Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Wywiad z Ka*eN[t]

Schabusss :D
 Share

Recommended Posts

mój 3 wywiad na dziś to koniec :D Liczę na dużą ilość PIWEK !! 3 wywiady w ciągu 2 godzin to jest wyczyn !

Redaktor: Schabusss

Udzielający Wywiadu: Ka*eN[t]

Witam

Witam

To może na początek się nam przedstawisz ?

hmm...Mam na imię Cezary mam 14 lat chodzę do klasy 2gimbazjum ^-^

Czym się zajmujesz ?

Aktualnie to niczym czasem zerknę w książkę i tyle : )

Aha, masz jakieś plany na przyszłość ?

Tak,mam zamiar iść do Szkoły Wojskowej,iż według mnie jest to praca opłacalna i w jakiś sposób można pomóc ojczyźnie

Co lubisz czego nie lubisz ?

Nie lubię obgadywania za plecami uważam,że to jest tchórzostwo osoba która nie może spojrzeć drugiej osobie w twarz i powiedzieć jej to ... nie lubię również kłamstwa wolę jak ktoś mi zrobi przykrość prawdą niż słodzić kłamstwem ; ) hmm ... zdrady? tego chyba nikt nie lubi więc nie ma tutaj się więcej rozpisywać.Lubię spędzać czas z przyjaciółmi oraz od nie dawna z koleżanką mam nadzieje,że do czasu koleżanką : >

:D życzę powodzenia z tą 'Koleżanką". a Wracając do pytań opowiesz nam cos o swojej rodzinie ? masz rodzeństwo ?

Tak mam dwóch braci jeden straszy o 3 lata drugi o 6lat hmm... co mogę o nich opowiedzieć obaj grają zawodowo w piłkę nożną rodzinka trochę przypałowa ale nie zamieniłbym jej za nic na świecie przeżycia z nimi były,są fragmentami w moim życiu jak pierwsza miłość : )

heh :D dobra lecimy do pytań związanych z cs'em i koniec bo już dziś nie umiem :D 3 wywiady w ciągu godziny !

hmm..gdy wróciłem do domu brejdak słucha nutek i słuchał właśnie KaeN - Alter ego i tak słucham i taka sobie myślę nie najgorsza piosenka z żartem ale z przekazem i potem sobie leżę na łóżku i myślę posłucham sobie jej i tak wpadłem w transik : p wbiłem na komputer ściągnąłem Album "Od Kołyski Aż Po Grób",który wam polecam i tak mnie naszło na nick Ka*eN[t]

Czyli nick taki przypadkowy :D

tak zwany na sajenie :D

Od ilu lat grasz w cs'a ?

hmm często się nad tym zastanawiam szczerze Ci powiem bo grałem na zombie modach ale czasem sobie przypominam,że też na serwerach surf ale i na DR ale gdzieś około 3/4lat z przerwami

Podobnie jak ja :D Jakie Mody najbardziej lubisz ?

najbardziej to lubię 4funy ale nie takie,że nawalone w nich jest pluginów tylko 4FUN+ Plugin z leczeniem :D

Dobra Koniec wywiadu :D nie mam już dziś sił. chcesz jeszcze kogoś pozdrowić ?

No chciałbym pozdrowić Krypton'a , Sabinke , Fantasie , Ciebie ; * , ChiLL'a oraz -_- czyli osoby co znam z dawna

Dziękuje za pozdrowienia oraz za to ze Poświęciłeś dla mnie czas !

To raczej ja powinienem dziękować,że Ty poświęciłeś na mnie ale spoko : ).

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines