Skocz do zawartości

[BAN]Prośba o UB


Izunia @ Kocham WSRH

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Iza :D || Cs-Classic.PlLink do SSów : http://speedy.sh/tMwCD/ssy-Iza.zip

Wycinek z konsoli : 

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'[AMXBans] Duration: 'permanently'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'[AMXBans] Your IP: '91.228.33.73'[AMXBans] =======================================

Serwer : ONLY DD2

 

P.S

 

Może być zmieniona godzina modyfiakcji, ponieważ wkleiłam ss do painta i zapisałam na nowo ,aby wam chodził [chodzi o 3 ss] Tylko wklej i zapisz tyle. Sobie też tak zróbcie może mi uwierzycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były przerabiane , nawet ja nie jestem w ub team a wiem + Rybak ma racje ... zobaczymy co zdecyduje -_- ale jak dadzą ci ub to bądź pewna że będę cię obserwował na serwerze .

@@ EDIT

No i co dostanę warna ? .. i co 10 reklam i po warnie , i nie myśl że ja ci tak łatwo odpuscze  +  jestem adminem ( moje podanie zaakceptowane przez -_- ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge bo musze  1 ss przygladnijcie sie dobrze analizowalem i nie jestem pewny do konca ale tam jest czarno od granatu jakos dziwnie to jest zrobione rzucałem he na kazdy sposob nie dalem rady ale mi sie zdaje ze to od fb(tez probowalem) tylko wtedy wychodzilo by na anty flesza , a co do reszty ss sa czyste jedynie jak dostala 1 ss off wh

ale jak robilem screny na botach i tak sie przygladalem to ssy sa czyste tylko mowi 1 ss podpada :( 

ub sie naezy jeynie anty fb :)

takiie jest moje zdanko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdziesz zza rogu odrazu po wybuchu FB to masz taki właśnie 'dymek'.Więc wcale nie musiała załapac mleka. Tu sie kończy Twoja teoria spiskowa o antyfb ^^.Co do tego zdania -"ub sie naezy jeynie anty fb"  , a Twoim zdaniem antyflash jest dozwolony i należy się za niego ub? 

Każda inna osoba oprócz h@, UBTeam i autora tematu będzie nagradzana warnem za niepotrzebne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wh miałaś .. dodałaś teraz paczkę ss'ów jak nadmienił Sumelker są 2 identyczne ss'y tylko że z innym codem CRC ty coś przed nami ukrywasz , przyznaj się bez bicia że miałaś wh ... dziwne że 1 ss nie chciał się otworzyć , jakoś wszystkim którzy dostali ss'y i je wstawili wszystko chodziło i nagle problem z tobą . Wh na f1 to pewne ,mały pliczek a tak wiele robi : OpenGl.dll włączasz f1 i wyłączasz f1 możliwe że jak dostałaś ss'y spanikowałaś i szybko nacisnełaś f1 w celu ukrycia wh ... potem gdy zobaczyłaś że ss wyszedł i pokazywał że grałaś na odpale postanowiłaś pobawić się w programie Picassa :

dlatego inny rozmiar pliku i data modyfikacji + mozna ss'y przerobić w 1 góra 2 min ... i bardzo skutecznie co widać na filmiku ,  dostć szybko nie ? potem zaczęłaś wkręcać  że edytowałaś screen w pincie by powiedzieć ( ja to zrobiłam byście mogli go obejrzeć ) ... tak jak up .. kolejna paczka nadesłana przez cb i 2 takie same ss'y ? co też je w pincie edytowałaś nie należy się ub .. zaraz powiesz że ( ja nie potrafię przerabiać screenów ) właśnie widać za bystra to ty nie jesteś . 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. nie dostaniesz ub , wh sa teraz takiej generacji że ty sobie nie wyobrażasz sam jechałem przez 2 lata na wh .. i miałem takie że model broni wyglądał normalnie ( to juz nie opengl ) .. więc to nie wytłumaczenie . np : SSWv7.0 ( na tym wallhacku widać tylko graczy a model broni ci nie prześwituje i tak samo łatwo go wyłączyc i włączyć ... )

@@ EDIT

Nawet widac na filmiku że ręka ( nóż ) są normalne .

i jescze 2 takie same ss'y w tej twojej paczce z ss'ami  .. co też se je w pincie edytowałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności