Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

MAPA: de_irak2 - DODANE

 

 

MAPA: cs_assault2010 - DODANE

 

 

 

Dodalem plugin pokazujacy czas do wybuchu bomby - bo podobno niektorzy nie widza kiedy zostala ona podlozona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irak2- ct ma szybciej do bsa niz tt, więc troszke dziwnie, bo tt musi sie bronic prawie na respie.

assault_ship- radze to wywalic, mapa nieogarnieta moim zdaniem, a jesli ma zostac to trzeba spawny dodac

inferno_winter- dodac spawny

 

nozownikowi przydaloby sie lekko zmniejszyc widocznosc 

snajperowi tak jak andrzej pisal zwiekszyc dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irak2- ct ma szybciej do bsa niz tt, więc troszke dziwnie, bo tt musi sie bronic prawie na respie.

assault_ship- radze to wywalic, mapa nieogarnieta moim zdaniem, a jesli ma zostac to trzeba spawny dodac

inferno_winter- dodac spawny

 

nozownikowi przydaloby sie lekko zmniejszyc widocznosc 

snajperowi tak jak andrzej pisal zwiekszyc dmg

 

@irak2: przecież dajmy na to na duście 2ce ct też ma bliżej do bs'a, w tym przypadku do A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

dodjcie opcje zeby zywi nie slyszeli martwych, nie bedzie problemu z podowiadaniem ani z zaklocaniem gry np. 1v1. nie tlumaczcie sie muta, bo tego nikt nie uzywa, jesli mozecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Proponuje Tak dodać na serwer mapy takie jak (hell, blue, diniaunion) I jeszcze jedno żeby Terminatorowi dodać Mniejszą widzialność nie chodzi o to żeby była jak na nożowniku tylko żeby była odrobinie mniejsza bo ta klasa już się robi słaba jak doszły te klasy jak Weteran i Elektryk , weteran 5 dmg i jeszcze ręce fightera to co może zrobić klasa Terminator. Dziękuje proszę o przemyślenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana:

Generał: ( wymagany 150 lvl )

FAMAS

+5 dmg

Brak rozrzutu broni

podwójny skok

szansa na zrespienie się u wroga

ubranie szpiega

 

Komandos: ( wymagany 200 lvl )

M4A1

+10 dmg

Ograniczony rozrzut

1 skok

apteczka

 

Proponuję, aby usunąć na generale ubranie lub szanse, ponieważ nie dość, że jest od 150 lvl a komandos od 200 lvl. To na dodatek generał ma więcej + niż komandos. Zauważyłem też, że generałem gra 1/3 serwera a na komandosie nie widziałem jeszcze, ani jednej osoby. Więc proponuję albo usunąć coś z generała albo dodać coś do komandosa bo te klasy w ogóle nie są do siebie podobne i komandos jest jeszcze gorszy od generała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję także ulepszyć snajpera, ponieważ na dzien dzisiejszy gra nim jest lekko mówiąc żałosna.

Dla przykładu :

 

Mam 150 inteligencji czyli powininenm bić po 150 + bazowe DMG z AWP jakie są na zwykłych serwerach a prawda jest taka, że tych wykokszonych kolesi z lvlami po 200+ bije z awki po mniej niż mam dane w inteligencje (130-140).

 

Żeby zabić takiego kolesia musze trafic go 3x z AWP a on biega jak nie normalny i ma mnie na 4-5 strzałów z m4 lub AK i jak można dobrze grać snajperem?

Propozycja : dodać 150% dmg z awp na start + inteligencja tak jak jest na większości serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest ponad 30 map a wy chcecie jeszcze dodawac mapy nie rozumiem tego kompletnie pelno jest map ktorych nawet nie gracie. W generale juz zmienialem szanse na resp z 1/3 na 1/5 to jest wystarczajace oslabienie dla tej klasy. Komandos jest dobry ma ograniczony rozrzut i apteczke w dodatku 10 dmg w broni , ale pomysle i moze cos do niego dodam / zmienie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

new const nazwa[] = "Snajper";new const opis[] = "Posiada AWP (25dmg + int) oraz Deagle'a, +1 skok w powietrzu";

 

poprawione na :

 

 

new const nazwa[] = "Snajper";new const opis[] = "Posiada AWP (60dmg + int) oraz Deagle'a, +1 skok w powietrzu";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności