Skocz do zawartości

Podanie Laki


`Tango.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: CoD 45K

2. Nick:  Laki
3. Imię:  Kamli
4. Wiek:  15
5. Znajomość Amxx(0/10): Znajomość Komend Amx znam w jednym paluszku ;3 Czyli? 10/10
6. Mikrofon(Tak/Nie):  √

7. Składka(Tak/Nie):  W Tym miesiącu znaczy w sierpniu nie dam rady ; (
8. Czas spędzony na forum:  Mało dziś się zarejestrowałem =.= Lecz nadrobię czas i gwarantuję będzie wam mnie dość (Skromny żarcik) ;3
9. Opisać siebie:  No to . Mam na imię Kamil. Swoją przygodę z Cs'em zacząłem jakies 10/12 Miesięcy temu. Może strasznego Skilla nie mam ale daje rady. Z adminem miałem do czynienia dużo razy nie będę pisał na jakich sieciach, jeżeli będziecie chcieli z przyjemnością napiszę. Mieszkam w Woj. Podkarpackim, mam 15Lat. Interesuje się M.In. Koszykówka, Siatkówka, Informatyka, Grafika. To na razie wystarczy ;)
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  Chcę dopilnować dyscypliny na serwerze gdyż jest mało adminów z tego co wiem jak gram ;P Dziś to jednego widziałem ^_^
11. Linki do reklam:  Będę Robił.
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy;  Oczywiście, wejdę na Spec, popatrzę na niego poczytam co mają inni gracze do powiedzenia na ten temat. Jak już będę wiedział ,że ma Sypnie się Permik, ale za to jak nie będę wiedział Sypne mu 5 Screen :P
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie w formie Kick, nie podziała? Ban 30Min ; p
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Upomnienie w formie Kick, nie podziała? Ban od 1Godziny do 1Tygodnia.
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):
  Non-Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktos tutaj nie zzna podania na admina :D

 

Aktywnosc na forum nie ejst obowiaskowa ale i tak jestem na nie powody

 

30Min na serwerze

spam w podaniu

Brak reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: 1h ? Sry ale NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności