Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze jak błyskawicą dostawałem to padałem :D

Expa jest dobrze dobrany. Jak komuś za wolno leci zapraszam do kupna vipa :D Blaze to kozak i dlatego tak szybko mu leci  :tongue:

Najlepiej będzie jak zmniejszysz tak od 1/5, a ubranie działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Jako, że klasa "zabijaka" nie jest popularna na serwerze, zerowa grywalność proponuję dodać jej ciche kroki lub dodatkowy DM z m4, przykładowo 10DM. Zauważmy, że to klasa na 250(!)lvl, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobys wez sie ogarnij grasz na serwie od tygodnia bo cie wczesniej nie widziałem i tak sie rzadzisz ze to jest masakra ogarnij sie troche ,32 sloty to przesada;/ja bym jeszcze zmniejszył do 24 tak jak bylo,fajnie sie gralo:)poza tym jak masz pelny serwer 28/28 to da sie wejsc na niego:)ale nie mowcie mu jak:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobys wez sie ogarnij grasz na serwie od tygodnia bo cie wczesniej nie widziałem i tak sie rzadzisz ze to jest masakra ogarnij sie troche

 

To chyba jest odpowiedni temat do tego żeby składać propozycje i nie wiem dlaczego uważasz, że się rządzę koro po prostu daje różne propozycje jak Ci się nie podoba to nie musisz się na ten temat wypowiadać. Inni jakoś mogli normalnie odpisać co myślą, a Ty jakieś pretensje czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN TEMAT NIE JEST DO DYSKUSJI JAKIE WY TUTAJ PROWADZICIE OD TEGO JEST DZIAL DYSKUSJE I TAM PROWADZCIE TAKIE KONWERSACJE TYCZY SIE TO KAZDEGO KTO SIE TUTAJ WYPOWIADA NIE NA TEMAT SERWERA CZY TEZ ZMIAN NA NIM. OD TEGO MOMENTU BEDE USUWAL POSTY KTORE UZNAM ZE NIE SA ODPOWIEDNIE DO TEGO TEMATU BO NIEKTORE WYPOWIEDZI TO ZWYKLY SPAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest odpowiedni temat do tego żeby składać propozycje i nie wiem dlaczego uważasz, że się żądze (tak się pisze haha) skoro po prostu daje różne propozycje jak Ci się nie podoba to nie musisz się na ten temat wypowiadać. Inni jakoś mogli normalnie odpisać co myślą, a Ty jakieś pretensje czy coś.

 

ps. ogarnij ortografie ;)

http://sjp.pl/rz%B1dzi%E6

 

a wracając do tematu (żeby mi Rybak nie usunął postu), tarcza mistrza nie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawilem / dodalem nastepujace rzeczy :

 

Klasa Generał - ma teraz 1/5 szansy na zrespienie się

Klasa Zabijaka - ma ciche kroki

Klasa Rakieciarz - rakiety co 3 sekundy / przy int 150/150 obrazenia rakiety 155

Klasa Elektryk - zablokowalem puszczanie blyskawicy na poczatku rundy ograniczylem to jak na rakieciarzu

Klasa Zlonierz - Poprawiony ogranicznik rozrzutu

Perk Notatni zmarlego - niewiele poprawione dmg he

Perk Zestaw rakieciarza - puszczanie rakiet co 3 sekundy / dmg rakiety jak w rakieciarzu

Nowy perk : "Elektryczne Naboje";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej zróbcie to he 1/1 zeby zadko sie losowalo ale zeby było spoko to bylo:P a co do perku mini tt to straszny nie wypal;p za duzo jest tych perków nie potrzebnych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności