Jump to content

Skarga kabza.


Majsterrr
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick:Majteczkowy Majster . 2.Nick admina/gracza który zawinił:Kabza 3.Admin/Gracz :Admin 4.Data i godzina:Przed chwilka 5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):brak. 6.Opis sytuacji:Wbija kabza admin czytam vip jebie mnie to. Zmiana mape , po czym był vot na zmianie ale sie ludzie nie zgodzili i ten zmienil na dd2. zabilem go i on do mnie "majteczkowy radze Ci nie kapić'. Wyśmialem go. I po chwili ban za ping na 30 min chociaż ping mój nie przekraczał granicy 100.

Link to comment
Share on other sites

Robilem vote 2 raz. Po 2 razie bylo na -tak. :)Za nic bana Ci nie dałem. po 1 kampiłes, po 2 miałes duzy ping. Nastepnym razem rob screeny :)Myslisz ze jest teraz łatwo jak ja jestem sam na serwie na 23 graczy ??

Link to comment
Share on other sites

Kurwa stary , ale bujasz. Jak moglem kampić jak kurwa było początek mapy ? i Ty od razu zraszowałeś przez długą i do trupa, ale Ci nie poszło i padłeś jak i inny typ. i nie pierdol , bo dwa razy robiłeś vote i chuja. Wszyscy byli na nie. szkoda, ze nie pamiętam kto grał bo bym powiedział żeby się wypowiedział . PO prostu masz ogarniać nawet 100 osób na serwie po to się zgładaszałes na admina. Tyle mojego, po prostu nie zasługujesz na admina. Elo.

Link to comment
Share on other sites

Nie bluźnij..To swiadczy o Twoim zachowaniu. Nie mam zamiaru sie z Toba kłócic,nastepnym razem rob screeny. A za te bluzgi powinienes zostac ukarany..tyle.. Prosze o /c

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy