Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Wywiad z CreeZ

Schabusss :D
 Share

Recommended Posts

To mój pierwszy wywiad dla tego taki krótki :D

Redaktor: Schabusss <333

Udzielający Wywiadu : CreeZ

Witam

Siemka

Liczę na dobry Wywiad

No oczywiście ja też

To może na początek wywiadu przedstawisz się nam.

No spoczko. To tak Nazywam się Michał mam 14 lat, mieszkam w Rybniku ( Górny Śląsk ), chodzę do 2 klasy Gimnazjum, niestety tak słabo na to nie poradzę :D.

Masz jakieś plany na przyszłość ?

Hmm.. raczej tak zostać Informatykiem ( Hakier xD ), dla mnie to dobra sprawa, od początku jak pierwszy raz grałem na komputerze jak byłem mały, to wtedy miałem coś około. 7 lat to mnie to bardzo zaciekawiło :D

Aha, gdy masz wolny czas, co najbardziej lubisz robić ?

Jeśli mam wolny czas to najbardziej lubię pobawić się Grafiką, coś mi z tego wychodzi, no ale nie za ciekawie, oraz jeszcze spotykać się z przyjaciółmi porobić sobie jakieś jaja haha :D, lubię też siedzieć na FaceBooku i wszystkich zaczepiać i słuchać muzy :pp

To teraz może opowiesz nam coś o swojej rodzinie.

Hu hu, o mojej rodzinie!? bez jaj :D, nie no dobra .. no co.. powiem tyle że zawsze mogę sobie pożartować z Rodzicami.

Masz dziewczynę ?

Haha, no ale pytanie :D, no jak na razie to nie mam ale takie 2 + 1 ( 1 Fantasia :* ) do mnie piszą i je mam na oku ;3 hahaha :pp

No dobrze to teraz może przejdziemy do pytań związanych z cs'em

Spoczko, loczko, ale zależy do jakich :D

Jak długo grasz w cs'a ?

Ja w Cs'a noo, masakra stary 5 lat z przerwami

Miałeś/Masz stema ?

Mam Steama, brat mi oddał bo już starszy to skończył grę w Cs'a. A tak to dobrze się pilnuje nie zgrywam tam żadnych akcji że mam

A skąd pomysł na nick CreeZ ?

Yyy. tam mój stary nick co kiedyś sobie wymyśliłem, a zmieniłem go z Michu129 na CreeZ, ponieważ jak tak cały czas grałem i grałem to mi się tak jakoś znudził :D, bo i tak też koledzy mówili że taki sobie .. :D, Ale jak i teraz zmieniłem nick to się mnie all pytają na steam czemu znowu zmieniłeś nick na CreeZ, nawet i dobrze bo jest lepszy itp.

Aha, Dobra streszczajmy się :D na jakich naszych serwerach lubisz grac ?

Spoko, bo chyba tego już za dużo :D, ja szczególnie lubię grać na ONLYDD2/INFERNO, oraz na Deathrunie i na ZM, na tych innych Modach Cod itp, nie lubię grać nie za bardzo mnie to zachwyca :D

heh, chciał byś na koniec wywiadu kogoś pozdrowić ?

No pewnie że tak, zawsze trzeba kogoś Pozdrowić To tak jedziem: Pozdro Dla: Fantasia:* ( Dobra dziewczyna, dobrze mi się z nią pisze :pp )

-_- ( Dobry gość :D )

Oczywiście Ciebie

niezłyLOL ( Dobra graficzka )

snOwy ( Spoko dziewczyna . )

Semi'ego ( Tego kozaka, z którym fajnie mi się gra w Sampa :D )

Oraz cała jeszcze Administracje oraz innych Userów, wypisywać nie będę bo to jeszcze by dużo zajęło :D

Dziękuje za to że zgodziłeś się na ten wywiad !

Dziękuje również, i myślę że wszystkim się spodoba .

[scroll]

LICZĘ NA PIWKA ! [/scroll]

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines