Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

to elektryk bierze tylko 150 hp?dobrze zrozumialem?czy 110 hp?bo juz nie czaje

 

Rybak wczoraj zmienił dmg zadawane przez rakietki i przez błyskawice. Masz napisane, że przy ( max inteligencji ) walisz 110 dmg, a przy niższej inteligencji te dmg jest mniejsze. Tak samo jest z rakietkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak napisales teraz jest. Co do tego ammo to juz jest tak gra zrobiona i akurat na to nic nie poradze ^ ^ szukalem czegos na ten temat ale nigdzie o tym nie pisze jak to zrobic wiec niestety tego nie zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na wyrzucenie - Error logi = Crashe serwera, niestety ja nie korzystam z pluginów które będą sprawiały problemy ze serwerem. Co do komandosa widze że niektorzy chcieli by zeby zwykłe klasy czy też klasy od poziomu były lepsze od klas premium - Tak nie będzie dlaczego ? Jeśli ktoś zdecyduje się na SPONSOROWANIE co miesieczne serwera to usuniemy klasy premium albo damy je za darmo. Wszystkie klasy od poziomu starałem sie robić tak by gracze którzy na stałe zawitali na naszym serwerze mieli też coś z aktywnej gry. Moim zdaniem 1 apteczka podwójny skok oraz 10DMG W M4A1 to wystarczające bonusy w tej klasie. Jeśli ją ulepsze znów klasa od 300 lvla będzie słabsza i tak koło Macieja polaka nigdy nie dogodzi taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato walisz po 110 przy max int. przecież nawet na serwerze patrzyliśmy. To można dodać elektrykowi +5dmg z aka, żeby nie czuł się taki poszkodowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnego dmg nie dodam moge jeszcze bardziej go oslabic bo i tak jest za dobry. General ma ubranie wroga.... Przynajmniej kod SMA klasy na to wskazuje i jest to zrobione poprawnie

 

 

new CT_Skins[4][] = {"sas","gsg9","urban","gign"};new Terro_Skins[4][] = {"arctic","leet","guerilla","terror"};

 

 

ZmienUbranie(id, 0);ma_klase[id] = true;return COD_CONTINUE;

 

 

ZmienUbranie(id, 1);ma_klase[id] = false;

 

 

public ZmienUbranie(id,reset){if (!is_user_connected(id))return PLUGIN_CONTINUE;if (reset)cs_reset_user_model(id);else{new num = random_num(0,3);cs_set_user_model(id, (get_user_team(id) == 1)? CT_Skins[num]: Terro_Skins[num]);}return PLUGIN_CONTINUE;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chociaz usun ten rozrzut na komandosie bo grać sie nie da nim. Zobacz sobie ile ludzi gra generałem a ile komandosem, generałem 1/3 serwera a komandosem 2 osoby. Nie wpomne już, że generał jest od 150 lvl a komandos od 200 lvl a jest po prostu do dupy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie KOMANDOS, a co do generala ja ci nic czlowieku innego nie wyczaruje UBRANIE WROGA JEST DODANE POPRAWNIE INACZEJ TEGO NIE ZROBIE powtarzam sie no ale czasem trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Za przeproszeniem, ale co to za kretyński pomysł zabrać komandosowi zmniejszony rozrzut ? Co do płaczu, że komandos takie dno, porażka to zapraszam do gry, zagram nim i pokaże, że nawet ja mogę mieć na nim 10fragów na plusie, jak miało to dziś parę razy miejsce.

a teraz odpowiem na nurtujące was pytanie CZEMU NIKT NIE GRA KOMANDOSEM, bo ani Blaze, ani Rybak, ani nikt z "górnej półki" go nie pokazał w akcji, tak jak generała,zabijakę,cichego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności