Jump to content

Shiv3R230

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 14m 7s

Community Reputation

2 Neutralny

About Shiv3R230

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  Shiv3R230
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli nie wyraziłeś zgody, możliwe że napisał to ktoś inny i jest to moja pomyłka, więc z góry sorry. Mówimy tutaj o bhopz_v2.To właśnie na tej mapie dostałem bana na 1 dzień. Po banie wchodzę sobie na serwer i jestem dożywotnio zgagowany, nie mogę rozmawiać przez mikrofon, ani nic pisać na czacie( brak możliwości korzystania z komend sklepu zmiany klasy) - nie uzasadnione, nigdy nikogo nie obrażam i dogaduję się z każdym na serwerze, co raczej inni na serwerze potwierdzą. Pozdrawiam Shiv3R230!.
 2. Twój nick: Shiv3R230 Nick oskarżonego: Jacob SID oskarżonego (komenda status): Godzina i data przewinienia: 28.12.2018 koło południa, nie pamiętam dokładnej godziny. Opis sytuacji: ban za skracanie na bhopz 2 (1 dniowy) pomimo zgody od Negana (gracze potwierdzali, a i tak ban został nałożony) na skracanie tamtej mapy, przy czym wszyscy gracze skracali tą mapę. Po unbanie 1 dniowym okazuje się że mam dożywotniego gaga na serwerze co jest według mnie nie uzasadnione i chciałbym znać jej przyczynę(przy tym sygestia aby wyświetlała się informacja z jakiego względu ten gag jest nałożoony) Dowody (demo, SS, świadkowie): - Uwagi (opcjonalne): Jeśli chodzi o administratora Jacoba to mam wiele zastrzeżeń ze względu że niszczy on grę na tym serwerze. Mam na myśli że gram sobie pewnego dnia na serwerze wcześnie rano gdzie gra max do 5 osób, wchodzi Jacob i praktycznie wszyscy od razu dostają bany i nikt nie zostaje na serwerze (tt wyszedł dosłownie na sekundę ze swojego terytorium po czym od razu wraca a i tak dostaje bana, tak samo przy drobnym skracaniu). Według mnie należy mieć większy dystans i zachowywać się jak człowiek. Lubie grać na tym serwerze jak i świetnie dogaduję się z resztą graczy. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Pozdrawiam Shiv3R230.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines