Skocz do zawartości

Podanko o admina ----- Bot or not : )


bot or not?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2

2. Nick:  .pdG `   oT or not?
3. Imię: Artur : )
4. Wiek: 27
5. Znajomość Amxx(0/10): 8 : (
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie): Owszem : )
8. Czas spędzony na forum: 1h
9. Opisać siebie: No jak juz wiecie mam 27 lat i mam na imię Artur : ) lubię grać w cs'a i siedze przy nim chyba aż za długo : ) 
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ jak patrze jak ktoś lata odpalony albo nadużywa mikro gada jakieś bzdety i do tego ma 12 lat to szlak mnie trafia : ( a nie każdy chce tego słuchać. 
11. Linki do reklam: Czy to konieczne : (( mogę zrobić ale później bo nie mam na to czasu w przeciwieństwie do grania Xd
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; ss'y, demko, ban : )
 -Gdy ktoś nadużywa micro; kick- ogar, ban
 -Nadużywa Kultury na serwerze; kick-gar, ban
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Non Steam, jeżeli będzie potrzeba to będzie Steam : )

 

 

Pozdrawiam : )

 .pdG `   oT or not?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to mowic widziales screny z twoją bezcenną kultura duze NIE admin musi dawać przykład innym graczą nie widze cie w tym ;d

rozumiem sam czasami napisze kur*a al emi chodzi o wyzywanie innych graczy.... i kłucenie sie z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię, jeżeli masz możliwość nabycia w jakiolwiek sposób steam, to dlaczego nie zrobisz tego?

Będzie steam + reklamy, można zaryzykować. Z tego co widzę, to kulturą nie grzeszysz, ale mimo tego dałbym Ci tak.

Niestety na dzisiejszy dzień, NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności