tNk

Only MIRAGE CS:GO
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3h 7m 4s

About tNk

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  tNk[A]
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Only Mirage CS:GO
 • Lokacja
  Ełk/Białystok
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, trochę siłowni, alkoholizacja w doborowym towarzystwie,programowanie
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198045217141/

Recent Profile Visitors

48 profile views
 1. 1. Twój nick: tNk2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Only Mirage3. Ranga: Admin4. Link do tematu (potwierdzenie):
 2. 1. Nick: tNk[A]2. Imię: Bartłomiej3. Wiek: 214. Znajomość komend admina (0-10): Jeżeli chodzi o styczność z sourcemod, korzystałem początkowo z kodów pluginów, lecz w amxie urzędowałem ponad 6 lat jako HA sieci, kontrybutor project Pokemod - kontynuacji kultowego moda w zamkniętym kręgu w celu usprawnienia kodu źródłowego oraz optymalizacji, co za tym szło postawienie top1 serwera z tym modem na świecie. 1 słowem po ogarnięciu składni myślę, że to będzie kaszka z mleczkiem i dałbym 9,5, 10 przyjdzie jak w wolnej chwili zacznę się uczyć source co może nastąpi w okresie wakacyjnym 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak6. Parę słów o sobie **: Student,programista(jeżeli mogę tak się nazwać), pierwsze kody pisałem właśnie jako pluginy do 1.6 w wieku 13 lat z pasji. Myślę, że wiele osób które coś tworzy i to widzi, łapie coraz to więcej motywacji żeby to ulepszać, tak samo zaczęło się u mnie Jeżeli chodzi o cs:go jeździłem na podwórkowe lany, kiedy jeszcze było większe zaparcie do rywalizacji, później nadeszły studia, mniej czasu na granie(pół roku przerwy) no i już powrót do grania na serwerach społeczności. Jeżeli mam chęci lubię pójść na fajny trening, ale alkoholizacji też nie odmawiam #mazury_mocni_zawodnicy. A tak po krótce już, zakręcona osoba lubiąca potrollować, łamiąca stereotyp typowego infromatyka z zapasem tolerancji.7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Głównie nie rozpatrywałem tej możliwośći, ale @Miverse zaproponował mi ową posadę ostatnio i po przemyśleniach myślę że godziny w których gram wymagają dodatkowego nadzoru.8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, głównie w tygodniu po 1-2h śmiało.(Ostatnio nabijałem po 6+, ale to może się zmieniać)9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od bety, czyli 2k12/3? Pamiętam jak jeszcze nie było m4a1-s, i w tym czasie powoli przenosiliśmy się ze znajomymi z 1.6. Także na okło 5 lat11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak jak już wcześniej wspomniałem, miałem kilka swoich sieci serwerów, minęło już parę lat, ale raczej nic się nie zmieniło Pozdrawiam! Przyjęty, pisz pw na forum ze steam id do Kasi lub do mnie.
 3. Proponuję zamienić algorytm team_balance, 90% czasu na serwerze gram w TT, wystarczy zrobić 5:0 na pistoletach po CT i zostaje się przerzuconym do TT. Zamiast najlepszych statystyk powinno losować z 3 najlepszych graczy i zamieniać wtedy np 1. Nie wiem czy to jest wbudowane w source mod, czy jest to inny plugin, ale edycja powinna być prosta dla opiekuna. Pozdrawiam