Skocz do zawartości

Wywiad z CreeZ


Schabusss :D

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy wywiad dla tego taki krótki :D

 

Redaktor: Schabusss <333

Udzielający Wywiadu : CreeZ

 

 

Witam

Siemka

 

Liczę na dobry Wywiad

 

No oczywiście ja też

 

To może na początek wywiadu przedstawisz się nam.

 

No spoczko. To tak Nazywam się Michał mam 14 lat, mieszkam w Rybniku ( Górny Śląsk ), chodzę do 2 klasy Gimnazjum, niestety tak słabo na to nie poradzę :D.

Masz jakieś plany na przyszłość ?

 

Hmm.. raczej tak zostać Informatykiem ( Hakier xD ), dla mnie to dobra sprawa, od początku jak pierwszy raz grałem na komputerze jak byłem mały, to wtedy miałem coś około. 7 lat to mnie to bardzo zaciekawiło :D

 

Aha, gdy masz wolny czas, co najbardziej lubisz robić ?

 

Jeśli mam wolny czas to najbardziej lubię pobawić się Grafiką, coś mi z tego wychodzi, no ale nie za ciekawie, oraz jeszcze spotykać się z przyjaciółmi porobić sobie jakieś jaja haha :D, lubię też siedzieć na FaceBooku i wszystkich zaczepiać i słuchać muzy :pp

To teraz może opowiesz nam coś o swojej rodzinie.

 

Hu hu, o mojej rodzinie!? bez jaj :D, nie no dobra .. no co.. powiem tyle że zawsze mogę sobie pożartować z Rodzicami.

 

Masz dziewczynę ?

Haha, no ale pytanie :D, no jak na razie to nie mam ale takie 2 + 1 ( 1 Fantasia :* ) do mnie piszą i je mam na oku ;3 hahaha :pp

 

No dobrze to teraz może przejdziemy do pytań związanych z cs'em

 

Spoczko, loczko, ale zależy do jakich :D

 

Jak długo grasz w cs'a ?

 

Ja w Cs'a noo, masakra stary 5 lat z przerwami

 

Miałeś/Masz stema ?

Mam Steama, brat mi oddał bo już starszy to skończył grę w Cs'a. A tak to dobrze się pilnuje nie zgrywam tam żadnych akcji że mam

 

A skąd pomysł na nick CreeZ ?

 

Yyy. tam mój stary nick co kiedyś sobie wymyśliłem, a zmieniłem go z Michu129 na CreeZ, ponieważ jak tak cały czas grałem i grałem to mi się tak jakoś znudził :D, bo i tak też koledzy mówili że taki sobie .. :D, Ale jak i teraz zmieniłem nick to się mnie all pytają na steam czemu znowu zmieniłeś nick na CreeZ, nawet i dobrze bo jest lepszy itp.

 

Aha, Dobra streszczajmy się :D na jakich naszych serwerach lubisz grac ?

 

Spoko, bo chyba tego już za dużo :D, ja szczególnie lubię grać na ONLYDD2/INFERNO, oraz na Deathrunie i na ZM, na tych innych Modach Cod itp, nie lubię grać nie za bardzo mnie to zachwyca :D

 

heh, chciał byś na koniec wywiadu kogoś pozdrowić ?

 

No pewnie że tak, zawsze trzeba kogoś Pozdrowić To tak jedziem: Pozdro Dla: Fantasia:* ( Dobra dziewczyna, dobrze mi się z nią pisze :pp )

-_- ( Dobry gość :D )

Oczywiście Ciebie

niezłyLOL ( Dobra graficzka )

snOwy ( Spoko dziewczyna . )

Semi'ego ( Tego kozaka, z którym fajnie mi się gra w Sampa :D )

 

Oraz cała jeszcze Administracje oraz innych Userów, wypisywać nie będę bo to jeszcze by dużo zajęło :D

 

Dziękuje za to że zgodziłeś się na ten wywiad !

 

Dziękuje również, i myślę że wszystkim się spodoba .

 

 

 

 

 

[scroll]

LICZĘ NA PIWKA ! [/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności