Skocz do zawartości

Podanie vPerfect


vPerfect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak inni jestem na NIE jak może być cziter adminem. PorażkaWczoraj i dzisiaj na aimie i wh lecial duzo osób może potwierdzić.Śmieszny jesteś z tym podaniem . Killer i Nuppo admin i były admin potwierdzili moje zdanie :D NA NIE NA INNY SERVER CZITOWAC ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym ze administratorów jest mało , w przypadkach gdzie konto jest założone dla podania jestem na nie ale tutaj robie wyjątek ponieważ ktoś musi ogarniać ;) Na tak ,A wy dalej spamujcie , jest taka opcja jak edytuj post -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę was nie rozumiem myślićie że mam wh ... Admin wszedł i sprawdził : http://cs-classic.pl/viewtopic.php?t=4402 Nie chcę nic mówić ale czyste ss więc po co mnie osądzacie rozumiem myślicie że tak gram.Ale jak też moge pomyśleć ze Killer gra na czymś ale nie gra [sS CZYSTE] .Więc proszę pierw sprawdzić wszystkie posty i pomyśleć zanim coś napiszecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam właścicieli i graczy za spam i ten post .Ale uwierzcie mi nie grałem na cheat.Pomogę ogarnoć server.Ucieszyłem się że tylu ludzi jest na tak Jestem wam wdzieczny.PRZEPRASZAM ZA SPAM Ucieszyło mnie zdanie jakiegoś z gracza powiedział tak:Jak będziesz to ogarniesz server Dziękuje ALll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg nie czaicie ile podszywek moich jest ? JA NA 8001 NIE GRAM NIE ROZUMIECIE TEGO ? JAK JAKIES DZIECI CHCĄ BYĆ TAKIE JAK JA TO NIECH BĘDĄ I KAŻDEGO LEWEGO NA 8001 PROSZE PERMA DAWAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg nie czaicie ile podszywek moich jest ? JA NA 8001 NIE GRAM NIE ROZUMIECIE TEGO ? JAK JAKIES DZIECI CHCĄ BYĆ TAKIE JAK JA TO NIECH BĘDĄ I KAŻDEGO LEWEGO NA 8001 PROSZE PERMA DAWAC.

Ciekawe dlaczego jak NIBY nie grasz to ciekawe jak rank Ci idzie w góre, teraz to się ośmieszyłeś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności