Skocz do zawartości

Podanie o admina bot or not? : ))


bot or not?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2

 

2. Nick .pdG `   oT or not?
 

3. Imię: Artur : )
 

4. Wiek: 27
 

5. Znajomość Amxx(0/10): 8 
 

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
 

7. Składka(Tak/Nie): Owszem : ) najlepiej sms 
 

8. Czas spędzony na forum: 2h 45min
 

9. Opisać siebie: Gram nie tylko w cs'a ale także trenuje p. ręczna Xd hmmmm : )
 

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ chcę oczyścić serv z cziterów i tzw. przeginaczy pały : ) 
 

11. Linki do reklam: Już się robi, z małą rehabilitacją za ostatni raz Xd

 

12. Co zrobisz gdy
 -Ktoś używa dopalaczy; ss'y, demko, ban : )
 -Gdy ktoś nadużywa micro; kick- ogar, ban
 -Nadużywa Kultury na serwerze; kick-gar, ban

 

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Non Steam, jeżeli będzie potrzeba to będzie Steam 

 

Myślę, że tym razem inaczej się zakończy ten temat Xd 

 

Pozdrawiam : )

 .pdG `   oT or not?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym ci tak bo się starasz, ale kłamstewko w podaniu, nie robiłeś reklam tylko je wykupiłeś. 

Nie 

 

 

 

@

Maka, masz post to go edytuj i NIE PISZ DUŻYMI LITERAMI ! :)

A wymagań brak ? 

Reklamy, godziny na serwie (13) brakuje i tyle. 2 wymagania a nie tak jak ty to piszesz. 

On składa podanie na @ a posty gówno są potrzebne mu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah w ogóle nie spełnione wymagania : )

 

 

 

Poza tym skąd wiesz czy ogarniam admina skoro nie wiesz : ) - to było zbędne Xd

 

 

A i nie jest chyba nigdzie napisane że reklamy trzeba robić, jest podane " Linki do reklam " więc nie wiem w czym problem... Jestem osobą pracującą więc wykupiłem reklamy bo nie mam czasu na ich robienie. A zamiast siedzieć przy reklamach to siedzę przy cs... Moim zdaniem LoGiCzNe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ,bo COS czuje ,ze przy tobie sie bedzie fajnie gralo i nie bedzie rygoru ,je za 1slowo Banik. Kazdy gracz sie czasem zdenerwuje i mysle ,ze mimo tego czasu ,to ogarniesz :-) TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak Ogarnie,

 

A ty Monka Stul te pizde że nie ogarnie bo sam gównie nie ogarniesz Sorrki za Kulture ale mnie rozpierdala ten typek... kazdemu w grze jeździ i w podaniach i myśli że jesst kozaczek :O

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po primo po pierwsze naucz się składać logiczne i spójne zdania i będzie git [...]

 

Nie ma to ja pouczać kogoś, zwracać uwagę na poprawność i konstrukcję zdań, a samemu robić to jeszcze gorzej...

Genialny jesteś ;)

 

Który już raz poruszam ten temat?

PODANIE jest to form prośby o "x", w tym wypadku rozchodzi się o admina.

Jeżeli chcesz pokazać, że jesteś osobą odpowiednią, cierpliwą i tolerancyjną, nie możesz komentować zdania, jakie wyrażają o tobie inni.

Mimo, iż się z tym nie zgadzasz. Ty nie dość, że spamujesz w swoim podaniu, czyli źle zachowujesz się na forum, to jeszcze nie przestrzegasz zasad serwera.

Nie muszę rozwijać swoich teorii, ale wiele razy dostrzegłem u Ciebie, różne minusy.

 

I zrozum to, że jest to moja opinia, na podstawie obserwacji oraz naszych spotkań na serwerze, takie jest moje zdanie wobec Ciebie. 

Przyjmij to na klatę, a nie od razu z twoim "ĘĄ".

 

 

Zdecydowane NIE.

 

 

 

PS : 27 lat, a bawi się jak dziecko, mam na myśli "kolorowaneczkę". Proszę Cię -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Gram Na dd2, ogólnie gram na cod mod. jak byś składał podanie na cod mod to byłbym pewnie na Tak Czemu Na tak. bo bym cie poznał itp..

A co do dd2 nie znam cie bo ja tam nie gram. ale jak ludzie piszą zeby ci dali admina na okres próbny To ja też jestem zeby ci dali na okres próbny i potem administracja .zobaczy czy ogarniasz .tego admina i ludzie na dd2.

 

 

 

 

@ hahahaha jaka składnia !!

Edytowane przez BlazE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności