Skocz do zawartości

"Jesteś Bogiem"


[HG] Dr.Joint

Rekomendowane odpowiedzi

"Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzyy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków. Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą "pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika", wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: "Kinematografia", mini album "Jestem Bogiem" oraz "Archiwum kinematografii" sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze "Kinematografii" fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

Mam dla was nawet film zachęcam do obejrzenia :)

 

http://www.kinomaniak.tv/film/Jestes-Bogiem/52682

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie jesteś kolejną gimbazą... Bardzo dużo osób przed filmem nawet nie wiedziało kto kto Magik [*] a tym bardziej Paktofonika, a po filmie ? Już natłok Fanów ! Tak mnie to wkurza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fixer, Więc ty nie sugeruj że ona może taka być, kiedy ja słuchałem magika to ty do kota mówiłeś posuń się ^.^ to nie obraza więc nie odbieraj tego tak. Teraz zacząłem słuchać DubStepu co spowodowało że jestem bardziej pojeb... niż wcześniej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności