Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Racja sumekler ale czasami to jest na Twoja korzyść bo jak jesteś zbugowany w ścianie toCie czasami nie widać ;)Ja jeszcze proponuje dodać klasę Premium od lvl'a która bd posiadała ak47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ..

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/364/

dodaj tą mapę przemyślałem ją ona nie jest za mała wręcz przeciwnie XD resp normalnie jak na dd2 więc będzie ogar....

a przyda sie na wieczór i w dzien tez wieksza od wiochy o x2 :)

nei da rady dodać więcej misji ? bo to fajne i expa dużo leci :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobys klasy od lvl są co 50lvl czyli 151-201-251-301-351

więc myślę, że wystarczy można ewentualnie zmienić którąś ale nie dodawać.

 

Proponuję zablokować możliwość nominowania map:

Eldorado

Westwood

Westwood_big

Assault

 

a także zablokować nominacje gdy jest więcej niż 10 graczy

 

wiocha

snow_dew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ..

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/364/

dodaj tą mapę przemyślałem ją ona nie jest za mała wręcz przeciwnie XD resp normalnie jak na dd2 więc będzie ogar....

a przyda sie na wieczór i w dzien tez wieksza od wiochy o x2 :)

nei da rady dodać więcej misji ? bo to fajne i expa dużo leci :>?

czytasz rybko UP?

a i własnie ze da rade nominowac mape typu snow tylko i wylacznie jak jest mnei niz 10 graczy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ani dodac cos takiego ze nie da sie nominowac jesli jest tyle i tyle graczy na serwerze"

 

a Ty umiesz czytac ? NAPISALEM WYRAZNIE ZE NIE DA SIE DODAC CZEGOS TAKIEGO CO BLOKUJE NOMINACJE MALYCH MAP JESLI JEST DUZO OSOB NA SERWERZE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybak nie chce sie kłócić (nawet się na tym nie znam) , widziałem na niektórych serwerach coś takiego, że jak jest np mniej niz 10osób to można grać tylko małe mapy typu wiocha, dust2_long itd. Jeśli jest więcej niż te 10osób to można nominowac i grać tylko te większe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nazwa pluginu: Mała mapa.Opis: W przypadku malej ilosci graczy na serwerze (<=8) wpisanie w say "mala mapa" przez wiecej niz polowe graczy spowoduje wyswietlenie sie vote z trzema

 

en plugin ja sam nie napsize ale mozna go latwo zdobyc bez praw autora więc moze byście na to sie zgodzili rybak masz racje nie da rady zablokowac malych map jak jest duzo ludzi na serwerze jedynie mzona usunąc sory/ ale ogarnij to co napisałem moze t by było dobre?

 a i proponuje zminic rs na nowe sa w temacie dowload rs MOJE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym serwerze jest przewaga siły klas premium, rozumiem, że SpiderMan czy Diabeł to premium ale z tą niewidzialnością to przesada! Po co jest klasa nożownik, jeżeli ona jest bardziej widoczna niż Diabeł czy Spiderman  a nawet nie ma 1/1 z noża ani m4 ani ak. A więc wiem, że jest to mało prawdopodobne, iż zwiększycie widzialność tych klas bo zaraz będzie płacz ze strony posiadaczy tych oto premek ale grało by się o wiele lepiej. Także proponuje  zwiększenie widzialności klasy SpiderMan oraz Diabeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych klasach nie zmienie widzialności, diabeł jest prawie od poczatku serwera cały czas taki sam, nigdy nie było problemu i nie zamiaru psuć idealnie zrobionej klasy.

 

 

tak jak obiecałem poprawiłem trochę klasę Weteran

 

 

new const nazwa[] = "Weteran";new const opis[] = "Posiada m4a1[5dmg], nie musi przeładowywac broni";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za tym;/nie da sie grac bo on moze sie przed runda uczepic i juz moze rashowac;/tak jak to mario robi na ELDORADO ja nawet nie wyjde zrespa a gosciu juz u nas;/zwiekszcie mu widocznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

ew const perk_name[] = "Elita";new const perk_desc[] = "Dostajesz elitki [10dm]";

 

Oraz, bardzo kreatywnie ... :>

 

ew const perk_name[] = "Szpieg";new const perk_desc[] = "1/2-4 na zrespienie się w losowym miejscu na mapie";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Można zwiększyć DM u snjapera ?

 

czemu ? dziś gdy chciałem wypróbować tą klasę przy 120 Inteligencji w GŁOWĘ osobie z max wytrzymałością waliłem po 280DM, to dodatkowe 10dm do tych co są było by dobrym rozwiązaniem na moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności