje mnie gra w gry komputerowy w których znajduje się CS. Dlaczego staram się o tom funkcję: Chciałbym zostać Adminem ponieważ w czasie kiedy ja gram na serwerze aktualnie niema Adminów i wszyscy wtedy łamią regulamin. Link GT** https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Patrykk Czy posiadam doświadczenie jako Admin: Tak. Znajomość AMX: 8-10. Staż w grze: Gram od pięciu lat. Ile czasu poświęcam serwerowi: 3-5 godzin, zależy kiedy.
 8. Patrykk

  Losowanie VIPa

  Nick:Patrykk
 9. [Podanie] 1. Patrykk 2. Patryk 3. 15 lat 4. 9-10 5. 10-10 6. Tak 7. Mam na imie Patryk i interesuje się sportem. Grze w CS'a moge poświęcić ok. 5 godz. Lubie pomagać innym. 8. Chciałbym zostać administratorem serwera "Cod 350" by pomóż serwerowi. 9. Nie 10. Na serwerze moge grać ok. 3 godz. dziennie. 11. Gram w godz. od 16.00-20.00. 12. Mój staż trwa od 3 lat. 13. Nie. 14. Tak. Ps. Jeśli o czymś zapomniałem to przepraszam. Pozdro Mercus**!!!!
 10. Nick: Patrykk Wiek: 15 lat Kilka słów o mnie: Mam na imię Patryk i bardzo lubię sport. Jednak lubię też grę w CS 1.6 któremu poświęcam około 5 godzin. Interesuje mnie gra w gry komputerowy w których znajduje się CS. Dlaczego staram się o tom funkcję: Chciałbym zostać Adminem ponieważ w czasie kiedy ja gram na serwerze aktualnie niema Adminów i wszyscy wtedy łamią regulamin. Czy posiadam doświadczenie jako Admin: Tak. Znajomość AMX: 8-10. Staż w grze: Gram od pięciu lat. Ile czasu poświęcam serwerowi: 3-5 godzin, zależy kiedy.
 11. Nick: Patrykk Wiek: 15 lat Kilka słów o mnie: Mam na imię Patryk i bardzo lubię sport. Jednak lubię też grę w CS 1.6 któremu poświęcam około 5 godzin. Interesuje mnie gra w gry komputerowy w których znajduje się CS. Dlaczego staram się o tom funkcję: Chciałbym zostać Adminem ponieważ w czasie kiedy ja gram na serwerze aktualnie niema Adminów i wszyscy wtedy łamią regulamin. Czy posiadam doświadczenie jako Admin: Tak. Znajomość AMX: 8-10. Staż w grze: Gram od pięciu lat. Ile czasu poświęcam serwerowi: 3-5 godzin, zależy kiedy.
 12. Nick: Patrykk Imię: Patryk Wiek: 16 lat Znajomość regulaminu w skali 1-10: Znam zawartość regulaminu w skali 8-10 Czy mam sprawny i działający mikrofon: Tak, mój mikrofon jest sprawny i działający. Link do GT**: Nie posiadam. Przepraszam. Mój opis, dlaczego ja, a nie ktoś inny: Chciałbym zostać strażnikiem ponieważ, bedę pomagał innym i bedę i banował za nie przestrzeganie regulaminu. Steam: Nie mam, ale zamierzam za nie długo kupić. Ile czasu gram: Na serwerze gram od 10- 15 godzin. Kiedy gram, w jakich godzinach: Staram się grać codziennie od 15.00. Czy posiadam mutację: Tak, posiadam. Czy mam staż: Nie. Czy miałem okazję być adminem/strażnikiem: Nie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines