Skocz do zawartości

Komputer PC


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika jest słaba, nie patrz na to, że ma 4gb ramu, bo nawet go nie wykorzysta :) 6 rdzeni też jest nie potrzebne, lepiej kupić dobre 2/4 rdzenie. Poza tym zasilacz będzie się palił tak jak już wspomniano wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę kupować z Allegro :P Lepiej samemu złożyć kompa np. na morele.net / techplanet.pl Lub na osiedlu w sklepie komputerowym dać listę części niech Ci złożą ^^Ten komp .. hmm odpada, za tę cenę bardziej go wykoksisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z allegro kompa identycznego tylko lepszy procek i karta graficzna.Moja wypowiedź to kup go bo to bardzo mała cena po czym sprzedaj tą kartę graficzną i kup sobie 690 lub 660 (nawet jeżeli mają 2gb to i tak są lepsze od 4gb tu chodzi o co innego)Proszę moja wypowiedź :D@EditI dokup nowy procesor najlepiej takiego jak ja mam intel core i7 3600k lub 2600k :D bo amd są procesorami krótko trwałymi a po 2 jak grasz to chodzi tak ja i7 ale gdy dajmy na to zacznie cie atakować więcej potworów w grze to już zacznie ścinać !Możesz mi wierzyć, ponieważ składam kompy :D to wiem co dobre no i ramu ci starczy 8gb :) ja mam osobiście 16 i nigdy nie zużyłem więcej niż 3,5 gb :DA gram w bf3 mw3,2,1 no i wiele innych wydań,które miażdżą wymagania kompa :D Pozdrawiam tak ci wyjdzie tanio i dobrze a komp ci starczy na jakieś 10 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności