Hejzzzz

Użytkownik
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 17h 36s

4 Followers

About Hejzzzz

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Hejzzzz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Only DD2
  Multi-Arena 1v1 CS:GO
 • Lokacja
  Komputer
 • Zainteresowania
  Informatyka, programowanie c++
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/id/hejzzzzzzzzzzzzz/

Metody kontaktu

 • Snapchat
  Hyp3Haze
 • Instagram
  Hyp3Haze

Recent Profile Visitors

491 profile views
 1. Kacper HTA teraz takie chillowe nutki wypuszcza :D

 2. dajcie ub na sb XD

  1. Show previous comments  2 more
  2. Ada

   Ada

   co za lamus XDDD

  3. Mercus**

   Mercus**

   Zaraz Ci dam :P

  4. Hejzzzz

   Hejzzzz

   @Kasia! pffffffy :D @Ada milcz :* 

 3. Na tego gracza jest tyle skarg tak samo jak na Marceline Porażka że na takim ogernietym forum są takie osoby mają admina i grają na cheatach jak w przypadku Marceliny.
 4. Perfidnie odpalona bb marcelinka Dodam jeszcze screeny ktore dostałem, co przyznaje sie do tego ze jest odpalona, ciekawi mnie tylko na czym latasz ze takim gó***m jestesś z cheatami
 5. No, no ukradł bym
 6. Dzisiejsza aktualizacja to niewielka łatka, do których Valve zdążyło nas przyzwyczaić. Jednak dociekliwa społeczność doszukała się w niej czegoś więcej. [DŹWIĘK] Ulepszono działanie dźwięku 3D. Pozycjonowanie jest bardziej wiarygodne podczas szybkiego obrotu. [War Games] Gracze mogą teraz wybrać jedną z 3 map na koniec meczu. Dodano możliwość kontrolowania końca meczu War Games aby ułatwić sterowanie trybem na serwerach społeczności. [RÓŻNE] Dostawcze logi serwera HTTP od teraz mają poprawne działy czasowe. Usprawniono działanie serwera gdy nowy gracz łączył się z nim i pobierał jego zawartość. Naprawiono sporadyczne krachy oficjalnych serwerów. Naprawiono 3 sekundowe opóźnienie na GOTV. Optymalizacja SSE4 w sieci. Wyjściowe konsoli mogą być teraz podzielone czasowo za pomocą komendy con_timestamp. [TRUST FACTOR] Usprawniono działanie algorytmu. Dodatkowo znaleziono pliki pinów, niestety jeszcze nie dodano ich grafik: Guardian 3 Pin Canals Pin Welcome to the Clutch Pin Death Sentence Pin Inferno 2 Pin Wildfire Pin Easy Peasy Pin Aces High Pin Hydra Pin Howl Pin Brigadier General Pin źródło
 7. 1. Twój Nick: HEJZZZZ 2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz 3. Nick oskarżonego: Orlek#Power Only Autocamp 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:28286911 5. Data i godzina zdarzenia: okolo 13:50 6. Mapa: am_stranded_v2 7. Opis sytuacji: pan wyżej pomimo upomnień oraz dostania muta na serwerze na poprzedniej mapie za bindy w nastepnej mapie gdy admin wyszedł z serwera dalej puszczał muzyke. 8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www106.zippyshare.com/v/C4AH0mFc/file.html (kawałek demka co puszczał) http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_stranded_v2-1511699760-1511700720.zip (całe demko)
 8. Stówkaa!
 9. http://prntscr.com/hdrk79 CS-CLASSIC.PL THE BEST SITE! <33

  1. aver

   aver

   W A R I A C IE

 10. Ja na waszym miejscu juz bym sprzedawał skiny bo już cs na psy schodzi co mm cheater pzdro xD

  1. Arard

   Arard

   Powiem szczerze, chciałem sobie wrócić do CS:GO, bo w sumie ciagle w 1.6 to moze jakas odmiana. I wniosek jest taki, ze jesli nie masz teamu to nie ma po co grac. Idziesz sobie spokojnie 1v2, i jakis turas drze morde ze oponenci sa na gali, jak ewidentnie ich slyszysz w kuchni (i odziwo masz racje), to jeszcze potem bardziej dra ryja, ze łot ar ju duing idiot.

 11. poraszaka..