Jump to content

"Jesteś Bogiem"


[HG] Dr.Joint
 Share

Recommended Posts

"Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzyy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków. Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą "pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika", wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: "Kinematografia", mini album "Jestem Bogiem" oraz "Archiwum kinematografii" sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze "Kinematografii" fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

Mam dla was nawet film zachęcam do obejrzenia :)

 

http://www.kinomaniak.tv/film/Jestes-Bogiem/52682

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie jesteś kolejną gimbazą... Bardzo dużo osób przed filmem nawet nie wiedziało kto kto Magik [*] a tym bardziej Paktofonika, a po filmie ? Już natłok Fanów ! Tak mnie to wkurza...

Link to comment
Share on other sites

..:GramBezButow:.., po 1 mnie nie znasz więc nie opisuj... A po 2 słuchałem Magika jak jeszcze w kalibrze ... a PFK jeszcze długo przed filmem.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy