Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa: Sanitariusz

Bronie: TMP lub MAC-10 i 5dmg z nich ;)

Opis klasy: Posiada apteczkę, ma 1/x wskrzeszenia kolegi z teamu (klawiszem E)

 

(czegoś takiego na serwie nie ma, a to fajna klasa bo grałem taką i miło się grało )

 

co wy na takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: Sanitariusz

Bronie: TMP lub MAC-10 i 5dmg z nich ;)

Opis klasy: Posiada apteczkę, ma 1/x wskrzeszenia kolegi z teamu (klawiszem E)

 

(czegoś takiego na serwie nie ma, a to fajna klasa bo grałem taką i miło się grało )

 

co wy na takie cos?

może jeszcze dodać, że dostanie expa za wskrzeszenie kolegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Proponuję dodać nowy rodzaj konkursów nie tylko na forum, reklamy i inne duperele tylko w grze, czyli wyzwania za które zdobywa się punkty, opisane na forum i udokumentowane screenem z gry.

To mogą być śmieszne zadania, takie jak zdobądź dwa zabójstwa na raz z HE lub całkiem absurdalne jak sprzedaj "płaszcz harrego"

Oczywiście tak dobrać pkt i zadania aby dostać nagrodę trzeba było się napracować.

Każde wyzwanie będzie różnie punktowane rzecz jasna :)

Moim zdaniem jest to pomysł który może okazać się bombą, może. Akurat na rozpoczęcie nowego sezonu

Co do nagród to myślałem nad tygodniowymi VIP'ami, myślałem także o problemie z sponsoringiem jak wejdzie ta opcja, ale nie zaszkodzi napisać i się dowiedzieć co na to inni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Endriu. Za vip'a trzeba zapłacić,a jak dojdą jakieś zadania z którymi trzeba się troszkę pomęczyć i można za to wygrać vipa to wydaje mi się,że gracze będą woleli się potrudzić niż wydawać kasę...Średnio mi się podoba.

Nawet jak wejdzie to w życie to żeby te zadania były trochę bardziej trudne niż misje, i żeby cały serwer nie był zaraz w vip'ach i premkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

te przykłady co podałem wymyśliłem w 2sek, powiecmy ze one sa punktowane za 5 a nagroda jest za 5000 pkt.. :) ja nie mówię ze tzreba by było sie natrudzić nawet cały sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto propozycja Sanitariusza jak by wyglądał

Sanitariusz:
Inteligencja: 0
Zdrowie: 50
Wytrzymałość: -10
Kondycja: 20
Bronie: aug, smokegranade, flashbang
Dodatkowy opis: Posiada apteczkę, +5 dmg, Ma 1/3 na wskrzeszenie kolegi z teamu przycisk E lub C.

Proponuję też dodanie i zmianę itemu:

Defibrylator Sanitariusza: Masz 1/3-6 szansy na wskrzeszenie członka drużyny przycisk E lub C.

Losowa Broń: Dostajesz losową broń co rundę.

Zmianę itemu:

Pierścień EXPA: Za każdego fraga dostajesz +90 Expa dodatkowo.

Na:

Pierścień EXPA: Za każdego fraga dostajesz +130-180 Expa dodatkowo. 

Dlaczego tak.? Ponieważ za wygraną rundę jest chyba 250 Expa, lub 200,  a 90 expa to zbyt mało nawet na 50 LvL.

 

Ps. To tylko propozycję, więc proszę nie krytykować tego co napisałem tylko napisać czy dobry pomysł lub nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym właśnie zmienił ten pierscien expa :Dnp zrobic ze  pierscien expa jak masz od godz 9 rano do 22 masz 200 expa a od 22 do 9 rano masz dajmy ze 260:)fajnie by sie grało:)
A o to perki:
Sakwa złota - Co rundę otrzymujesz 16.000 $.mozna zmienic na 10.000
Misje tez mozna zmienic:
Przedział  ( od 151 do 200 lvl)
Zabij 100 osob head shotem 10000  expa
Zadaj 60000 dmg 10000 expa
i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez apteczki. Skoro pralka wspomniałeś temat misji. To dobry moment by wspomnieć o poprawieniu misji:

 

1. Rozdział Pierwszy ( Od 1 do 50 Lv.)

Jebnij 5 HeadShotów Nagroda: 1000 expa - ( proponuję zmianę na 10 HeadShotów i 2000 expa i jak by się dało chociaż wątpie, żeby snajper np. miał tylko 5 HeadShotów, a inne klasy 10. )

Zabij 10 osób Nagroda: 1000 expa - ( zmianę na 50 osób, nagroda 2000 expa. W końcu trzeba zachęcić do zabijania gracza, a nie 10 osób i misja wykonana. )

Podłóż 3 bomb Nagroda: 1000 expa - ( 3 bomby to akurat. Ludzie się skarżą, że dużo czasu wymaga położyć pakę, dlatego nie ma sensu tego pogarszać, nagroda 2000 expa  )

Rozbrój 3 bomb Nagroda 1000 expa - ( To co wyżej i nagroda 2000 expa )

Uratuj 3 razy hosty Nagroda: 1000 expa  - ( Zmiana na uratuj 6 hostów. Z tego względu, że np. jak jest assault to masz 4 hosty uwolnisz je i masz już misję wykonaną, moim zdaniem zdecydowanie za łatwa misja i nagroda 2000 expa ).

Zadaj 100 obrażeń Nagroda: 1000 expa - ( To chyba najłatwiejsza misja teraz 100 obrażeń robię przez jedną rundę, dlatego proponuję zmianę na min. 1000 obrażeń i nagroda 2000 expa)

2. Rozdział Drugi ( Od 51 do 150 Lv.)

Jebnij 10 HeadShotów Nagroda: 2500 expa - ( 15 HeadShotów i nagroda 3500 expa )

Zabij 20 osób Nagroda: 2500 expa - ( Zabij 75 osób i nagroda 3500 expa )

Podłóż 6 bomb Nagroda: 2500 expa - ( Zostawić tak jak jest i dać 3500 expa )

Rozbrój 6 bomb Nagroda 2500 expa - ( To samo co wyżej )

Uratuj 6 razy hosty Nagroda: 2500 expa - ( Uratuj 8 hostów, 3500 expa. Myślę, że 8 hostów to akurat w drugim rozdziale nie za trudno, ani nie za łatwo. )

Zadaj 200 obrażeń Nagroda: 2500 expa - ( 200 obrażeń to nadal można zrobić w jedną rundę, proponuję zwiększyć do 1500 obrażeń )

3 .Rozdział Trzeci ( Od 151 do 250 Lv.)

Jebnij 20 HeadShotów Nagroda: 5000 expa - ( 20 Headshotów to akurat  nie trzeba tego zmieniać, nagroda 6500 expa )

Zabij 30 osób Nagroda: 5000 expa - ( zmienić na zabij 100 osób i nagroda 6500 expa )

Podłóż 10 bomb Nagroda: 5000 expa - ( 10 bomb akurat i 6500 expa )

Rozbrój 10 bomb Nagroda 5000 expa - ( to samo co wyżej )

Uratuj 10 razy hosty Nagroda: 5000 expa - ( 10 hostów wystarczy myślę, że nie potrzeba już tego zmieniać. 6500 expa )

Zadaj 400 obrażeń Nagroda: 5000 expa - ( 400 obrażeń to mało, 1-2 rundy i zrobione. Myślę, że 2000 obrażeń to akurat i 6500 expa )

4. Rozdział Czwarty ( Od 251 do 350 Lv.) - do tego to nie wiem jak jest, bo nie doszedłem do tego, ale też trza by było coś zmienić. :)

 

Ps. To tylko propozycja, jeżeli coś ci się nie spodobało w mojej wypowiedzi staraj się napisać o tym co ci nie pasuję. Nie krytykuj. Zrobiłem to z myślą o innych graczach i, żeby ta gra nie polegała tylko na zdobywaniu fragów, pace i hostach, ale , także na robieniu misji. Myślę, że dzięki trudniejszym misją gracze, będą chcieli grać jeszcze dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejetnosci klasy sa na jednym przycisku i nie da sie ustawic wskrzeszenia na jednym apteczki na drugim - wskrzeszenie(apteczka) jednoczesnie. punktow statystyk na start nie bylo nie ma i nigdy nie bedzie na tym serwerze. Jesli ktos lubi przeciazac serwer smieciami niech zaplaci 200 zl na/msc postawi coda i niech tam sie bawi w takie praktyki, ten serwer nie bedzie padac co mape :). Misje poprzerabiam troche mniejwiecej jak to ZiolaS opisał.

 

 

Na serwer w nowym sezonie zostana dodane 2 nowe klasy i 2-3 nowe perki , i tutaj niestety muszep oinformowac chociazbym bardzo chcial nic wiecej niedodam dlaczego? bo serwer jest pelny. Posiada juz krytyczna liczbe perkow i klas juz sami mozecie zauwazyc ze sie buguje wybor klas jest 2x od poziomu - jest to spowodowane za duza iloscia klas. Dlatego tez zostana dodane 2 klasy nie wiecej i w nastepnych sezonach jakas przeglosowana klasa moze byc usuwana i dodawana nowa w inny sposob nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności