Skocz do zawartości

Wywiad z Ka*eN[t]


Schabusss :D

Rekomendowane odpowiedzi

mój 3 wywiad na dziś to koniec :D Liczę na dużą ilość PIWEK !! 3 wywiady w ciągu 2 godzin to jest wyczyn !

 

Redaktor: Schabusss

Udzielający Wywiadu: Ka*eN[t]

 

Witam

 

Witam

 

To może na początek się nam przedstawisz ?

hmm...Mam na imię Cezary mam 14 lat chodzę do klasy 2gimbazjum ^-^

 

Czym się zajmujesz ?

 

Aktualnie to niczym czasem zerknę w książkę i tyle : )

 

Aha, masz jakieś plany na przyszłość ?

 

Tak,mam zamiar iść do Szkoły Wojskowej,iż według mnie jest to praca opłacalna i w jakiś sposób można pomóc ojczyźnie

 

Co lubisz czego nie lubisz ?

Nie lubię obgadywania za plecami uważam,że to jest tchórzostwo osoba która nie może spojrzeć drugiej osobie w twarz i powiedzieć jej to ... nie lubię również kłamstwa wolę jak ktoś mi zrobi przykrość prawdą niż słodzić kłamstwem ; ) hmm ... zdrady? tego chyba nikt nie lubi więc nie ma tutaj się więcej rozpisywać.Lubię spędzać czas z przyjaciółmi oraz od nie dawna z koleżanką mam nadzieje,że do czasu koleżanką : >

 

:D życzę powodzenia z tą 'Koleżanką". a Wracając do pytań opowiesz nam cos o swojej rodzinie ? masz rodzeństwo ?

 

Tak mam dwóch braci jeden straszy o 3 lata drugi o 6lat hmm... co mogę o nich opowiedzieć obaj grają zawodowo w piłkę nożną rodzinka trochę przypałowa ale nie zamieniłbym jej za nic na świecie przeżycia z nimi były,są fragmentami w moim życiu jak pierwsza miłość : )

 

heh :D dobra lecimy do pytań związanych z cs'em i koniec bo już dziś nie umiem :D 3 wywiady w ciągu godziny !

hmm..gdy wróciłem do domu brejdak słucha nutek i słuchał właśnie KaeN - Alter ego i tak słucham i taka sobie myślę nie najgorsza piosenka z żartem ale z przekazem i potem sobie leżę na łóżku i myślę posłucham sobie jej i tak wpadłem w transik : p wbiłem na komputer ściągnąłem Album "Od Kołyski Aż Po Grób",który wam polecam i tak mnie naszło na nick Ka*eN[t]

Czyli nick taki przypadkowy :D

 

tak zwany na sajenie :D

 

Od ilu lat grasz w cs'a ?

 

hmm często się nad tym zastanawiam szczerze Ci powiem bo grałem na zombie modach ale czasem sobie przypominam,że też na serwerach surf ale i na DR ale gdzieś około 3/4lat z przerwami

 

Podobnie jak ja :D Jakie Mody najbardziej lubisz ?

 

najbardziej to lubię 4funy ale nie takie,że nawalone w nich jest pluginów tylko 4FUN+ Plugin z leczeniem :D

 

Dobra Koniec wywiadu :D nie mam już dziś sił. chcesz jeszcze kogoś pozdrowić ?

 

No chciałbym pozdrowić Krypton'a , Sabinke , Fantasie , Ciebie ; * , ChiLL'a oraz -_- czyli osoby co znam z dawna

 

Dziękuje za pozdrowienia oraz za to ze Poświęciłeś dla mnie czas !

 

To raczej ja powinienem dziękować,że Ty poświęciłeś na mnie ale spoko : ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności