Jump to content

Zagiusz

Member
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zagiusz last won the day on May 17

Zagiusz had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Nick
  Zagiusz
 • Sex
  Mężczyzna
 • Play on
  [CS:GO] 4FUN
 • Steam Custom URL
  76561199101847071

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zagiusz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Young Star Rare
 • Young Student
 • Zmotywowany Gość
 • Młodociany Gość
 • Young Writer

Recent Badges

4

Reputation

 1. ★ LOSOWE SUPER MOCE CS 2 ★Cs-Classic.pl★ 1. Serwery SUPERMOCE CS2 SUPERMOCE MAIN IP: 54.37.132.87:27015 / supermoce.cs-classic.pl SUPERMOCE WINGMAN IP: 54.37.132.87:27016 / supermoce.cs-classic.pl:27016 2. Jak zbindować użycie SUPERMOCY? Wpisz w konsole: bind "klawisz" "UseSkill" (np. bind "x" "UseSkill") 3. Najważniejsze komendy !rank ➜ Pokazuje ilość punktów i miejsce w rankingu !ranga ➜ Pokazuje ilość punktów [Premier] !top points ➜ Pokazuje top 5 graczy na serwerze timeleft (!timeleft) ➜ Pokazuje czas do końca mapy nominate (!nominate) ➜ Daje możliwość nominacji mapy do głosowania nextmap (!nextmap) ➜ Pokazuje następną mapę rtv (!rtv) ➜ głosuje na zmianę mapy !ws ➜ Lista komend która pozwala Ci ustawić skiny na serwerze 4. Dostępne SuperMoce Natychmiastowe zabójstwo po trafieniu ➜ Po trafieniu od razu zabija. Wampir ➜ Równość zadanych obrażeń dodaje nam sie do hp Ammo za trafienie ➜ Amunicja za trafienie Nieskończoność ammo ➜ Nieskończoność amunicji Dodatkowy skok ➜ Losowa liczba dodatkowych skoków Model kurczaka ➜ Masz model kurczaka Aimbot ➜ Gdy gracz trafi przeciwnika, zawsze zaliczy strzał jako headshot. Niewidzialność ➜ Gracz jest w pełni niewidzialnych i słychać tylko jego ruch bronią, np: kosą. Powrót na spawn ➜ Co 15 sekund może teleportować się na swój spawn. Zdrowie na start ➜ Gracz otrzymuje losową ilość zdrowia na start. Kasa na start ➜ Gracz otrzymuje losową ilość kasy na start. Szybkość ➜ Gracz otrzymuje losową ilość speed na start. Grawitacja ➜ Gracz otrzymuje losową ilość grawitacji na start. I wiele więcej super mocy które znajdziesz na naszym forum: 5. Aktualna lista map de_nuke de_mirage de_vertigo de_train de_safehouse de_westwood de_cbble16 de_rats_1337 de_rats_kitchen cs_assault de_cache 6. Ranga VIP na serwerze Zestaw granatów Rezerwacja slota Tag w tabelii Kevlar + Hełm (hełm od 2 rundy) Boost punktów rang o 50% Defuser Przywitanie po wejściu na serwer Range VIPa mozna zakupic w naszym sklepie Po więcej informacji zapraszam na Discord
 2. 1. Twój nick: Zagiusz 2. Serwer na którym masz admina: Super Moce 3. Ranga: Admin Super Moce 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 3. 1. Nick: Zagiusz 2. Imię: Kacper 3. Wiek: 21 4. Znajomość komend (1-10): Myślę że z 6 ale szybko się uczę 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kacper mam 21 lat pracuje jako żołnierz zawodowy, moim hobby jest sport oraz cs'sik. Jestem osobą towarzyską oraz z założenia jestem dość optymistyczny i kulturalny. Lubię działać w grupie jak i samemu. 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc community grające na serwerze z losowymi skillami/cheatami, chcę przyczynić się do tworzenia przyjaznej i sprawiedliwej społeczności graczy poprzez zapewnienie porządku i zapobieganie łamania regulaminu. Znam się na Counter Strike'u więc wyłapywanie łamań regulaminu oraz cheaterów to nie problem. Również postaram się wpłynąć na kultutę graczy która obecenie jest dość znikoma i toksyczna. Na serwerze spędzam dużo czasu świadczy o tym np wbicie samego top 10. 8. Steam_ID: STEAM_0:1:570790671 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 2-4 h dziennie +/- zależy od dnia (czasami więcej ) 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Godziny popołudniowe oraz wieczorne 11. Staż w Counter-Strike: Bardzo Długi praktycznie od początków cs go 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak było to dość dawno temu lecz wiem co z czym się je Oczywiście jak są pytania lub czegoś brakuję chętnie odpowiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy