Skocz do zawartości

Pomocna dłoń.


nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  FFA

2. Nick: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t]3. Imię: Bartosz4. Wiek: 185. Znajomość Amxx(0/10): 96. Mikrofon(Tak/Nie): TAK7. Składka(Tak/Nie):  Nie8. Czas spędzony na forum: -9. Opisać siebie: Bartosz, 18 lat. Obecnie na 2 miesiecznym chill out, ale na codzień uczęszczam do technikume elektronicznego. Jestem osobą kreatywną i pogodną. Staram się być na bieżąco, w różnych rzeczach. Cenię sobie ortografię oraz kulturę osobistą.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Niestety od pewnego czasu nie jest zbytnio dobrze, coraz częściej zaczynam widywać NS'ów, ktrórzy używają wspomagaczy, bluzgają, nie przestrzegają w najmniejszym stopniu regulaminu.11. Linki do reklam: -12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; BAN -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie (w razie braku poprawy, zastosowanie "groźby" postawionej łącznie z ostrzeżeniem)

-Nadużywa Kultury na serwerze; UP.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam (clean)

 

 

Szanowna Administracjo!

Składam podanie, gdyż często odmini zachęcają, a wręcz natarczywie proszą o ten właśnie czyn.

Na serwarze gram dość długo, większość osób mnie zna, jak na razie nigdy z nikim nie miałem żadnych problemów, pomijająć małe sprzeczyki, które są normlane. Mimo braku reklam oraz skłądki, liczę na pozytywne zawiązanie sprawy, głównie chodzi o dobro graczy, bo powiedzmy sobie szczerze, to w okół nich wszystko się toczy, chyba nie muszę dalej rozwijać swojej wypowiedzi. Nie chcę się narzucać, jakoś szczególnie przekonywać, po prostu liczę na to, że zrozumiecie mój "ból".

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

Pozdrawiam.

 

 

_____________________________

//Co do poniższej wypowiedzi MaDzi.

Zrobię, bez najmniejszych problemów.//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwie grasz ponoć długo ta ? szkoda że tylko 5h na GT ;/ 

Nie 

 

@ maka GT to jest GameTracker, i może mieć opóźnienie ale liczy godziny. Gość ma 5h,a pisze że gra długo - kłamstwo w podaniu. 

A tu masz takie coś, kiedy ostatnio bywał na serwerze, 

http://www.gametracker.com/player/nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn%20%27%20%5Bt%5D/31.186.82.184:27691/

A masz jeszcze wiaderko, tam najszybciej chodzi. http://serwery.wiaderko.com/serwery/31.186.82.184:27691/ Tu nie liczy ci godzin ale pokazuje, patrz tu. 

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/kl/pm/8f/rlm60n.jpg

a tu

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/a4/iq/jx/tui2fw.jpg

Mała różnica czasu, 5 min, to więc tak bardzo nie spóźnia i zawsze "mówi prawdę" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Bardzo, że wypowiadam się w swoim podaniu, ale choćby kategorycznie miało wpłynąć to na podjęcie decyzji, o uzyskanie praw admina, tak i bym to zrobił.

Niestety nie moge tak spokojnie patrzeć, jak kolega Siwy zapomina kim jest.

Wybacz, ale oczernianie kogoś, poprzez sugerowanie się "programem", jest conajmniej debilne.

Nawet mnie nie znasz, nic o mnie nie wiesz (w porównaniu do innych), a wyzywasz od "oszustów", co według mnie, nie jest to na skutek emocji, bo chyba wiesz, co chcesz uzyskać, przez takie absurdy. Nie wiem czy wiesz na jakiej zasadzie działą GT? Uwież mi, nie mam zamiaru Ci udowadniać, ile tak naprawdę "H" tutaj przegrałem, bo po co? Po co mam mieć, tą świadomość, że ty wiesz, jak jest to nikomu niepotrzebne? Z tego co wiem, to pewna z "nocek", zajeła mi tutaj 5h, bodajże w te największe upały, gdyż nie można było spać. (takie mały wytłumaczenie, żeby nie było "no life" ;)".  Możesz zapytać Detoxa, bo o ilę się nie myle, to razem się sparowaliśmy. Nie będę Ci rozpisywał mojego grafiku grania, bo to nie twoja sprawa, a owszem, jeżeli chodzi o taką sytuacjie jaka zaistniałą teraz, to najwyraźniej musisz znaleśc inny sposób, bo GT jednak zawodzi.

 

 

 

PS : http://www.gametracker.com/player/nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn%20%27%20%5Bt%5D/31.186.82.184:27691/, serdecznie pozdrawiam, 31.07.2013 - widzisz jak to działa, bo nie widzę problemu aby sięgnoć po HLTV, choćby ze wczorajszego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe dzj na avek oj zle ,,,

ale jestem na Tak

ogarniesz ale mysle ze skladka jest obowiązkowa 7.30 najprawdopodobniej jdno razowa :)

pomyśle a i reklamy ... bo bd na nie jak madzia_Enoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak bo spelniasz wymagania i masz korzystny wiek to jedno drugie jesli zostanie pozytywnie rozpatrzone twoje podanie dorob reklamy bo to nie robisz dla nas tylko dla siebie zeby miec z kim grac , bo nie zawsze bedzie na tyle pieniedzy zeby reklamowac ten serwer, skladka jest obowiazkowa na kazdym serwerze a czy jest jednorazowa czy nie to zalezy od serwera i jego bilansu graczy. Bo reklamy za darmo sie nie kupuje. Siwy ty sie nie kieruj GT , wrociles dopiero do sieci i wypowiadasz sie czasem tam gdzie nie powinienes , znam tego gracza wiem ze jest opanowany , zna sie na sprawie i wiem ze czesto jest na tym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Brak składki i reklam ^ ^TO jak mam ci dodać admina skoro olałeś dwie najważniejsze rzeczy, nie chcesz zapłacić jednorazowej składki rozumiem, ale reklamy muszą być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Pisz na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności