Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ciagnijcie tematu na temat westwooda bo zaczne usuwac te posty bo to poprostu bezsensu. Nikt narazie zadnych map nie usuwa , a z dodawaniem musicie poczekac bo to nie jest takie latwe jak sie wydaje na kazda mape trzeba robic spawny zeby pozniej nie bylo " dlaczego mnie zabilo "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dodać parę map nowych , typu rats i takich których nie ma. 

Może by dodać klasę od np 200 lvla żeby miała 2 skoki, 20hp za fraga oraz pełny magazynek po zabiciu gracza, co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ratsy były i nie ma dlaczego? pisaliście ,że są bugi karol usunął w tamtym sezonie pamiętam sam skladałem propozycje map ale zostały usunięte ,,,,,,,, ja wa nie CZAJE XD

ps

rybak dddobre klasy napewno lepsze niż te co były ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jeszcze zrobić, że jak gracze graja to nie słyszą co zabici mówią. Bo czasami nie ma admina i nic nie słychać bo tak potwornie się drą do tego mikrofonu, proponuje zwrócić na to uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie w tym temacie nie SPAMOWAC ? pousuwalem kilka postow bo byly poprostu zwyklym SPAMEM jesli chcecie zeby byla jakas nowa mapa na serwerze to nie piszcie tutaj litani tylko dajciecie cos takiego :

 

MAPA:

DOWNLOAD:

 

I MAPA PO PEWNYM CZASIE ZOSTAJE DODANA , NIE ROZUMIEM WASZEGO TOKU MYSLENIA LUDZIE , piszecie " aaa przydaly by sie nowe mapy niech dodaja tralalal "  drugi odpisuje " nooooo masz racje mogli by dodac byle nie : wymienia mapy "   a trzeci na to spina : "co ty wiesz o grze takie takie i mapy sa najlepsze " .... ogarnijcie sie troche ludzie bo zaczne usuwac 70% postow niepasujacych wogole do tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za perk "P228zPrzemytu" dodalem nowy mysle bardziej funkcjonalny perk : 

 

 

new const perk_name[] = "Krytyczne Naboje";new const perk_desc[] = "Masz 1/6 szansy na zadanie krytycznego ciosu";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Zmienić krytyczne  naboje z 1/6 na 1/5, grałem z nimi dwie mapy i ani razu nie uderzyłem ciosem krytycznym.

Włączyć opcję " żyjesz, nie słyszysz martwych " (nie wiedziałem jak to napisać), ale żeby martwi słyszeli żywych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość dodania dla Weterana jednej rzeczy z tych, których tutaj wymienię?

 

+1 skok w powietrzu

1/5 na zrespienie się po śmierci

70/255 niewidzialność

5 dmg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności