Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Yes?chcesz expa zmniejszac?ahah chlopie Blaze ma PREMKE to ma dobre fragi ma VIPA i gra o POLNOCY!!o polnocy masz podwojny exp to wbij i podexpisz 30 lvl w godzinke zalezy jakie bd mial staty i tyle poza tym niech sobie gra.Tez bym miał taki lvl ale nie moja wina ze mi internet nie pozwala grac po poludniu;/(internet mobilny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpion nowych klas nie bedzie juz mowilem, moizna dawac propozycje zmian tych co sa ale jak dla mnie są dobre urozmaicenie na serwerze jest a rozgrywka wyrownana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tato wyłacz pralke przeczytaj 3 strony tego tematu to zobaczysz kto pisał o zmniejszeniu expa ja nie pisałem o zmniejszeniu expa. a dokładnie ci napisze kto mówił zeby zwiekszyli expa:You Are Dead Pisał .zeby expa zwiekszyli .. a ja nic nie pisałem o zwiększeniu expa jak nie wiesz to nie pisz.. a jak już coś piszesz to przeczytaj sobie wszystko odnowa a nie 1 strone.. tylko np. 3 to wszystko tam znajdziesz kto pisał.,,A co do klas  nowych moim zdaniem to nie są potrzebne dlatego bo na serwerze jest bardzo dużo klas darmowych i bardzo dobrych wiec ludzie,gracze mają co wybierać w tych klas wiec po co nowe klasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby co sie robilo nowych klas nie bedzie bo jest ich bardzo duzo , uromaicenie jest spore ludzie maja czym grac wiec nie marudzic!!! , mozna ZMIENIAC KLASY KTORE SĄ KLASY ZWYKLE / KLASY OD LVLA I PREMKI NIE BEDA ZMIENIANE.

 

stosujcie sie do wzoru jakiegokolwiek....

 

Klasa:

Opis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej bo mam sprawe bo rakieciarz classic ma rakiety od 10sek a elektryk nie i odrodzilem sie na respie a elektryk od razu uzyl piorunu i proponuje skrocic tak samo pioruny do 10 s bedzie sprawiedliwie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

new const perk_name[] = "Elektryczne Naboje";new const perk_desc[] = "Masz 10% szans na wyslanie blyskawicy do wroga o mocy 30 DMG.";

 

 

 

co myslicie ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabija odrazu :O tylko ma 50 dmg + inteligencja z tego pioruna w klasie , a to sa naboje ktorymi strzelasz i jest szansa jak trafisz w wroga wali w niego piorun i zadaje dany dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycje aby zmniejszyć szanse u Generała (od 150lvl) na respienie się u wroga. Grałem nim wczoraj i to nie ma sensu ponieważ co druga runda a czasami kilka razy pod rząd zrespiłem się u wroga, 1/3 to jednak przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem byl perk , jest perk jest on dobrze wykonany ale mimo to nie dziala na serwerze dlatego go usunelismy. To jest jego umiejetnosc a nie ze ma przeszkadzac... 1/3 to nie jest duza szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wejdz sobie i zobacz, co runde co dwie będziesz u nich na respie i od razu padniesz bo już wszyscy maja wymierzone na głowe. To chociaz ubranie wroga dla niego? Jesli sie respisz u wroga ginesz po sekunde. Ja osobiście chciałbym nim grać, wbilem 60 level i to naprawdę nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do expa to pasowaloby troszke zmniejszyc (nie przez to ze Blaze ma juz 200+lvl , ale po prostu on dobrze gra) exp wydaje mi sie ze leci za szybko a jesli resetu myslicie tak szybko nie robic to... :)

 

@maniak , moim zdaniem lepiej by zrobic wlasnie takie cos 10% szans na porazenie piorunem od strzalow w goscia, niz np posiadasz 2blyskawice i musisz naciskac E zeby walnąć ;)@ technik , gralem generalem , wbilem 160+ , mi jakos sie zle nie gralo nim, a wrecz przeciwnie, klasa jest latwa strasznie, ja jak sie respilem u wroga to potrafilem pol teamu rozwalic, wiec 1/3 jest dobrze, a ubranie wroga jak sie respi w przeciwnym teamie to on chyba ma :O chyba ze mi sie tylko zwidywalo, ale jak sie respilem to jak dedlem to bylo ubranie wlasnie przeciwnego teamu np jestem w ct a jak sie zrespilem u tt mialem ubranie tt (nie, to nie perk) albo mi sie wydawalo albo no :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubranie wroga w generale jest dobrze zrobione , poprostu tak juz jest ze czasem sie zbuguje , exp na serwerze jest dobrze ustawiony nie leci szybko. Jesli ktos ma vipa to wiadomo ze szybciej bedzie expil a jesli chodzi o poszczegolna osobe czyli BlazE to on wbija po 60 fragow na mape wiec nie wiem co was dziwi ze ma juz taki lvl , a generalowi mozemy dac mniejsza szanse na zrespienie sie u wroga 1/4 , 1/5 jesli tak wam to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności